בין פרחים ופרפרים: החתונה היפה של קרן ויורי

13.12.21

אנחנו לא יודעות מה אתכן, אבל אנחנו תמיד חלמנו שנהיה יחד עם הקראש שלנו מהתיכון פוראבר אנד אבר. אצלנו זה פחות קרה, אבל קרן, הכלה היפה מהצמד שמתארח אצלנו היום, בהחלט הגשימה את החלום הטינאייג'רי הכי קלאסי. 

 

33

 

32

 

23

 

את יורי היא הכירה כשלמד שכבה מעליה בתיכון. הם השתתפו בפרויקטים מוזיקליים יחדיו, כשהוא ניגן על בס והיא שרה. היא תמיד חשבה שהוא הבחור הכי חתיך בבית הספר, אבל מספרת שהוא לא ממש הסתכל לכיוונה. שנים לאחר מכן חבר משותף חיבר ביניהם לגמרי במקרה מחדש, העניינים התגלגלו, והחתונה היפה שאנחנו מספרות לכן עליה היום התרחשה 7 שנים אחר כך.

  

31

 

13

 

12

 

הצעת הנישואין התרחשה אחרי ארבע שנים של זוגיות, בפברואר 2019. הכל החל כשיורי הפתיע את קרן עם טיסה לברצלונה. היא מספרת שחשבה שייתכן שההצעה תגיע, אבל לא ידעה איך, וזה קרה בדרך הכי חמודה שיש.

  

10

 

11

 

14

 

בשלוש לפנות בוקר, כשהשניים התעוררו כדי להגיע לטיסה, הבחירנה קרן שהבית מואר כולו. בעודה צועדת לעבר המטבח כדי להכין כוס קפה, היא הבחינה בפתק על הרצפה ובו נכתב ״יש לי שאלה אלייך״... בקצה המסדרון חיכה יורי על ברך אחת ועם הטבעת שלופה. 

  

9

 

15

 

30

 

קרן מודה שהייתה כה המומה, שכל מה שיצא לה מהפה היה ״***What the F” , ומאוחר יותר הייתה חייבת לוודא שענתה על השאלה בחיוב. כשיצאו מן הבית הגיעו הוריה של קרן עם בלונים ושמפניה, ואת המשך החגיגות כבר ערכו בברצלונה. 

  

25

 

בלט במיוחדצילום - מתן כצמן: "כל הנושא של צילומי זוגיות הביך אותנו מאוד, ולכן מזל שהיה לנו את מתן. הוא הצליח להצחיק אותנו וידע לגרום לנו להרגיש נינוחים וטבעיים. התמונות היו מדהימות מעבר למה שמילים יכולות לתאר".

 

29

 

מעל שנתיים עברו עד לחתונה, כשהאירוע נדחה במהלכן פעמיים עקב הקורונה ומבצע "שומר החומות". הם מספרים שאת התכנון הראשוני שעוד לפני הקורונה עשו לאט ובנחת. היה ברור להם שהחתונה תתרחש בטבע, בין פרחים וצמחים, ותהיה קטנה, מורכבת מהחברים הכי קרובים והמשפחות. הם גם ידעו שאת הטקס יערכו חבריהם הטובים ביותר, כך שגם הנקודה הזו הייתה סגורה וחתומה. 

  

27

 

26

 

4

 

את התאריך הראשוני קבעו לשנה אחרי ההצעה כדי שיהיה מספיק זמן להתארגן ולהזמין בני משפחה שמתגוררים בחו"ל. הם נעזרו במפיק שהקל מאוד על העניינים אבל לדבריהם אחרי הדחייה השניה התהליך כבר הפך להיות לא פשוט, והחתונה שתוכננה במקור ל-280 מוזמנים הצטמצמה ל-135. את הלוקיישן וחלק מאנשי המקצוע הם נאלצו להחליף, ולדבריהם כבר חשו מעט מותשים מהחוויה כולה. עם זאת, במבט לאחור, הכל היה שווה את זה. 

  

3

 

5

 

6

 

הם מספרים שהחלפת מקום האירוע הסתברה כמדויקת עבורם, והחתונה שהתקיימה בסוף גן האירועים אקו היתה שמחה מאין כמותה. אפילו כמה מבני המשפחה הגרעינית שגרים בחו"ל הצליחו להגיע. החלום של חתונה מחוברת לטבע הוגשם, והכל התרחש באוויר הפתוח והרענן, מלא בצמחיה ירוקה. 

  

8

 

21

 

22

 

24

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? אחרי כל הדרך הלא פשוטה שעברו הם ממליצים לקחת מפיק כדי לחסוך כאבי ראש. אם זה מתאים לכן, זו בהחלט דרך אחת לעשות זאת.

 

20

 

1

 

2

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 135

צילום סטילס: מתן כצמן Matan Katzman

מקום האירוע: ECO

שמלה: מעיין שני

הפקה: זמיר תבור Zamir Tavor

עיצוב האירוע: סהר הררי Sahar harari

מוסיקה: נעמה בן נפתלי Naama Ben Naftali

צילום וידאו: Vladimir tkach

+ קרדיטים נוספים

איפור ושיער: הדס הולנד

טבעות: דניאל מתת

נעלי כלה: Disco rosso

נעלי חתן: Veja

תכשיטים: עגילי מעצבים מאיי פארו

חליפת חתן: Blue navy

עורך טקס: חברים

חוויות: Cocktail car

מגנטים: Trend 54

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)