היפות והחכמות

14.12.16

מאז שהחל להתקיים, יריד כלות חכמות - של אוהד איתן נורי (השם מאחורי READY2WEDDֿ) הפך לתחנה שהיא לגמרי מאסט עבורכן, הכלות האורבניות שלנו, ולא פלא; מדובר באירוע שמרכז בתוכו את כל השמות החמים של עולם עיצוב האופנה לכלות בהנחות ענק.
לרכישת כרטיסים יש להיכנס ללינק, זכרו להשתמש במייל שאיתו נרשמתן לקבוצה כדי שתוכלו להיכנס להגרלה של 1000 ש"ח לבזבוזים ביריד.

 

sale gallery 1

(צילום: סוד הפקות)

 

sale gallery 2

(צילום: סוד הפקות)

 

בעינינו, אין דרך טובה יותר להעביר את יום שישי מאשר בבוקר בנות תל אביבי; מאחר והאירוע מתקיים ב"בית השמחות" שבתל אביב (דרך מנחם בגין 21) ביום שישי ה-6.1.17, נראה לנו שזו הזדמנות מעולה לקבוע עם החברות הקרובות לבראנץ' + שופינג כלתי שווה.


sale gallery 4

(שמלה בעיצובה של לימור רוזן, צילום: אלכס ליפקין)

 

sale gallery 6

(השמלות של טלי ומריאנה, צילום: דניאל אלסטר)

 

במסגרת היריד תזכו בהזדמנות פז להניח את הידיים על שמלות מדהימות במחיר הרבה יותר נוח לכיס, עם הנחות שנעות בין 30%-50%. אנחנו גאות לספר שבין הדוכנים השונים תפגשו נציגות מכובדת מהפינצטה שלנו: READY2WEDDֿ, יואב ריש, טלי ומריאנה, לימור רוזן, ואליה וטין יהיו כולם שם וישמחו לעזור לכן בבחירת שמלת הכלה שלכן.

 

sale gallery 10

(שמלה בעיצוב יואב ריש)

 

sale gallery 5

(שמלה: READY2WEDD, צילום: חיים כהן)

 

חוץ מהשמלות, תמצאו ביריד גם את הנעליים המדהימות של רוני קנטור, את חליפות החתן של דורון אשכנזי ואת המיתוגיה - שישמחו להעניק לכן הנחות מיוחדות ליום האירוע בלבד.

 

sale gall 11

(שמלה: יערה מן, נעליים של רוני קנטור, צילום: תומר לשר)

 

sale gallery 9

 (חליפה של דורון אשכנזי, צילום: אסף עיני)

 

sale gallery 7

(מיתוג של המיתוגיה)

 

לא באמת חשבתן שנספר לכן על היריד בלי לפנק אתכן בהטבה שווה רק לקוראות כלות אורבניות, נכון? אז ככה: בעוד ששאר הבנות יוכלו להגיע למכירה החל מהשעה 9:00 ואילך, אנחנו דאגנו שזכות הראשונים תישמר אך ורק עבורכן ושריינו לכן את השעות 8:00-9:00 באופן ב-ל-ע-ד-י! מכירת הכרטיסים ליריד תיפתח היום בחצות (שימו לב: כל באי ובאות היריד, כולל מלווים ומלוות, מחויבים בכרטיס) ועל מנת להבטיח את מקומכן, כל שעליכן לעשות זה להיכנס ללינק, להזין את הקוד: SECRET ולהתייצב ב"בית השמחות" בשעה שמונה בבוקר. ***הכרטיסים לשעה שמונה נגמרו***  

 

sale gallery 3

(צילום: סוד הפקות)

 

sale gall 12

(שמלה בעיצוב אליה וטין, צילום: מאמא צלמים)

 

אחרי שתתפסו כמה ציפורים במכה אחת (שמלה, נעליים, מיתוג וחליפת חתן), תוכלו ללכת להרים לחיים עם הבנות ולצאת אל הסופ"ש קלילות ומאושרות. כל שנשאר לנו לומר הוא שחסר לכן שלא נתראה שם... ;)

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)