כל השלבים בדרך להופעה בבלוג שלנו עם החתונה היפה שלכן

14.12.21

הייתה לכן חתונה אורבנית מהממת ובא לכן לשתף אותה איתנו ואולי לפרסם גם בבלוג? אנחנו הכי שמחות! החתונות היפות שלכן הן מה שגורם לבלוג שלנו להיות מלא חיים והשראה, ואנחנו תמיד מאושרות לקבל מכן תמונות וסיפורים על החתונה שלכן. 

 

לפני הכל, מלאו את הטופס הבא עם כל הדיטיילז המשמחים על האירוע שלכן. לאחר מכן, עקבו אחר ההנחיות כדי שכל הצילומים שלכן יגיעו אלינו הכי מהר ובאיכות הכי טובה:

 

עליכן לבחור כ-60 תמונות מייצגות את האירוע (משלב ההכנות, דרך תמונות הזוגיות, עיצוב המקום והחופה ועד הריקודים). את התמונות יש להעביר אלינו באמצעות גוגל דרייב או דרופבוקס. אל דאגה, זה לא מסובך.

כך תעבירו לנו את התמונות דרך גוגל דרייב: 

  1. 1. ראשית, צרו תיקיה חדשה בדרייב. לחצו על כפתור Drive, וכדי ליצור תיקייה חדשה לחצו על New. גררו לשם את התמונות הנבחרות.

 

5

 

6

 

  1. 2. כתבו את שמכן ושם בן/בת זוגך בשם התיקייה, כולל התאריך, שם הצלם ומקום האירוע. 

 

1

 

  1. 3. כדי להעביר את התיקייה אלינו הקישו על מקש ימני ובחרו ב-Share. לחצו על Change ואז ודאו שמסומנת הקטגוריה Anyone with the link.

 

7

3

 

2

 

4

 

 

  1. 4. העתיקו את הלינק ושלחו אותו למייל ‫This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.‬. בנושא המייל כתבו את שמכן ושם בן/בת זוגך, התאריך, מקום האירוע והצלם. 

 

וזהו! איזה כיף, המייל שלכן בדרך אלינו, ואולי החתונה תככב אצלנו בבלוג באחד החודשים הבאים. יאי:)

מאת:כלות אורבניות