Bohemian Like You: החגיגה של יובל ויוני

23.08.23

 

כשחלל מסיבות היסטרי הופך ללוקיישן אירועים מלא באהבה, זו בטוח חתונה שלעולם לא נרצה לפספס. יובל ויוני, בני הזוג הכובשים שמתארחים היום בבלוג, הצליחו לייצר מפגש מיוחד של עולמות באיוונט יוצא דופן אחד. 

 

1

 

2

 

3

 

החיבור בין בני הזוג נוצר במהלך השירות הלאומי של יובל, אותו עשתה בעמותה שתומכת בילדים במחלקות אונקולוגיות. יוני היה אחד ממנהלי העמותה, ושם החל ללבלב סיפור אהבה יפהפה. 

 

4

 

5

 

6

 

ההצעה התרחשה בתאריך לא שגרתי - 1 באפריל - מה שכבר מעיד לא מעט על אופיו של יוני. השניים נסעו לוויקאנד בבית הוריה של יובל במושב בדרום הארץ, וערכו טיול לא אופייני בשדות המקיפים את המקום. יוני הביא עמו מצלמת גו פרו, והחל לצלם. פתאום, הבחינה יובל בקופסה מרובעת שמתחבאת אצלו בכיס. יובל מספרת שעד הרגע האחרון הייתה בטוחה שבקופסה תתחבא אריזת שוקולד, אך במקום, חיכתה לה שם טבעת מנצנצת. 

 

7

 

בלטה במיוחדשמלה: ליהי הוד - "היא מדהימה. הייתה הכי קשובה אליי בעולם". 

 

9

 

חודשיים לפני ההצעה כבר דאג יוני לשריין מראש את האנגר 11 עבור החתונה. לוקיישן בלתי שגרתי - המשמש לרוב למסיבות והופעות - אך מעולה לחגיגה של 850 איש, עם רחבת ריקודים גדולה ואין סוף אפשרויות לעיצוב החלל. חלק גדול מהאורחים הגיעו מתחומי הבידור, המשחק והטלוויזיה - התחומים בהם עוסק יוני, ולכן זכתה החתונה ללא מעט פוקוס ציבורי.

 

10

  

11

 

12

 

אז איך הופכים לוקיישן למסיבות לחלל אינטימי לחתונה? זה מתחיל במציאת המפיקים הנכונים. במקרה של יובל ויוני, אלה היו מורן וגיל מסטפס. האתגר הבא היה לייצר טקס שישלב בין האמונות של השניים: יובל דתייה ויוני חילוני, ובני הזוג רצו שהחיבור המיוחד בין העולמות יורגש באוויר. 

 

13

 

14

 

בלטו במיוחדהפקה: סטפס הפקות - "כבר מהמפגש הראשון החיבור היה מושלם. בזכות האנרגיה המעולה שלהם, והרצון להגשים את החלום שלנו בצורה הכי טובה שיש. מהרגע שהם נכנסו לתמונה, החיים הפכו הרבה יותר קלים". 

 

16

 

בכל הנוגע לעיצוב, חיפשו בני הזוג דרכים להכניס את החוץ פנימה, ולכן בחרו בחומרים חמימים, עם דגש על ריהוט אלטרנטיבי מעץ מאסיבי, אורות חמים, צמחים ירוקים, גרילנדות, פופים ובר מרכזי שנבנה במיוחד לאירוע. המאץ' עם המעצב היה מושלם, והוא הגשים להם את הויז'ן באופן הכי מדויק. 

 

17 1

 

17 2

 

18

 

טקס החתונה היה מרגש ועוצמתי, והחתונה כולה שיקפה עד כמה הקשר בין בני הזוג הוא חד פעמי ומיוחד. החגיגה גם כללה הופעות של לא מעט אומנים, שתרמו לוייב פסטיבלי וכיפי.

  

19

 

20 1

 

20 2

 

21 1

   

21 2

 

22

 

ומה הטיפ של בני הזוג לזוגות שמתכננים את חתונתם? "חשוב מאוד מאוד לערוך תיאום ציפיות לאורך כל הדרך שוב ושוב, בנוגע לפרטים הקטנים ביותר. זה חוסך הרבה התלבטויות ואי הבנות, ומקל על כל העוסקים באירוע. כשבוחרים אנשים מקצועיים, עובדים הרבה פחות קשה". 

  

23

 

24

 

25

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 850

צילום סטילס: איה ואבי צלמים

הפקה: סטפס הפקות

צילום וידאו: גנאדי פום

שמלה: ליהי הוד

מוסיקה: איתי גאלו - אטיסוטו

צילום פולאוריד: פולה

 

+ קרדיטים נוספים

מקום האירוע: האנגר 11 ת״א

מקום התארגנות: מלון הילטון ת״א

עיצוב האירוע: שלומי אילני

קייטרינג: פלפל קייטרינג

בר: האנגר + 365

איפור: אסף באבו

עיצוב שיער: יניב זאדה

טבעות: ג׳קסון הבורסה

נעלי כלה: עמנואל

נעלי חתן: פיקו נרו

עורך טקס: הרב לאו

עמדת צילום: פוטוסט

 

מאת:כלות אורבניות