המדריך לתכנון החתונה 6: בוחרים חליפת חתן

05.01.17

בפעם הקודמת דיברנו על מציאת שמלת הכלה שלכן, אבל גם לבחורים שלצדכן מגיע להיות יפים וחתיכים, לא? לכן את המדריך שלנו היום אנחנו מייחדות לפריט האחד שהוא לגמרי לגמרי שלהם בחתונה: חליפת החתן.

 

  

כשמדובר בבחירת חליפת חתן, ההמלצה היא תמיד לבחור במישהו שמתמחה בחייטות. נכון שגם רשתות מסחריות מציעות חליפות אסתטיות למראה, אך כבר יצא לנו לשמוע על כל מיני תקלות וקרעים שלבסוף חייטים מקצועיים נאלצו לתקן ממש ביום האירוע וחבל.

 

הטיפ שלנו הוא לשמור על ראש פתוח ולהתחשב בכל מיני פקטורים כמו הסטייל של החתן וכמובן גם מזג האוויר. מה זה אומר? אם החתונה מתקיימת בצהרי יום שישי בלוקיישן ליד החוף, יתכן שחליפת טוקסידו שחורה תהיה קצת תלושה מהמציאות, שלא לומר חמה ולא נוחה.

 

 

אם הסגנון של החתן רחוק מאוד מסגנון מחויט ביום יום, אז אפשר למצוא דרך לשדרג את הלוק שלו גם מבלי לבחור בחליפת שלושה חלקים. בדיוק כפי שאתן רוצות להרגיש בנוח ולהיות עצמכן, כך גם החתן שלכן לבטח לא ירצה להרגיש מחופש.

 

היום קיימות כל מיני אלטרנטיבות למי שהמראה הסופר מחויט לא מתחבר אליו: ווסטים, עניבות פפיונים, שלייקעס, סניקרס, ג'קטים קלילים מאוד מכותנה ואפילו מכנסי ברמודה קצרים יותר.את הטאץ' הייחודי ניתן להעניק לחליפה באמצעות בוטונייר יפה, חפתים מעוצבים או סיכת דש יפה.

 

 

 

אנחנו מציעות לכן לשבת עם החתן שלכן עוד לפני שאתם יוצאים לסיבוב בין החייטים והחנויות השונות ולתת לו לראות מספר תמונות של סגנונות שונים, על מנת שתדעו לאן - פחות או יותר - אתם מכוונים. ברגע שהכל ברור אפשר לצאת לשופינג ממוקד (כולנו יודעות שרוב הגברים לא אוהבים להימרח שעות עם שופינג) ולמצוא את החליפה שהכי מחמיאה לו.

 

 

 

בהצלחה ואל תשכחו: תמיד תוכלו להתייעץ בכל שאלה או בעיה עם הבנות בקבוצה הסודית שלנו בפייסבוק.  

מאת:כלות אורבניות