Simplicity & Glory: החתונה של ירדן ותומר

30.05.23

 יש אמרה שאנחנו אוהבות, ולפיה: “Simplicity reveals the pure beauty of life" החתונה של היום היא בעינינו ההוכחה החותכת לכך, ומיד תבינו למה.

  

1

 

2

 

הכירו את ירדן ותומר, בני הזוג המקסימים שמתארחים אצלנו היום. הם הכירו בתקופת הצבא, במסיבה אליה יצאו החבר'ה מהבסיס. באותו ערב כבר היה חיבור מיידי ביניהם, מה שמאוד הפתיע את שאר החברים, כי הם גם שונים מאוד. תומר לקח יוזמה, וכשירדן לא שמה לב הוא חייג לעצמו מהטלפון שלה, כדי שיהיה לו את המספר בזכרון של המכשיר. מתוחכם!  

  

הפעם הבאה שנפגשו התרחשה שבועיים לאחר מכן, כאשר תומר חגג יום הולדת וירדן הגיעה לברך. אך אל דאגה, כבר ביום למחרת שניהם יצאו סוף סוף לדייט נורמלי, והשאר היסטוריה.

 

3

 

הצעת הנישואין הייתה הפתעה גמורה עבור ירדן. שתי המשפחות היו בסוד העניינים והאחיות של ירדן אפילו עזרו לתומר בעיצוב הטבעת. ביום ההצעה, השניים עברו דירה והיו עסוקים בבלאגן של העברת הדברים וסידור הרהיטים. 

 

 MK 300522 0099 1

 

8

 

בערב תומר דאג להזמנה של סושי, כדי שהשניים יוכלו להירגע מעט, ולשבת בגינה עם אוכל ויין. כשהתיישבו סוף סוף, תומר אמר שהוא דאג לשלט חדש לבית ושהוא הולך להביא אותו. משום מקום הוא הגיע עם טבעת וכרע ברך. ירדן היתה בשוק, אבל מציינות שזו הייתה הדרך המושלמת להצעה מבחינתה. 

 

בלט במיוחדצלם סטילס: מתן כצמן - "מתן הביא איתו אנרגיה משוגעת והכניס איתו כל כך הרבה שמחה ברגע שנכנס בדלת. הוא גרם לנו להרגיש בנוח ופשוט זרם איתנו בצורה הטובה ביותר עבורנו".

 

מההצעה עד לחתונה עברו 10 חודשים. כשהתחילו השניים לחשוב איך הם רוצים שתראה החתונה, הם ידעו מיד שירצו חתונת ערב, ושחשוב להם במיוחד שתהיה קולינריה מעולה. משם הגיעו למערבה, הם לא הכירו את המקום לפני כן, אבל משיח עם מספר אנשים הבינו שהמקום ידוע באוכל האיכותי שלו, וזה כבר סקרן אותם. 

  

9

 

MK 300522 0687 1

 

כבר שנכנסו ללוקיישן, הם הרגישו שהגיעו למקום הנכון. הם מציינים כי צוות האולם היה מקסים וגרם להם להרגיש עטופים מהרגע הראשון. מהר מאוד הבינו שזה בדיוק מה שהם צריכים ורוצים.

 

MK 300522 0792 1

 
MK 300522 1431 1 

אחרי שסגרו את האולם הם התפנו להתעסק בספקים נוספים, והשניים מספרים שמה שהיה להם הכי חשוב הוא האווירה הטובה והמקצועיות שהם מביאים איתם. הם מציינים שהבחירות שלהם היו מדויקות, וכי הספקים שלהם היו בדיוק בוויב שהיו צריכים על מנת שהיום יעבור בצורה הטובה והנעימה ביותר עבורם.

 

12

 

13

 

MK 300522 1594

 

MK 300522 1597

 

MK 300522 1703

 

באופן כללי, ירדן ותומר מספרים שרצו ליצור חתונה קז'ואלית עם אוכל מעולה, מסיבה טובה ופשטות מנצחת. הם רצו להישאר עם הרגליים על הקרקע ולא להשתגע ולכן היה להם חשוב לעשות את הדברים בצ'יל, ולקחת את תכנון החתונה בפרופורציה.

  

בלט במיוחדדיג'יי - אלי מתנה מחברת HYPE: "מעבר לעובדה שהוא פשוט בן אדם מקסים, עד היום אנשים עוד מדברים על מה שהוא עשה ברחבה. אין מילים שיוכלו לתאר עד כמה אנחנו שמחים שהוא מי שבחרנו".

 

הקו הפשוט והמנצח המשיך גם לגזרת העיצוב. בחופה עצמה הם החליטו לא לגעת - כדי לתת את הכבוד ואת כל תשומת הלב לפרוכת של החופה, שנושאת משמעות מיוחדת. את הפרוכת הכינה אימה של ירדן, עליה רקמה את השמות של כל בנות המשפחה שהתחתנו, עם שמות בני הזוג והתאריכים. 

 

14

 

15

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? "לקחת הכל בפרופורציה, להבין שיש חיים לאחר הערב הגדול ולתכנן עבור מה שנכון לכם ולא מה שנכון לאורחים או לשואו שרוצים לעשות". סימפל!

 

MK 300522 4242 1

 

קרדיטים

מספר אורחים: 480

צילום סטילס: מתן כצמן

מקום האירוע: מערבה

מוסיקה: אלי מתנה מחברת HYPE  

צילום וידאו: רותם מור דנון

חליפת חתן: NAMES

 

+ קרדיטים נוספים

 

מקום התארגנות: בית ההורים כוכב יאיר

עיצוב האירוע: שירי טביבי

נעלי כלה: SHOES // ריפאבליק

שמלה: ענת מנוס, לוק שני - שי רוזנסטוק

איפור ושיער: רוני אבן

טבעות: זיו-אור

תכשיטים: PASH

הזמנות/מיתוג: עצמאי

מתנות לאורחים: עציצי תבלין

מתוקים: גומי מחסני מזון חולון

מגנטים: טרנד 54

מאת:כלות אורבניות