שיק קוסמופוליטי על קו החוף הישראלי: החתונה האלגנטית של ירדן ועידן

24.12.19


תכנוני חתונה הם ענייין מהנה ומתסכל כאחד, אבל נסו לנהל אותם בשלט רחוק עם הפרשי שעות כשאתם זוג ניו יורקי קרייריסטי ועמוס - נשמע כמעט בלתי אפשרי, נכון? ובכן, ירדן ועידן, שמתארחים אצלנו היום, הצליחו במשימה הלא פשוטה הזו, והרימו חגיגת חתונה מושלמת של שבוע שלם - ועשו זאת מביתם שבתפוח הגדול.

 

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1
ניו יורק היא גם המקום בו הכירו השניים, ממש שלושה ימים אחרי שירדן הגיעה לעיר להתחיל תואר שני במשפטים באוניברסיטת קולומביה. עידן כבר היה ניו יורקר ותיק אחרי 16 שנים בעיר, ואחרי שראה את ירדן בתמונת אינסטגרם של חברים, שלח לה הודעה.

gallery 7
gallery 7

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 7


gallery 7
ירדן הייתה בתקופה לא פשוטה - בלי טלפון, דירה, או חשבון בנק ועם לימודים שכבר התחילו. עידן הפך להיות האוזן הקשבת שלה ומדי ערב הייתה מספרת לו על תלאותיה וחוויותיה וסייע לרכך את הנחיתה שלה בניו יורק ולהפוך את הזר למוכר. מהדייט הראשון שלהם בברוקלין היה ברור לשניהם שיש כימיה וחיבור, וחצי שנה אחר כך הם כבר גרו יחד. המרחק מישראל גרם לכך שהם עשו את הצעד מבלי להכיר את המשפחות זה של זו - אבל זה עוד עתיד היה להגיע.

 

gallery 11
gallery 11
gallery 11
בזמן חג המולד במהלך חופשת הסמסטר של ירדן, השניים תכננו טיול רומנטי מושלם באיה נאפה, סן פרנסיסקו וביג סר. עידן כבר היה מצויד בטבעת מושלמת וירדן לא חשדה בדבר. אבל למרות שביקרו בלוקיישנים מושלמים להצעת נישואין, עידן הציע שיסעו לישראל להכיר את המשפחות כשיסיימו את חופשתם הזוגית - והם אכן עשו זאת. הטבעת נשארה בכיס עד אחרי המפגש המרגש עם המשפחות שהיה מדהים והתעלה על כל הציפיות.

 

gallery 13
gallery 13
gallery 13
gallery 13
החזרה לניו יורק הייתה מלווה בג'ט לג רציני ועייפות גדולה וכל ניסיון לדייט רומנטי בימים הראשונים לא צלח. ירדן החליטה לבשל ארוחה רומנטית ועידן חזר הביתה עם פרחים. אבל אם חשבתן שהייתה פה מחווה רומנטית גרנדיוזית, חשבו שוב. עידן התיישב על הספה וקרא לירדן בטענה שהוא צריך לומר לה משהו. היא כמובן לא חשדה לרגע, ואפילו הייתה מודאגת מהתנהגותו המוזרה. "אני הולך להתעלף" היו המילים האחרונות שיצאו לעידן מהפה לפני ששלף את הטבעת - ואם זו לא הצעה בהפתעה, אנחנו לא יודעות מה כן!

 

gallery 17
gallery 17
gallery 17

 

התכנונים בשלט רחוק לא היו פשוטים. הפרשי השעות, העובדה שהשניים לא פגשו ספקים פנים אל פנים, תשובות שהגיעו בדיליי - כל זה מכניס לא מעט סטרס לסיסטם, וכשתוסיפו לזה את העובדה שלחתונה הוזמנו 150 אורחים מחו"ל שהגיעו לשבוע שלם עם לו"ז צפוף במיוחד, קשה להאמין שאפשר להרים הפקה שכזו כשנמצאים מעבר לאוקיינוס. 

 

gallery 21
gallery 21
gallery 21
gallery 21

 

אבל בחירת ספקים מעולה בשילוב נחישות מעוררת השראה, הביאו לכך ששבוע החתונה של ירדן ועידן היה לא פחות ממושלם - עם מסיבת רווקים ורווקות, ,חינה, וחתונה קלאסית שכולה סטייל אלגנטי. 

 

gallery 25
gallery 25
gallery 25
gallery 25
gallery 25

 

והדובדבן שבקצפת השיקית הזו? בגלל שורת האירועים שתכננו לאורחיהם במהלך השבוע, החברים והמשפחות למדו להכיר זה את זו והתחברו, עד שהגיעה החתונה כבר הייתה אווירה אינטימית של "כולם מכירים את כולם" מה שהפך חתונה יחסית גדולה, למיוחדת במינה ובאופייה. 

 

gallery 29

 

gallery 29
gallery 29

קרדיטים:

צילום סטילס ווידאו: LUZ
מקום האירוע: כוכב הים
מוסיקה: זברה
שמלה: לי גרבנאו

עיצוב האירוע: יהב גרין

+ קרדיטים נוספים

איפור: נירית הירשמן

עיצוב שיער: זיו אמסלם

טבעות: בליקר אנד פרינס

נעלי כלה: ג’ימי צו

חליפת ונעלי חתן: טום פורד

תכשיטים: בליקר אנד פרינס

הזמנות / מיתוג: ניר קגן תום

מתוקים: עוגת חתונה - AB Cake By Adi Barak 

עורך טקס: הרב ישראל לאו

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)