אורבן לאב: החתונה של יובל ואור

14.04.24

סיפור ההיכרות של אור ויובל, אורחי הבלוג שלנו להיום, מוכיח בעינינו עד כמה דברים גדולים ומשני חיים יכולים להשתנות בזכות רגע קטן אחד. במקרה שלהם, זה היה הרגע שבו יובל צפתה בטלוויזיה, נפלה לגמרי במקרה על תוכנית ובה אור התראיין וחיבבה מיידית את מה שראתה. 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

אימה, שחשה בהתלהבות, סיפרה שהיא מכירה את אחותו של אור. היא אפילו הגדילה ראש, ומבלי לשאול(!) שלחה את המספר של יובל לאחות. ההמשך? טוב, הוא כבר ברור. 

 

5

 

6

 

7

 

8

 

הצעת הנישואין התרחשה במשק המשפחתי בעוטף עזה. יובל לא ראתה את זה מגיע, מכיוון ששבוע לאחר מכן הם היו אמורים לטוס לרומא, והיא הייתה משוכנעת שזה יקרה שם. אור הפתיע אותה בענק, וכל המשפחה חיכתה שם והתרגשה טוטאלית מהרגע.

 

המשק הוקם על ידי אביו של אור ז"ל, וההצעה קרתה בחממת התותים, כדי שירגישו שהאב ממש נמצא עמם ברגע הזה. החתונה הייתה אמורה להתקיים בסוף אוקטובר, אך מובן שזה לא היה אפשרי, ולכן נדחתה לפברואר.

 

9

 

10

 

11

 

12

 

כשהחלו בני הזוג לחפש לוקיישנים לחתונה, הם התאהבו מיידית בטרמינל ובחרו לעצב אותו בסגנון נקי שכלל בעיקר פרחים לבנים ונרות צפים על השולחנות. הכי פיין ומדויק. 

 

13

 

14.1

 

בלט במיוחדלוקיישן: הטרמינל - "רמה אחת מעל כולם. לא דאגנו לכלום!".

 

15

 

האירוע התקיים בשלישי, ומיום ראשון השניים לא נפגשו, מה שהעצים את ההתרגשות. יובל התארגנה בבית סבתה ואור התארגן בדירה של השניים. ההתארגנות הייתה קלילה והצילומים שלפני נערכו בבית ובאולם האירועים, כדי לשמור מקסימום כוחות לערב עצמו. זו הייתה החלטה מעולה, והטרמינל לגמרי סיפק את התפאורה האורבנית המהממת שרצו לצילומים אניוויי. 

 

16

 

17

 

18

 

19

  

21

 

בלט במיוחדדיג'יי: איתי גלו מאטיסוטו - "דיג'יי מושלם. עשה לנו את האירוע".

 

בני הזוג מספרים שהערב עבר להם הכי מהר בעולם, והם נהנו מכל רגע. לכן, הם מייעצים לכן פשוט למצות עד תום כל רגע ורגע ביום שלכן. ומעבר לכך - הטיפ שלהם הוא לבחור את הספקים הנכונים, לוודא שיש לכן חיבור איתם, ובעיקר - לקחת הכל בפרופורציות. 

  

23

 

24

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 450

צילום סטילס: איתי אהרון

מקום האירוע: טרמינל

מוסיקה: איתי גלו - אטיסוטו

מקום התארגנות: בבית

עיצוב האירוע: Mint - מבית הטרמינל

+ קרדיטים נוספים
בר: Mixology
שמלה: אאוריקה
איפור: שחר שבו
עיצוב שיער: חן מחלבני
חליפת חתן: Suits
עורך טקס: הרב אריה לוין
מתנות לאורחים: Be Social

 

מאת:כלות אורבניות