הדיג׳ייז הבוטיקיים שפונים אל כלות שמבינות באמת במוסיקה

22.08.18

ניתן לומר בביטחון מלא ששחר, צחי ואיל, שלישיית הדיג׳ייז שעומדים מאחורי FatCat, מביאים עמם וייב ממש ממש טוב. קשה לשים את האצבע על מה בדיוק יוצר את הנוסחה שהופך אותם לכאלו, אבל לתחושתינו מדובר בעובדה שהם עושים את העבודה שלהם באופן הכי נטול רעש וצלצולים מיותרים, ויוצרים אווירה מדויקת שלא מתאמצת יתר על המידה. נשמע מגניב? אז זה ליטרלי ככה.

 

אם אתן מחפשות אנרגיה בוטיקית מכיוון הדיג׳ייז שלכן, כזו שתגרום לכן להרגיש כאילו יוצרים את המיקסים וחיבורים המוסיקה בחתונה שלכן ב-100% עבורכן (ועבור הפלאס וואן שלכן כמובן), יש לנו תחושה שתתחברו אליהם מאד. עשינו לכן חשק להכיר אותם עוד? בבקשה.

 

למה הפכתם לדיג׳ייז?

 

״הרצון להתחיל לנגן הגיע מאהבה למוזיקה. התחלנו את דרכנו כשהיינו טינאייג׳רים, גיל שבו לא חושבים על כלום אלא רק על מה שבא לך לעשות. הרצון לחלוק את הידע המוזיקלי ואת הסטייל שלנו במוזיקה עצמה הוביל אותנו הישר אל עמדת הדיג׳יי״.

 

 

gallery 1

(צילום: Pacana)

 

איך החלטתם להיכנס אל עולם החתונות?

 

״התחלנו במועדונים ואירועים קטנים, ובעצם כל מקום שהיו מוכנים לקחת אותנו ולשמוע את מה שיש לנו להציע. כשהגענו אל הנקודה בה המוניטין שלנו החל להצטבר, הרשינו לעצמנו לבחור איפה נרצה לנגן - והלב הלך ישר אל עולם החתונות. להבדיל מסצנת המועדונים שהרגישה נטולת רגש, האפשרות לנגן בחתונה הציפה אותנו בסיפוק והתרגשות. לשלב מוזיקה שמתאימה גם לבני 20 וגם לבני 50 באותה מסיבה נתנה לנו תחושת ניצחון שלא הצלחנו למצוא באף מקום אחר״.

 

מה החלק הכי טוב בעבודה שלכם?

 

״זה עשוי להישמע קלישאתי, אבל כשזוגות שנותנים לנו את ה׳מפתחות׳ ולמעשה אומרים שהם סומכים עלינו בתחילת הדרך זה ממש מרגש, וההתרגשות מגיעה לשיא כשאנחנו רואים אותם רוקדים בטירוף בחתונות שלהם עם חיוך ענק (גם אחרי 4-5 שעות של ריקודים). זה שווה הכל. החיבוק והאהבה שאנחנו מקבלים בחזרה זה דבר שמאד נדיר למצוא במקצועות אחרים״.

 

 

gallery 1

(צילום: Pacana)

 

ממה אתם מקבלים השראה?

 

״כל מה שקורה סביבנו הוא מקור השראה: מזג האוויר, שיחות עם חברים, המוזיקה בפלייליסט ברדיו, המוזיקה שמתנגנת במועדונים בארץ ובחו״ל, והכי חשוב - הזוגות שלנו. גם התחרות שקיימת בעולם הדיג׳ייז דוחפת אותנו קדימה ומניעה את הרצון שלנו להישאר בטופ״.

 

מה אתם עושים כשאתם לא מנגנים?

 

״כשאנחנו לא מנגנים אנחנו נהנים להיות הקהל! וגם, כמובן, מהדברים הקטנים בחיים שהופכים אותם ליפים- אם זה לטייל בעולם ולקנות תקליטים או סתם לשבת בחוף הים ולספוג את השמש, כל עוד יש רמקול קטן או אוזניות איתנו אנחנו מאושרים״.

 

 

איך הייתם מתארים את הסגנון המוזיקלי שלכם?

 

״כמו כל בני האדם כך גם אנחנו מושפעים מטרנדים, מהוייב ברחוב ואהבות אישיות שמתחלפות ומשתנות״.

 

gallery 1

(צילום: Pacana)

 

יש סגנון מוסיקלי שהוא Big no-no עבורכם?

 

״אין סגנון שאנחנו אומרים לו לא. אם זה רצון הזוג ואנחנו שולטים במוזיקה הזאת אנחנו לוקחים את האתגר בשתי ידיים ועושים את זה הכי מגניב וכיפי שאפשר, כי בסופו של דבר, זה לא ה׳מה׳ - זה ה׳איך׳״.

 

איך הייתם מתארים את הזוגות שלכם?

 

הצלחנו ליצור לנו קהל לקוחות במהלך השנים שמבין ואוהב את הצבע שלנו. הזוגות שלנו תמיד מחפשים את המיוחד והמעניין ולעולם מסתפקים במה שהיה בכל שאר החתונות, ואנחנו כאן כדי לתת להם את כל זה.

 

 

gallery 1

(צילום: Pacana)

 

מה הטיפ שלכם לקוראות כלות אורבניות?

 

״מוזיקה זה הכל, אל תוותרו על מה שאתן אוהבות ורוצות. המקום שלכן ברחבה הוא הכי חשוב, אתן מקור האנרגיה של הערב! כמובן שצריכה להיות דאגה כללית לטעמם של האורחים, אבל זכרו שאנחנו כאן להרים אותם דרך הבחירות שלכן״.

 

 

gallery 1

(צילום: Pacana)

 

gallery 1

(צילום: Pacana)

 

gallery 1

(צילום: Pacana)

מאת:כלות אורבניות
תגיות: