סוויט דרים: החתונה של ירדן ויזל ופלג יריב

12.09.22

הרומן שלנו בכלות אורבניות עם ירדן ויזל החל עוד כשהנחתה פאנל שערכנו בימי הקורונה, ומאז אנחנו אוהבות במיוחד לעקוב אחרי הגוד וייבז, המקצועיות והחיוך הרחב שהיא מביאה לכל פרויקט שהיא לוקחת בו חלק. עוד כששמענו על האירוסין שלה היינו סקרניות לראות איך תיראה החתונה, וכששמענו שהיא עומדת להתקיים בטרמינל, כבר ידענו שיהיה לנו סופר מעניין ופוטוגני. 

 

19

 

3

 

אז קבלו את בני הזוג שמתארחים אצלנו היום: ירדן ויזל - אותה אתן בטח כבר מכירות - ופלג יריב, בן זוגה המקסים. השניים הכירו בזכות שידוך של החברה בר זומר, שעלתה על כך שהבסטי של בעלה אביב עשוי להיות מאץ' מושלם לירדן. לחלוטין הצליח לה. 

  

1

 

2

 

שני החברים הטובים היו גם חלק בלתי נפרד מההצעה, שקרתה במהלך טיול בירושלים. הצעת הנישואין התרחשה בכותל, ומיד אחרי יצאו שני הזוגות יחדיו לבר בו הפתיעו את ירדן כל החברים.

 

היא הייתה סופר נרגשת ומאושרת, ומספרת לנו שחשה שהצעה עומדת להגיע באותה תקופה אבל כשפלג פרש בצהרי היום לשנ"צ, היא הגיעה למסקנה שהוא נראה רגוע מדי, כך שככל הנראה זה לא עומד לקרות. חתנים - רשמו לפניכם טריק מושלם!

 

בלט במיוחדצילום: עידן חסון – "עידן מדהים. הוא הקליל את האווירה, הרגיע וגם המליץ לנו לעשות את התמונות בחוץ עם הרכב, וזה היה מושלם".

   

4

 

החתונה התקיימה בדיוק שנה אחרי ההצעה, וירדן מספרת שנהנתה בטירוף מכל שלבי התכנון. הבחירה להתחתן בטרמינל קרתה אחרי ביקור שעורר בה קליק מיידי, והבחירה הייתה לגמרי מדויקת.

 

הלוקיישן לצילומי החוץ נבחר על ידי הצלם לאחר תיאום ציפיות עם ירדן, שחיפשה לוקיישן פסטורלי שישתלב עם רכב האספנות. העריכה, הפילטרים בגוון פסטל והצילום הטבעי השתלבו יחדיו פרפקטלי. 

 

14

 

10

 

אחד הטיפים המרכזיים מבחינתה עבורכן הוא לא לוותר על חברת הפקות. היא בחרה ב-Fine by Singa, ובזכות סינגה ואור שהפכו לסוג של משפחה היא מספרת שחשה שיש לה גב, ומי שדואג שהכל יתקתק ושום דיטייל לא יישכח. 

  

18

 

בלט במיוחדלוקיישן: טרמינל - "הרגשתי שם קסם מהרגע הראשון. הם היו חלק בלתי נפרד מהתהליך, ואחד הבונוסים הגדולים הם שהכל אינהאוס, מה שהקל עלי מאוד".

  

11

 

13

 

6

 

לירדן היה חשוב מאוד לשלב אלמנטים ייחודיים בחתונה, ולכן חרשה את הפינטרסט נון סטופ ומצאה טאצ'ים מגניבים שאהבה. ביניהם, למשל, שילוב תמונות פולארויד של בני הזוג על התפריטים. 

ללוק האדג'י והאורבני של הטרמינל נוסף עיצוב בגווני חמרה חמים ונעימים, עם המון פרחים וים של נרות. ירדן מספרת שהנרות היו בין האלמנטים שהיו הכי חשובים לה, והנוכחות שלהם לחלוטין יצרה את האווירה החלומית אליה כיוונה. 

 

20

 

בלט במיוחדדי.ג'יי: אביאל ברנט מאלפא - "בדרך כלל בחצות כבר נכבה לי השאלטר, ואביאל ברנט הצליח להקפיץ אותי עד השעות הכי קטנות. פשוט הדי.ג'יי הכי טוב בארץ. הוא קרא את הקהל והיה מדהים ומדויק. אין כמוהו".

 

7

 

היא מספרת שהקשר האישי המיוחד עם כל הספקים הוא חלק ממה שהפך את החתונה לסיפור הצלחה. "החלק האישי הוא הכי משמעותי", היא אומרת, "האנרגיות של האנשים סביב חתונה זה הדבר הכי חשוב, וכולם היו הכי מופלאים שיש". 

  

8

 

9

 

21

 

ירדן מסכמת את החוויה כמדהימה באמת, כשכל האהבה בה הוצפה באותו הערב העבירה בה צמרמורת של התרגשות ענקית. אם אפשר היה להעביר כל חמישי בדיוק כך, היא לגמרי הייתה חוזרת על זה שוב ושוב. ושוב. 

  

12

 

5

 

קרדיטים:

צילום: עידן חסון - ברנדו פוטוגרפי

לוקיישן: טרמינל

וידאו: אליאור תורג'מן

די.ג'יי: אביאל ברנט מאלפא 

חליפת חתן: Names

שמלות: רני ויינשטיין

הפקה: fine by Singa

עיצוב: מינט דיזיין

איפור: גילי אלגבי

שיער: לידור חדידה

הזמנות: מינט דיזיין

נעליים: ריפבליק

תכשיטים: יפעת עובד

מאת:כלות אורבניות