נעים להכיר: הפינצטה של כלות אורבניות!

אם התחלתן לתכנן לאחרונה את החתונה שלכן, והגעתן לבלוג ולקבוצה הסודית שלנו, בטוח שמעתן את המושג 'פינצטה' מוזכר פה ושם. אולי הבנתן שמדובר במקום שמרכז שאנחנו ממליצות עליהם, אבל לא בטוח שהרבה מעבר לכך. לכן, החלטנו לעשות סדר ולהסביר הכל על הפינצטה של כלות אורבניות! ה-מקום לכל כלה למצוא את הדרים טים שלה לחתונה. 

  ISO 2847 2

(צילום: איזו צלמים)

  

אז מה זו הפינצטה של כלות אורבניות?

כבר לפני עשור, כשהבלוג שלנו היה עדיין בחיתוליו, הבנו שיש צורך במקום אחד שיאגד ספקים ממש ממש טובים לחתונות, ויקל על כלות אורבניות אול אובר למצוא את האנשים הכי מעולים לחתונה שלהן.

 

לפנינו, לא היה אף מקום שכזה, והיה לנו ברור כמו שליקטנו את הבסט של הבסט לחתונות שלנו, אנחנו חייבות לעשות את אותו הדבר גם עבורכן. מובן שלא כל איש או אשת מקצוע יכולים להגיע לפינצטה, אלא רק מי שבעינינו הם אנשי המקצוע הכי מעולים, הכי מנוסים ומי שיודעים להעניק שירות טוב עם כל הלב. 

 

בפינצטה תמצאו את האנשים המקצועיים, המוכשרים, הטובים וכמובן גם הנחמדים ביותר בעולם החתונות הישראלי, שיעזרו לכן להפוך את חלומות החתונה שלכן למציאות ממש ממש יפה. תשאלו את הכלות שהיו שם לפניכן:)

 

חלק מהספקים בפינצטה נמצאים איתנו כבר עשור, מימיה הראשונים, ואנחנו תמיד נהנות לשמוע עוד ועוד פידבקים טובים עליהם. 

 

25 8

(צילום: איה ואבי צלמים)

 

אילו אנשי מקצוע קיימים בפינצטה?

כולם! תמצאו שם ממקומות לחתונה ועד צילום, מאיפור ועד דיג'ייז, מתכשיטים ועד מתוקים. מוזמנות לשוטט שם ולגלות בעצמכן.

 

בעמוד של כל ספק.ית תמצאו תמונה מייצגת, הפנייה לאתר ולעמודי האינסטגרם ופייסבוק שלהם, חוות דעת של כלות שהיו שם לפניכן, כתבות בהם לקחו חלק בבלוג שלנו וכפתורים ליצירת קשר מהיר. ברבים מהעמודים של גני האירועים תמצאו גם טעימה של צילום הלוקיישן במציאות מדומה, שתיתן לכן תחושה כללית על האווירה במקום. 

 

18 14

(צילום: אלון אנקונינה)

 

5 סיבות שבגללן כדאי לכן לבחור ספקים מהפינצטה שלנו!

 

  • הכל מרוכז במקום אחד - בזכות הפינצטה לא צריך להתחיל להצליב מידע ולחפש בשלל אתרים שונים. הכל מרוכז לכן במקום אחד. כולל המלצות של כלות שמהן אפשר להבין הכל. 
  • חותמת האיכות שלנו - הספקים שמופיעים בפינצטה הם אכן כאלה שנבחרו בפינצטה… מדובר באנשי מקצוע שאנחנו מכירות היטב, יודעות שהם עומדים בסטנדרטים הגבוהים שלכן (ושלנו!) ולגמרי ממליצות עליהן.
  • היא ידידותית למשתמשת - חשבנו הרבה איך לעשות אותה קלה לניווט, והעובדה שהיא מרכזת את כל התחומים האפשריים מקלה עליכן ממש את החיפושים. 
  • יש לכן את הגב שלנו - אם יש לכן בעיית תקשורת עם ספק או ספקית בפינצטה, אתן יכולות לפנות אלינו ואנחנו נתווך. אנחנו כאן כדי לענות על שאלות על ספקי הפינצטה, ובכלל זמינות לכל מה שתצטרכו סביב הקשר איתם: לפני הבחירה, לאורך הדרך ואפילו אחרי החתונה. 
  • אפשר להבין בקלות את הסגנון - מעמוד הפינצטה אתן יכולות להגיע גם לכתבות בהם הספק לקח חלק בבלוג שלנו, ולהבין בדיוק אם הסגנון שלו מדבר אליכן. 

 

עכשיו, כשאתן יודעות הכל על קטגוריית הפינצטה שלנו, אתן מוזמנות להתחיל לטייל בה וליהנות מכל הטוב שיש לה להציע. כמובן שאתן מוזמנות להתייעץ על הכל גם בקבוצה הסודית שלנו. בהצלחה!

 

 

מאת:כלות אורבניות