מינימליזם רגוע על רקע הים: החתונה של זיו ובן

06.01.22

ישנה קלישאה שאומרת שלעיתים אנחנו יוצאים למסעות רק כדי לגלות שמה שחיפשנו נמצא לנו מתחת ממש לאף. יש לנו תחושה שזיו ובן שמתארחים עם חתונתם המקסימה היום יכולים לאשר שלפעמים היא לגמרי נכונה. 

 

1

 

2

 

3

 

השניים הכירו כבר בתיכון, התגוררו שנים באותה עיר ואפילו עבדו יחדיו במסעדה במשך שנה. ועדיין, שום דבר רומנטי לא נראה באופק ביניהם. רק כשאחיו של בן התחתן, וזיו הגיעה כחברה של הכלה, החל הניצוץ שהפך לסיפור אהבה. ארבע שנים לאחר מכן, כבר עמדו מתחת לחופה יחד.

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

חודשיים בסך הכל חלפו מההצעת הנישואין של השניים ועד לחתונה. בני הזוג מספרים שהשנה היו להם מעל ל-20 חתונות של חברים, מה שגרם לחודשים רבים להיות ״תפוסים״ מבחינתם.

 

10

 

11

 

13

 

זיו מספרת שתמיד ידעה שכאשר יגיע הרגע, היא תרצה להתחתן בבית על הים, וכשנאמר להם שהתפנה תאריך במאי, השניים החליטו לקפוץ על המציאה. המשמעות הייתה - תכנון חתונה בחודשיים בלבד.

מאז שפרצה הקורונה לחיינו אנחנו נוכחים לדעת שתכנון חתונה בטווח זמן קצר זה לגמרי אפשרי, וזיו ובן מאשרים שלמרות לוח הזמנים הצפוף הכל הסתדר מושלם, אפילו טוב ממה שציפו. 

 

14

 

15

 

16

 

17

 

לכבוד חודש העיצוב נוסיף כמה מילים חשובות על הקונספט העיצובי, שהותיר הרבה מקום ליופי של הלוקיישן, לאווירה האורבנית הנעימה ולים האביבי שנשקף מהחלון והמרפסת. בני הזוג בחרו לעטר את השולחנות בעציצי תבלין ירוקים שהאורחים יכלו גם לקחת הביתה, ולהוסיף תפריט ממותג במקומות הישיבה. התוצאה הייתה מינימליסטית ויפה, והיום המיוחד כלל המון התרגשויות, שלל חיבוקים והרבה שמחה.  

 

18

 

19

 

20

 

21

 

ומה הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? לתאם ציפיות כזוג מראש, ולזרום. זהו יום שלא חוזר, אז כדאי למצות אותו וליהנות ממה שיש, עד תום. 

 

22

 

23

 

24

 

25

 

26

 

27

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 320

מקום האירוע: בית על הים

צילום סטילס ו-וידאו: Happydays Photography

בר: Duck Face דרך בית על הים

שמלה: דרור קונטנטו

+ קרדיטים נוספים

איפור ושיער: שי הללי זיו (שי שאז)

נעלי כלה: Republic

חליפה ונעלי חתן: דוד ששון

עורך טקס: הרב חוני יקונט

מתנות לאורחים: עציצי תבלין

 
מאת:כלות אורבניות