המדריך לתכנון החתונה 8: מרימים את הרחבה!

22.01.17

בפעם הקודמת דיברנו על מציאת האנשים המושלמים שיתעדו את האירוע שלכן, צלמי הסטילס והוידאו. הפעם, אנחנו מתייחסות לפן שמשלים את הויזואליה של האירוע, פס הקול שילווה את החתונה שלכן, שעליו אמון הדיג׳יי.

 

דיג'יי טוב הוא כזה שיודע להתאים את העבודה שלו לאופי הקהל וגודל החתונה. חתונה קטנה של 100-200 איש היא לא כמו חתונה של 400-500 איש ואלו הם שינויים שמורגשים גם ברחבה. דיג׳יי איכותי יידע להרים מסיבה טובה בשני המקרים.

 

8 gallery 1

(צילום: תומר לשר)

 

לרוב הדיג'ייאים יש כיום עמוד פייסבוק שבו הם משתפים המלצות וגם פלייליסטים שהם יוצרים. נסו להאזין לכמה עבודות שלהם כדי לראות האם יש חיבור. 

 

אם יש לכם שירים חשובים שחשוב לכם לכלול ביום האירוע, דאגו להעביר זאת לדיג'יי אך גם השאירו לו מספיק מרווח לתמרון כך שיוכל להביא גם את טביעת האצבע האישית שלו ובנוסף, הגדירו מראש אילו אורחים יכולים או לא יכולים לבקש ממנו שירים בהזמנה מיוחדת.

 

8 gallery 2

(צילום: תומר לשר)

 

וודאו כי ה-DJ מתואם עם מקום האירוע, יש לו עמדה מסודרת ואת כל הציוד הדרוש כדי לעבוד כפי שצריך (אם אתן מעוניינות במכונת בועו או ערפל, אל תשכחו לברר לגביהן עם הדיג'יי), שבו איתו על קווים כלליים של הפלייליסט שלכם ו...קדימה! צאו להרים את הרחבה.

 

 

מאת:כלות אורבניות
תגיות: