טיפים לחתונת הבזק המושלמת

10.08.21

ככלות אורבניות לעתיד, סביר שעברתן טיים-ליין בסדר הכרונולוגי הבא: זוגיות, הצעת נישואין, הכנות לחתונה. על אף שהמסלול נותר די זהה בין כלה לכלה, הדבר המבדיל בין חלקן הוא משך הזמן שהתקופה הזו לוקחת. בדיוק למשבצת הזו נכנסים הסיפורים המוכרים של ״היינו מאורסים שנה וחצי״ או ״ארגנו את החתונה במשך חצי שנה״.

 

אבל בין כל התרחישים המוכרים הללו ישנם הסיפורים הללו, שמוכיחים שזמן הוא לא פקטור ושהחלטיות היא לחלוטין תכונה אפשרית - חתונות הבזק.

 

אותן חתונות שמתגבשות תוך פחות משלושה חודשים הופכות אט אט לטרנד שמשתלט על זוגות שמצד אחד מעוניינים בחתונה מהממת ומושקעת, אולם לא מוכנים להשתעבד במשך חודשים ארוכים להכנות מצד שני.

 

נשמע לכן מסקרן? ובכן, אספנו את מיטב הטיפים של אותן כלות שנישאו בחתונת בזק, ולא רק שהן שרדו כדי לספר, הן גם ממליצות על כך בחום. לגזור ולשמור:

 

חתונה בפחות משלושה חודשים

 

שירז ויוגב נישאו לאחר קצת פחות משלושה חודשים לאחר שהתארסו. שירז מעידה על עצמה כי היא הייתה כלה סופר רגועה, ובדיעבד, אומרת שאין טעם למשוך את האירוסין וההכנות במשך זמן רב, כי לחלוטין אפשר לתקתק את הכל בתקופה קצרה.

 

הטיפ של שירז: ״לשמור על מיקוד ולא להתפזר, לא לדבר עם מליון ספקים, ללכת על פי המלצות של 5-10 ספקים בכל קטגוריה ולדבר איתם טלפונית, ולהקפיד להיפגש רק עם אלו שעומדים בתקציב שלכן ושהיה לכן וייב טוב איתו בשיחה״.

 

gallery shiraz1

(צילום: ברי חיון)

 

מתוך הפינצטה שלנו
 

gallery shiraz2

(צילום: ברי חיון)

 

gallery shiraz3

(צילום: ברי חיון)

 

חתונת חלומות חורפית

 

מיכל ומיכאל תכננו את החתונה שלהם במשך קצת יותר מחודשיים, כשמבחינת מיכל - חתונת החלומות שלה הייתה חייבת להתרחש בחורף. החל מהרגע שהשניים התארסו היה להם ברור שתקופת ההכנות חייבת להיות קצרה ככל הניתן, בעיקר כי שניהם היו עמוסים

מאד באותה עת.

 

הטיפ של מיכל: ״את כל הסינונים ביצעתי באינטרנט ונפגשנו רק עם ספק אחד מכל תחום - מומלץ לערוך את התחקיר המעמיק באינטרנט ולהיפגש עם כמה שפחות ספקים. הלו״ז הצפוף שמר את ההתרגשות של המשפחה (וגם שלנו) על אש גבוהה, נהניתי מאד ולא יכולתי לחכות שיום החתונה יגיע כבר״.

 

gallery michal1

(צילום: LUZ)

 

gallery michal2

(צילום: LUZ)

 

gallery michal3

(צילום: LUZ)

 

חתונת בזק מחו״ל 

 

בת-חן (באצ׳י) ובן זוגה אתגרו את עצמם אפילו יותר ולא רק שארגנו חתונת בזק, הם ארגנו אותה בשלט רחוק מחו״ל. המרחק הוביל לכך שהשניים לא נפגשו עם אף ספק לפני החתונה ואפילו לא ראו את האולם בלייב, אלא רק בסיורי סקייפ מצולמים.

 

הטיפים של בת-חן:

״תיעזרו בכל מי שאפשר! משפחה, חברים, קבוצת כלות אורבניות. כולם אוהבים אתכם ושמחים בשבילכם ויסייעו במה שרק יוכלו״

 

״תזכרו שאף פעם דברים לא מסתדרים בדיוק בדיוק כמו שמדמיינים, וזה בסדר. בסופו של דבר זה יום שבו מקיפים אתכם כל האנשים הכי קרובים אליכם, זה לא יכול להיות פחות ממושלם!״

 

״לא לארגן את האירוע בהתאם לעונות השנה, התחתנו באמצע פברואר ויצא לנו יום קיץ לגמרי!״

 

״תעבדו מסודר, יש מלא אקסלים ואפליקציות לארגון האירוע, זה מאוד עוזר לקבוע תקציב מראש לכל ספק ולעקוב אחרי ההוצאות״

 

gallery galili1

(צילום: חגי גלילי)

 

gallery galili2

(צילום: חגי גלילי)

 

gallery galili3

(צילום: חגי גלילי)

 

 

 

מאת:כלות אורבניות