חמש סיבות גדולות להתחתן עכשיו - ובקטן

06.07.20

אתן לא יכולות לחשוד בנו שאנחנו לא אוהבות חתונות ישראליות בדיוק כמו שהן, אבל אם יש דבר אחד שכבר למדתן עלינו, הוא שאנחנו תמיד עם הרגליים על הקרקע, מוצאות את הפוזיטיביות בכל סיטואציה ותמיד רואות את הקשת שמציצה מאחורי הענן.

 

כתבנו את הכתבה הזו כשמגבלות הקורונה עמדו על 50 אורחים, אבל כמו שכבר למדתן, הנחיות משרד הבריאות משתנות במהירות שלעתים קשה לעקוב אחריה ונכון לנקודת הזמן הזו, חלק מהדברים שתקראו כאן אינם אפשריים. אבל אנחנו מקוות שממש בקרוב הם ישובו להיות רלוונטיים ויסייעו לכן לנווט בדרך לחתונה קטנה ומקסימה.  


חשבו עלינו כעל סיירת החיוביות שלכן והמשימה הראשונה על הפרק מבחינתנו היא להזכיר לכן בפעם המי יודע כמה שההנחיות וההגבלות הן אף פעם לא סוף פסוק. אנחנו כמובן לא ממעיטות בערך הביאוס, האכזבה ועוגמת הנפש אבל בוחרות להאיר זרקור על מה שכן יכול להיות אפשרי ולהפוך את יום החתונה שלכן לחוויה בלתי נשכחת ולגמרי ייחודית.

 

gallery 15(צילום: שי אשכנזי) 


משבר הקורונה עצר לחלוטין לא מעט תוכניות להמון אנשים. אבל את החתונה שלכן הוא ממש לא חייב לעצור. כל עוד אפשר, צריך! הנה חמש סיבות להתחתן עכשיו, לא לדחות שוב את האירוע הכל כך חשוב הזה ולעשות את זה בקטן ובשיק.

הגיע הזמן לסיים עם אי הוודאות ולהתחיל את הפרק הבא בחייכם המשותפים
תחושת התקיעות והקפאון שהתקופה הזו מעוררת היא כמעט בלתי נסבלת. החתונה שלכן היא אמנם חגיגה של אהבה ואירוע מהנה וכיפי, אבל יותר מכל, היא מסמנת את תחילתו את הפרק המשמעותי ביותר בזוגיות שלכן. ההתחייבות הזו, לא משנה באיזה סוג של טקס היא מתרחשת, היא בעלת משמעות אדירה, סימבולית וממשית כאחד ואנחנו בטוחות שאתן פשוט רוצות להיות נשואות כבר לאהוב או אהובת לבכן ולהתקדם הלאה מהתקופה הלחוצה הזו של תכנונים, ביטולים וסטרס.

 

gallery 16(צילום: ג'ן סלדקוב) 

 

 

גני האירועים כאן בשבילכן - עם פתרונות יצירתיים

שינוי אופי האירוע לא אומר שלא תוכלו להינשא בלוקיישן המתוכנן. רוב גני האירועים, גם אלו שלא עושים חתונות קטנות בימים רגילים, ערוכים למצב החדש, מה שאומר שהמקום אליו התחברתן ובו דמיינתן את עצמכן מתחתנות לא צריך להשתנות. אז נכון, גמישות מחשבתית מצדכן היא מאסט, אבל אם החלטתן ללכת על זה ולערוך חתונה קטנה - יהיה זה בלוקיישן החלומות שלכן ותוכלו לסיים את הפרק הזה בהתנהלות מול הגן בצורה משמחת וחיובית, מבלי להשאיר משקעים. זה אינטרס משותף של כל הצדדים וכולם חותרים אליו - אז קחי משוט!

גני האירועים נמצאים גם הם בתקופה מאתגרת ויציעו שלל פתרונות שיאפשרו לכן לערוך חתונה אותה הם יתפרו בדיוק למידות הקטנות הדרושות לכן. חלקם אף יציעו לכן אופציות של חתונה בשני סבבים, מה שיגדיל את מספר האורחים אם תחפצו בכך. אתן תופתעו מכמה דברים הם לגמרי אפשריים - גם בימים אלו - אם רק פותחים את הראש ומגלים קריאייטיביות. 

