עינב ויוגב, 16.12.13

14.02.14

 

כשאנו חושבות על מטאל, מיד עולה בנו אסוציאציה של מוסיקה בועטת ושוברת מוסכמות. עבור הזוג האורבני שמתארח אצלינו היום, עינב ויוגב, מוסיקת מטאל מעוררת אסוציאציות קצת שונות, של אהבה - שכן חוץ מהתשוקה המשותפת למוסיקה, מדובר באהבה שחיברה אותם יחדיו. סקרניות לגלות כיצד? אנו בטוחות!

 

הסיפור שלנו מתחיל בבלגיה, במהלך פסטיבל מטאל, שם נפגשו לראשונה מבטיהם של עינב ויוגב. המפגש הבא של השניים כבר התקיים ממש כאן בארץ, כשהם החליטו לצאת יחדיו לדייט ראשון באחד מן הימים הרומנטיים ביותר של השנה - הולנטיינ׳ס דיי (שנחגג ממש היום!!!). שמונה שנים חלפו מאז, במהלכן בני הזוג היו בלתי נפרדים, עד שבערב רומנטי אחד בביתם כרע יוגב על ברך אחת ושלף את הטבעת, כשרק הם, שני החתולים והכלב שלהם עדים להתרחשות.

 

את האירוע החלו לתכנן כאשר חודשיים בלבד עומדים לרשותם, אך למרות הזמן הקצר והמלאכה המרובה עברה התקופה בכיף גדול, שכן השניים ידעו ב-ד-י-ו-ק באיזה אירוע הם מעוניינים. עינב ויוגב מעידים על עצמם שהם גיקים, חובבי משחקי מחשב וטוויטר. התחביבים המשותפים עזרו להכתיב את הסטייל של בני הזוג ובאו לידי ביטוי בלבבות מפוקסלים אותם ענדו בתור סיכות, לבבות המנציחים יפה כל כך את החיבור בין הטכנולוגיה לבין הרומנטיקה.

 

חוץ מן הסיכות, ליוו את בני הזוג גם שלל פרופס בסגנון גיקי, כמו למשל משקפיים מפוקסלים, שלטים עם כיתוב משעשע וכמובן גם הסגנון הקולי המאפיין את חובבי המטאל בנשמתם. במהלך ההתארגנות הפכה לה עינב לכלת פינאפ יפיפייה, תוספת לקעקועים המפוארים המעטרים אותה.

 

לימוזינה לבנה לקחה את בני הזוג, שלא שכחו לצייץ ולעדכן בטוויטר אודות יומם המרגש, לסט הצילומים שהתקיים בלב ליבו של שוק הפשפשים. השלטים, הלבבות וחוש ההומור המעולה של בני הזוג צבעו את הצילומים בצבעים הכי מיוחדים שיש, הצבעים של עינב ויוגב.

 

מוסיקת המטאל המשיכה ללוות את יומם גם עם סיום טקס החופה והמעבר אל רחבת הריקודים ושם, כפי שניתן היה לצפות, חיכו להם פרטים קטנים ומדליקים כמו למשל עוגת חתונה קלאסית עם טוויסט מפתיע ועמדת קעקועים זמנית שאיפשרה לכל האורחים להתקשט בצבעים. כעת, כל שנותר הוא להגביר את הווליום של הרמקולים, להביט בתמונות המשובחות ולהיווכח כיצד מוזיקה יכולה לקרב לבבות…

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

עינב ויוגב, כמה נפלא היה לארח אתכם כאן היום! עשיתם לנו ולנטיינ׳ס דיי רך מבפנים ומפתיע בקצוות ועל כך מגיעות לכם המון נשיקות, ואיחולים רבים לעוד ים של שנים מאושרות.

 

★★★

 

מקום האירוע: כליף

קייטרינג: שף חואן מסל

בר: ברדק

שמלת כלה: שרון כץ

נעלי כלה: Yoopi

איפור ועיצוב שיער: דפנה בר-אל

בגדי חתן: קסטרו

אקססוריז: מגוון חנויות ב-ETSY

צילום סטילס: אורי מרשנסקי

צילום וידאו: אורי ותמר

טבעות נישואין: דניאל מתת

הזמנות: אלעד לובלינסקי

מתוקים: תמר על ההר

מתנות לאורחים: מדבקות קעקועים עם תאריך החתונה, אפליקצית AppMyDay

די ג׳יי: שחר אריאל

רב: הרב יחיעם עוזרי

 

מאת:כלות אורבניות