יריד כלות חכמות: איך תוכלו להיות שם לפני כולן?

12.12.17

אחרי שחיכינו במשך תקופה ארוכה, סופסוף הוא חזר - יריד כלות חכמות! מלבד העובדה המרגשת שמדובר בפעם העשירית בה היריד יתקיים, הוא מגיע עם הטבה סופר שווה ובלעדית לקוראות כלות אורבניות - כניסה ליריד לפני כולן.

 

מתי זה קורה? ביום שישי, ה-5.1.18, במתחם האירועים East, מיטב 13 תל אביב.

 

מה יהיה שם? הנחות והטבות שוות במיוחד על שמלות כלה, צילום, נעליים, איפור ושיער, מיתוג, אקססוריז, אטרקציות ועוד ועוד. כך שאם טרם סגרתן אחד מאלו לחתונה שלכן, אנחנו ממליצות לכן בחום להגיע.

 

איפה ניתן לרכוש כרטיסים? ממש כאן. הרכישה תיפתח ב-14.12. אל תשכחו את קוד ההרשמה לכניסה המוקדמת הבלעדי לקוראות הבלוג: URBANBRIDES2018 אותו תוכלו להזין במערכת האתר. מחיר הכרטיס: 45 ש״ח.

 

gallery 4

(צילום: סוד)

 

gallery 5

(צילום: סוד)

 

gallery 6

(צילום: סוד)

 

gallery 7

(צילום: סוד)

 

דברים שחשוב לדעת:

 

1. הכניסה לאירוע כמו בכל שנה היא לפי שעות. הסבב הראשון מתחיל ב-8:00 ופתוח לקוראות כלות אורבניות בלבד. רכישת הכרטיס תתאפשר באמצעות הזנת הקוד URBANBRIDES2018 במערכת האתר.

 

2. ניתן להגיע עם עד שתי מלוות, רצוי כאלו שאתן סומכות עליהן במאת האחוזים. גם המלוות מחוייבות בכרטיס.

 

gallery 8

(צילום: סוד)

 

gallery 9

(צילום: סוד)

 

ואלו השמות:

 

שמלות כלה- יואב ריש, READY2WEDD ,אליה וטין, טלי הנדל, טלי ומריאנה, אביטל ספורטה, מיכל מוטיל, דוד חצבני, רן צוריאל, ורד גלעדי ועוד ועוד.

 

אקססוריז, מיתוג, איפור ועוד: נעליים של רוני קנטור, תכשיטים של דנה מנצור, איפור ושיער של Hair and Makeup Express, דיג׳יי Israel Up, מיתוג של המיתוגיה, עמדת שזירה Coral Flowers, בגדי ים של Little White, חליפות של דורון אשכנזי, אקססוריז של Shiney and Lovers, צילום של סוד הפקות.

 

gallery 2

(צילום: שי יחזקאל. שמלה: טלי הנדל)

 

gallery 13

(צילום: גיא כושי ויריב פיין. שמלה: רן צוריאל)

 

gallery 1

(צילום: עטרה מושקה. שמלה: מיכל מוטיל)

 

מאת:כלות אורבניות