נעים להכיר: ״הפינצטה״ של כלות אורבניות!

09.01.14

להצטרפות לקבוצה הסודית של כלות אורבניות בפייסבוק לחצי כאן
 

לפני למעלה מארבע שנים, כשתיכננו את החתונות הפרטיות של כל אחת ואחת מאיתנו חלמנו למצוא מקום אחד שיאגד בתוכו את האנשים המקצועיים, המוכשרים, הטובים וכמובן גם הנחמדים ביותר בעולם החתונות הישראלי, שיעזרו לנו להפוך את חלומות החתונה שלנו למציאות יפה. באותם ימים אמנם לא מצאנו מקום שכזה, שיסייע לנו לעשות סדר בים המידע שמסתובב שם בחוץ, אך בתוך תוכנו ידענו תמיד שיבוא היום ומקום מן הסוג הזה יקום ויהיה! האמת, שלא תיארנו לעצמינו שהוא יוולד ממש כאן, בין כתלי הבלוג-מגזין היקר שלנו - סיבה אמיתית לכל הפרפרים הרבים שמתעופפים אצלינו בבטן כעת וגורמים לנו להתרגשות רבה.

 

אז מבלי לבזבז עוד רגע אחד נוסף, אתן מוזמנות להכיר את בוטיק הספקים הכי שיקי בסביבה, ״הפינצטה״ של כלות אורבניות, בית לכל אנשי המקצוע שאנו מעריכות כל-כך את עבודתם! חלקם השתתפו בהפקות מערכת (״אדיטוריאלס״) של כלות אורבניות, אחרים לקחו חלק במסיבות האביב והחורף שלנו, וכולם - פשוט כולם, משתפים אותנו מידי יום ביומו בתמונות יפות של זוגות, בכלות, בשמלות, בעיצובים, בתכשיטים, באקססוריז… ובכל הדברים הטובים והיפים כל-כך אשר יוצאים מבין ידיהם.

 

 

אנו בטוחות כי ״הפינצטה״ שלנו תסייע לכן רבות בשלבי תכנון ואירגון החתונה שלכן, שכן היא מחולקת לקטגורית שונות ותחת כל קטגוריה וקטגוריה תוכלו למצוא שלל אנשי מקצוע מ-ש-ו-ב-ח-י-ם. בקטגורית הצילום לדוגמא ימתינו לכן שלל צלמים מעולים, דילוג לעמוד אחר והופ! הגעתן כבר לקטגורית העיצוב - שכן קל כל-כך להתמצא בבוטיק הספקים שלנו. הפינצטה שלנו מתעדכנת כמעט מידי יום ביומו, בעמודים חדשים של אנשי מקצוע חדשים, כך ששווה לכן להיכנס ולהתעדכן. אנו בטוחות שתמצאו אותה שימושית ומועילה!

 

טעימה קטנה מהקטגוריות המופיעות בבוטיק הספקים של כלות אורבניות, ״הפינצטה״

 

לכל אחד מאנשי המקצוע הללו בפינצטה כרטיס אישי המאפשר לכן להיכנס לעולמו המקצועי. ומה תמצאו בכרטיס? גלרית תמונות קטנה, פרטים אינפורמטיביים, כמה מילים שכתבנו אנחנו על אותו איש מקצוע בהתבסס על היכרותנו והתרשמותינו מתיק העבודות שלו והדובדבן שבקצפת - כל הקישורים לפוסטים בהם הוא הוזכר ב״כלות אורבניות״, פוסטים היוצרים תמונה ברורה יותר אודות יצירותיו.

 

 

כפי שאמרנו כבר קודם, הפינצטה שלנו נולדה בעבורכן, כלות יקרות שלנו ולכן תארו לעצמיכן עד כמה אנו שמחות להתחיל את השנה האזרחית החדשה עם השקתו של בוטיק הספקים הזה. ״הפינצטה״ עמוסה בכשרון ובהשראה ולכן אנו מקוות שהיא תהיה לכן לעזר לכל אורך הדרך.

 

 

יש לכן שאלות נוספות? תרצו להתייעץ איתנו בנושאים ספציפיים? ישבנו וחשבנו כיצד נוכל לסייע לכן גם בעניין הזה ולפתע הבנו מהי התשובה שחיפשנו: קבוצת פייסבוק סודית אשר תהיה מיועדת אך ורק לכלות האורבניות, מקום שהוא שלנו ושלכן בלבד. ששש… ושאף אחד לא ישמע על כך!

 

בקבוצה הסודית הזאת נייעץ, נתיייעץ ונחלוק חוויות, כשזה גם הזמן לספר לכן כי בראשה עומדת מנהלת הקבוצה לובה שרגא, בלוגרית לייף סטייל וכלה אורבנית בעברה הלא רחוק. לובה היקרה, הצטרפה ל״גירל פאוואר״ של כלות אורבניות ותשמח לענות על כל שאלה, קטנה או גדולה. כמובן שגם אנחנו נהיה שם לחלוק מניסיוננו הרב ויותר מנשמח להכיר אתכן גם מקרוב.

 

 

2014 - כמה דברים נפלאים את מביאה עימך, כבר לא יכולנו לחכות שתגיעי… מזל, מזל גדול שאת כבר כאן!

 

*לבוטיק הספקים של כלות אורבניות, ״הפינצטה״, ליחצו כאן.

**לקבוצת הפייסבוק הסודית של כלות אורבניות, ליחצו כאן.

מאת:כלות אורבניות