Tel Aviv Mon Amour: החתונה האורבנית של ירדן ויקי

15.12.21

יש סיפורי אהבה שנולדים בשניה אחת של מפגש, ויש כאלה שמתחממים תקופה ארוכה על הקווים עד ששני הצדדים בשלים לעשות את הביג סטפ. ירדן ויקי שחתונתם האורבנית והיפהפייה מתארחת אצלנו היום, שייכים לסוג השני. 

 

16

 

17

 

36

 

18

 

השניים הסתובבו באותם מעגלים חברתיים, והכירו זו את זה בהיכרות שטחית. הם תמיד ידעו שאם משהו יקרה ביניהם הוא יהיה הכי רציני שיש, ולכן דחו את העניין עוד ועוד. הראשונה שעשתה את הצעד היא ירדן ששלחה רמז עבה לחבר של יקי, ומשם צמח סיפור האהבה היפה ששיאו בחגיגה המהממת שאתן מתבוננות בה. 

  

35

 

34

 

23

 

30

 

הצעת הנישואין התרחשה יומיים אחרי שירדן עברה את מבחני לשכת עורכי הדין, ושניה לפני הסגר של ספטמבר 2020. בטיימינג מעולה, לפני שהכל נסגר, הזמין יקי בהפתעה סוף שבוע מפנק במלון בכנרת, ובמהלכו שלף טבעת.

  

19

 

33

 

27

 

28

 

מההצעה ועד לחתונה חלפו 10 חודשים. בני הזוג מספרים שהדבר הראשון שהיה להם ברור הוא שיתחתנו רק בתל אביב. שניהם ילידי העיר ורוב אורחיהם מתגוררים בה, ולכן היה רק טבעי לקיים גם את החגיגה הגדולה בעיר שלא נחה לרגע. 

  

25

 

15

 

29

 

26

 

השניים מספרים שמהרגע שהגיעו ללורנס, ידעו ששם יתחתנו. בחירת הלוקיישן הקלילה הכתיבה גם את הקונספט העיצובי והעניקה לבני הזוג השראה ללוק הכללי של האיוונט שלהם. 

  

32

 

1

 

31

 

הם מספרים שבכל הנוגע לעיצוב ולמיתוג הם הלכו לגמרי עם המעצבת בה בחרו. השניים כיוונו אותה לסגנון עיצובי רומנטי ורך, והיא הפתיעה את בני הזוג בעיצוב שהתאים היטב לאופי המיוחד והיפואי של המקום. קשה שלא להתלהב מסידורי הפרחים המרשימים ומכלי החרס ששולבו עם אלמנטים בגווני זהב. 

  

2

 

3

 

בלטה במיוחדעיצוב: מיכל וולצ'וק - "מיכל המעצבת האגדית הייתה קשובה, מקסימה, מקצוענית ובאמת השקיעה בכל פרט ופרט".

22

 

4

 

בני הזוג בחרו להוסיף בר יין שעוצב בהשראת יקב מדרום צרפת, שתגבר את הבר המרכזי והוסיף עוד אלמנט קולי ומשמח לאירוע, והקל על האלכוהול לזרום בחופשיות. מושלם.  

  

5

 

6

 

21

 

8

 

7

 

9

 

10

 

בלט במיוחד די. ג'יי איתי גאלו מאטיסוטו - "לפי היומן שלו סגרנו את התאריך. הוא היה מעל לכל הציפיות ודאג להרקיד את כל האורחים עד הבוקר".

 

ומה הטיפים שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? הטיפ של ירדן עבורכן הוא לזכור שהחתונה היא אירוע של כמה שעות שעוברות בשיא המהירות, ולכן כדאי ליהנות כמה שאפשר ולוותר על התעסקות של החלפות שמלות ושאר דברים חיצוניים. הטיפ של יקי לחתנים הוא פשוט: לומר 'כן' על הכל... למה לא בעצם?  

  

12

 

20

 

11

 

13

 

14

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

צילום סטילס: מורן מעיין

מקום האירוע: הלורנס

עיצוב האירוע: מיכל וולצ'וק

שמלה:אלון ליבנה | מרדכי אברהם

מוסיקה: די.ג'יי איתי גאלו - אטיסוטו // הזמרת דקלה

חליפת חתן: באמוס סקוור

הפקה: זמיר תבור - הפקה וניהול אירועים

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: מעשייה משולב עם גוסטו

בר: ברקוד - הבר של הלורנס בשילוב עם בר יין שהקימו הכלה והחתן

צילום וידאו: רומן - nerom

איפור: טלי פאוור

עיצוב שיער: אושר סעדון

טבעות: ג׳קסון

נעלי כלה: אליהב ששון

נעלי חתן: פקטורי 54

תכשיטים: עגילי יהלומים מתנה מאם החתן

הזמנות/מיתוג: רון דינור

אקססוריז: מצתים ממותגים, מניפות, כפכפים, ערכות רענון

עורך טקס: הרב אריאל

חוויות: הזמרת דקלה שהכניסה את בני הזוג לחופה

איפור ושיער מלוות: שי אלבז

מאת:כלות אורבניות