כשכל פרט מתכתב עם הים: החתונה של יובל וגיל

06.05.24

אחד המשפטים הראשונים ששמענו מיובל וגיל, אורחי הבלוג המקסימים שלנו להיום, הוא: 'כשיש מזל, אז יש מזל'. וכשזה מגיע מזוג שנפגש באפליקציית היכרויות, ברור שהם נפלו על הצד הכי לאקי שיש. אז אם יש לכן חברות וחברים שעוד לא מצאו אוצרות באפליקציות, החתונה הזו מוכיחה שהם בהחלט יכולים לחכות גם שם. 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

הצעת הנישואין הגיעה במהלך חופשה בשארם. באחד הבקרים החליט גיל שהוא רוצה שהשניים יצפו יחד בזריחה. עם פיג׳מה וכוס קפה הם הלכו לנקודת תצפית על הים, שם הסתובבו גם יום קודם, כי גיל רצה ״כדי לראות מה יש בריזורט״ (בדיעבד, הוא חיפש את המקום האידיאלי להציע בו).


כשיובל קמה לצלם את הזריחה, גיל נגע לה בכתף, מבלי לומר מילה. באותו הרגע הבינה יובל שברגע שתסתובב תחכה לה הצעה. לקח לה רגע, וזה קרה:)

 

5

 

6

 

7

 

8

 

שנה חלפה עד לחתונה. בני הזוג התחילו את התהליך בביקורים בלוקיישנים לחתונות, בעיקר בכאלה המתאימים לכמות המוזמנים שלהם.

 

החיבור לים או לטבע היה שיקול חשוב, ולבסוף הם הלכו על המקום הכי קסום ומושלם עבורם, כוכב הים. בדיעבד הבינו שיש כאן סגירת מעגל, מכיוון שגם הצעת נישואין התקיימה על החוף, כך שלמיקום הייתה משמעות מיוחדת בסיפור האהבה שלהם. 

 9

 

בלט במיוחדצילום סטילס: מתן כצמן - "מעבר לתמונות המדהימות שקיבלנו ממתן, הוא מילא תפקיד שלא מבייש חבר טוב. הוא דאג לנו לכל פרט ביום עצמו ותפס רגעים אותנטיים שרק צלם סופר מנוסה יכול לתפוס".

 

10

 

בשלב הבא, יחד עם מנהלת האירוע, הם בנו מסגרת תקציבית והחלו לחפש ספקים. הם כיוונו לאנשי מקצוע טובים, כאלה שיתחברו לעבודות שלהם ומה שהכי חשוב - אנשים שיהיה איתם הכי כיף. במקביל, השקיעו השניים זמן בחשיבה על האווירה שירצו שתהיה בחתונה, מה שהשפיע רבות בקבלת החלטות עיצוביות, בחירת המתנות, השירים ואפילו האלכוהול!

 

העיצוב שבחרו התכתב עם המקום והים. החל מהלוגו, הצבעוניות, השילוט, ההזמנות והמתנות ועד לעיצוב הפרחים. הקונספט היה נקי ומינימליסטי, בגוונים טבעיים של כחולים, כתומים והרבה לבן. המיתוג חזר על עצמו באינסוף דיטיילז: בהזמנות, בתפריטים, בשילוט, בבקבוקי היין ובמתנות לאורחים. 

    

14

 

15

 

מה שהיה מרגש במיוחד - ויכול להוות רעיון מעולה גם עבורכן - הוא המתנה שקיבלה יובל ביום החתונה. בבוקר ההתארגנות החברות דאגו להביא לה אלבום שגיל הכין, ובתוכו כל הפתקים והמכתבים שכתב לה מהיום שבו הכירו. יובל מספרת שהמחווה הזו ריגשה אותה יותר מכל דבר אחר.

 

18

 

19

 

20

 

21

  

24

 

בלט במיוחדדיג'יי: עומר כחלון - "כבר בפגישה הראשונה עם עומר הבנו שזה 'זה', לא היתה לנו שום התלבטות. היינו באותו ראש והוא קלע בדיוק לטעם שלנו. מי שמחפש דיג׳יי שיודע לקרוא קהל ממש טוב, זה הוא".

  

25

 

בני הזוג מספרים שבעיניהם ההצלחה הגדולה של האירוע הגיעה בזכות בחירת הספקים הנכונים, ושהם לא הבינו עד הסוף את המשמעות של בחירה בספקים הכי-הכי טובים - עד שראו אותם בפעולה ביום החתונה.

 

הטיפ שלהם עבורכן: להחליט יחד מהם הדברים החשובים לכם ביותר, להבין מי האורחים ומה הייתם רוצים שיהיה הוייב של החתונה. מעבר לכך, ולפני בחירת אולם וספקים - בנו תקציב וחזרו אליו אחרי כל שיחה עם ספק שעניין אתכם. עצות זהב, ללא ספק. 

  

27

 

28

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 560

צילום סטילס: מתן כצמן

מקום האירוע: כוכב הים

מוסיקה: עומר כחלון
מקום התארגנות: פרדס חנה-כרכור

קייטרינג: מעשייה

 

+ קרדיטים נוספים

ניהול אירוע חיצוני: חן גרינשטיין

עיצוב האירוע: שוזרות באהבה
צילום וידאו: אמיר שטרן
שמלה: Veronika + Studio V
איפור: שי תלמי
עיצוב שיער: שקד בריידס
הזמנות/מיתוג: יובל בן שושן

צילום מגנטים: Trend 54
DIY: הזמנות, תפריטים, שילוט, בקבוקי יין ומתנות לאורחים
מתנות לאורחים: פרחים וכלים ששימושו לעיצוב. מצתים, פותחנים וכיפות (הכל ממותג).

 

מאת:כלות אורבניות