 


באירוע יהיו רק אנשים קרובים - באמת קרובים
לא משנה איזו חתונה תכננתן, אנחנו בטוחות שבין האורחים היו מסתובבים להם כמה אנשים שאתן לא באמת מכירות, או שהזמנתן כי, אתן יודעות, "צריך להזמין" מסיבות כאלה ואחרות. חתונה קטנה מבטיחה שמי שיהיו לצדכן במעמד המרגש הזה יהיו יקיריכן הקרובים ביותר - האנשים שמלכתחילה הכי חשוב לכן לחלוק איתם את היום הזה. אז נכון, אנחנו יודעות שחתונה קטנה משמעותה שכל אורח עולה יותר, אבל כשהמוזמנים הם המעגל הכי אינטימי שלכם, אל תהססו להשקיע בהם כי הם דפנטלי ישקיעו בחזרה.

 

gallery closefriend(צילום: רותם לבל)

gallery closefriend(צילום: חיים אפריאט)

gallery closefriend

(צילום: אמיר חזן)


זה גם אומר כמובן שבתמונות החתונה ובאלבומים שיישארו למזכרת, ברגעים היפים ביותר שיתועדו  לא יככבו זרים מוחלטים - רק האנשים שאתן הכי הכי אוהבות.

 

gallery closefriend(צילום: איה ואבי / לוקיישן: ביער)

 

gallery closefriend

(צילום: איה ואבי / לוקיישן: ביער)


תשומת לב מדויקת לכל דיטייל, אירוע בוטיק אמיתי
אנשים אוהבים לזרוק את המילה "בוטיק" לאוויר, אבל במקרה של 50 אורחים ומטה, מדובר בדבר האמיתי. קונספט בוטיקי, משמעותו ייחוד ואקסקלוסיביות, שתי מילים שמי מאיתנו לא הייתה רוצה שיהיו מזוהות עם החתונה שלה? חתונה קטנה מאפשרת תשומת לב מדוקדקת לכל טאצ' קטן, יצירת אווירה מאוד ספציפית לאירוע והענקת נגיעות אישיות של בני הזוג לכל היבט ביום הזה - משהו שככל הנראה לא היה מתאפשר באירוע רב מוזמנים. 

 

gallery details(צילום: מורן מעיין)

gallery details(צילום:דריה גלר)

gallery details(צילום: איה ואבי)

 

חוויה מעצימה וחד פעמית
יותר ממה שאנחנו סאקריות של חתונות, אנחנו סאקריות של אהבה, ובתוך כל הכאוס של החודשים האחרונים, אנחנו למדות שוב ושוב שאין דרך "נכונה" להתחתן ושבסופו של דבר, זוגות מחפשים את הרגע הזה, החמקמק, הנכסף והנחשק - את המג'יק הזה שיהפוך את החתונה שלהם למשהו גדול ונפלא יותר ממה שאי פעם חלמו שיהיה. אז נחשו מה, הקסם הזה מתחבא באותו טקס חתונה קטן, בו אתן עומדות מתחת לחופה מול האדם שאתן הכי אוהבות, נגד כל הסיכויים, אחרי שצלחתם יחד בידודים, ביטולים, דחיות ואכזבות, ומתחייבות לאהוב אותו או אותה לנצח. נקו את כל רעשי הרקע, והתמקדו בחוויה העוצמתית הזו לה תזכו. אנחנו לא יכולות לחשוב על התחלה טובה יותר לחיי נישואים.  

 gallery oncein a life(צילום: דריה גלר) 

 

אם אתן רוצות להתחתן בהתאם להנחיות ולא בטוחות איך, כאן ריכזנו בפניכן את האפשרויות המקסימות הקיימות, וכאן תמצאו מדריך מפורט להרמת חתונת בית מהממת. כמובן שאנחנו כאן בשבילכן, לכל שאלה, לחיבורים עם בעלי מקצוע וגם כמובן לתמיכה ופורקן. כתבו לנו בוואטסאפ >> ממש כאן ותנו לנו להיות המשענת שאתן כל כך זקוקות בימים אלו. אהבה היא התרופה - בואו ניתן לה לעשות את שלה. 

 

 

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)