המדריך לתכנון החתונה: כך תציע לה נישואין

27.10.16

כדי שתהיה חתונה, קודם כל צריך לעבור את השלב המרגש של הצעת הנישואין. אם אתם כזוג נופלים לסטטיסטיקה הקלאסית, רוב הסיכויים שהצעת הנישואין היא ההזדמנות שלך - החתן לעתיד - להשקיע ולבטא את עצמך במאה אחוז, כי על פי רוב ארגון החתונה נתון הרבה יותר בידי הכלה מאשר בידי החתן.

 

0 gallery 1

 

לפני הכל: טבעת

אם הצעת הנישואין רק עומדת על הפרק אך טרם נרכשה הטבעת, כדאי מאוד לנסות ולהבין מה הסגנון הכללי של הכלה לעתיד: האם היא מעדיפה סגנון מודרני וטרנדי יותר? או אולי סגנון קלאסי ואפילו רטרו? יש היום מגוון גדול של מעצבים נהדרים שמציעים טבעות אירוסין בכל ז'אנר ובכל סגנון. באשר למידה, ההמלצה תמיד תהיה "להשאיל" מהכלה לעתיד את אחת הטבעות שלה לצורך רפרנס - כך תהיו בטוחים שהמידה מדויקת.

 

אפקט ההפתעה

בין אם דיברתם על נישואין והיא יודעת שזה על הפרק ובין אם הנושא לא ממש דוסקס ביניכם, אנחנו מציעות לתכנן את ההצעה בסוד - כדי שהרגע שבו תישלף הטבעת יהיה מרגש באמת. אתם יכולים להפוך בני משפחה ו/או חברים שאתם סומכים עליהם למשת"פים בכל הקשור לארגוני ההצעה, אבל נסו להקפיד על פני פוקר ודממת אלחוט וזכרו לנהל שיחות בעניין רק בטלפון או פנים מול פנים (יש סיכוי לא רע ששיחות כתובות בוואטספ תגענה לעיניה).

 

https://www.instagram.com/p/BIPxFSNgMzc/

 

הפקה או הצעה צנועה?
בשאלה הזו מתחבטים הרבה גברים שעומדים להציע לנשים שלהם נישואין. אין שום ספק שרק אתם יודעים את התשובה האמיתית לשאלה הזו: יש זוגות שהצעה בומבסטית (מטוס שעובר בשמים עם שלט, בניית כתובת אש מושקעת, פלאש מוב במקום המוני וכו') מאוד מתאימה להם ויש כאלה שיעדיפו להתרגש עם הצעה צנועה יותר - אבל משמעותית לא פחות (למשל בבית המשותף שלכם, במקום שמהווה אבן דרך בזוגיות שלכם, או מול המשפחה בארוחה משפחתית). אנחנו מציעים לך לתחקר קצת את החברה הכי טובה שלה ו/או את האחיות שלה, רוב הסיכויים שהיא דיברה איתן על העניין והן ידעו לעזור לך להחליט איך הכי טוב להציע לה.

 

https://www.instagram.com/p/sj3IkDwtcN/

 

עדיין מבולבל? גגל את זה!
גם גוגל וגם יוטיוב יוכלו לחשוף בפניך מאות אלפי הצעות נישואין שמהן תוכל לשאוב רעיונות. אל תהסס להיעזר בפלאי הטכנולוגיה - רק אל תשכח למחוק את היסטוריית הגלישה כדי שהיא לא תחשוד. טיפ קטן מאיתנו: תעבוד על נאום קטן של כמה מילים יפות שחשוב לך לומר לה בזמן שאתה כורע ברך. היא תעריך את זה ותנצור את מה שאמרת ברגע המרגש הזה כל החיים.

 

0 gallery 2

 

בנות, עכשיו תורכן: קיבלתן הצעת חתונה? מזל טוב!

אין ספק שמדובר ברגע סופר אמוציונלי ומרגש, זכרון מתוק שילווה אתכן כל החיים. אחרי ההתרגשות הראשונית, תמונת הטבעת שבטח שלחתן לכל החברות בוואטספ ו/או העליתן לפייסבוק וסבב הטלפונים, מגיע השוק הראשוני: וואו, אני אשכרה אמורה לארגן חתונה! איך לעזאזל עושים את זה? מאיפה מתחילים? אז לפני שנצלול לכל הפרטים הטכניים, חשוב לנו לתת לך טיפ אחד שהוא לכאורה קטן, אבל בעצם הוא סופר חשוב: בתהליך ארגון החתונה הדבר הכי חשוב שהחתן שלך ואת צריכים לעשות הוא להקשיב לעצמכם.

 

https://www.instagram.com/p/BGGhLG-wcw4/

 

מסביבכם נמצאים בכל העת זוגות שנישאו וכנראה משוכנעים שעשו את הבחירות הכי נכונות. ייתכן מאוד שהם צודקים, אך הבחירות הנכונות שלהם לא בהכרח רלוונטיות גם לכם וזה עוד מבלי שמוסיפים למשוואה לחץ מההורים שפעמים רבות תורמים לעוגת התקציב.

נכון, עם קרובי המשפחה יהיה צורך למצוא פשרות, אך בכל הקשור לאנשים מהסביבה מומלץ שתיעזרו בידע שלהם בתור טיפים בלבד ואל תקחו ללב כל מה שהם מציעים. אתן נכנסות לשלב הזה בחיים שהחל ממנו והלאה לאנשים מסביבכן תמיד יהיה מה לומר.

 

https://www.instagram.com/p/9nxuZqpWUv/

 

תהליך ארגון החתונה לא אמור להיות עמוס בסטרס, לא אמור לגרום לריבים, לא אמור לעורר רגשות שליליים. נכון שזו תקופה מורכבת שכרוכה בהרבה החלטות והרבה פקטורים, אבל אם תשארו נאמנים לעצמכם כזוג - שאר הדברים יסתדרו מאליהם. 

 

אז מזל טוב גדול מאיתנו, ונתראה בפרק הבא ;) 

מאת:כלות אורבניות