אביגדור

אביגדור הוא לוקיישן ששימש כמבנה תעשייתי גדול בשנות ה-50, ועבר שיפוץ ושיחזור מוקפדים אותם תכנן האדריכל פיצו קדם. החלל של אביגדור הוא סופר אורבני ושיקי, וכולל תקרה גבוהה, אלמנטים מתועשים, פריטי ריהוט ייחודיים וקווים נקיים ואלגנטיים. בצמוד לחלל ישנה חצר מרווחת וכיפית לקבלות פנים או מסיבות שוות וכמובן – מטבח פתוח של קייטרינג A22 שיוצר חוויה משגעת וצבעונית של טעמים, לצד בר המנוהל על ידי הצוות המקצועי והייצוגי של 647 Bar Experience. השילוב המופלא של ארכיטקטורה מודרנית ומלאת סטייל עם חווית מסעדת שף הופכים את אביגדור לאחד הלוקיישנים הבולטים בעיר.
אביגדור
רוצה לדבר עם אביגדור?

כלות ממליצות

  • 09/09/2023
    ואו איזה מקום! מהרגע שנכנסנו לראשונה בדלת ידענו שזה המקום שאנחנו רוצים להתחתן בו! כולם ובמיוחד מור תקתקנים של השמחות. אפשר לסמוך עליהם על הכל. תודה שהפכתם את החתונה שלנו לכל כך מיוחדת!!!
  • 07/07/2023
    האירוע היה מושלם ומדויק! לא יכולנו לבקש טוב יותר, אוכל מטורף, רמת השירות הייתה מדהימה, המפיקה ניהלה את כל האירוע ונתנה לנו את מלוא תשומת הלב תוך כדי. יצאנו מאושרים ומרוצים מאוד(:
  • 18/05/2023
    מקום מהמם! איך שנכנסנו למקום ידענו שזה זה האוכל היה מושלם ברמות, והשירות היה מעל ומעבר. יש לנו חברים שבעקבות האירוע רוצים לסגור בעתיד גם באביגדור! תודה :)

מקומות להתארגנות בקרבת מקום

רוצות לפגוש את אביגדור בכלות אורבניות?

לכתבות נוספות