Seaside Romance: החתונה של ירדן ודניאל

13.10.21

כשאנחנו מתבוננות בכל היופי שהוא החתונה המקסימה והסופר שיקית הזו של ירדן ודניאל, קשה גם לנו להאמין שכל זה התחיל, וול, בג'וק אחד שזחל למקום הלא הנכון. 

 

28

 

11

 

27

 

9

 

כן, כן, זה דורש לגמרי הסבר: הכל קרה ביוון, שם טיילה ירדן עם חברותיה הטובות לפני הצבא, ובחדר המלון הן נתקלו בג'וק מרושע. דניאל ששהה במקום אף הוא, לקח את תפקיד האביר על הסוס הלבן (והכפכף) שנקרא למקום כדי להציל את המצב.

 

שנה מאותו רגע גורלי ועד לרגע הצעת הנישואין הם עברו כמעט כל חוויה אפשרית יחדיו, כולל קשר בלונג דיסטנס במשך תקופה, ממנו יצאו רק מחוזקים ומאוהבים. 

 

26

 

25

 

12

 

10

 

הצעת הנישואין הצליחה להתעלות מעל לחלומותיה הפרועים של ירדן. השניים טיילו בחוף אמאלפי היפהפה שבדרום איטליה, ומשם הגיעו לאי הרומנטי קאפרי. במקום הם שכרו סירה פרטית לשייט בין האיים, עד שהגיעו למקום שנקרא 'גשר האהבה'.

 

קפטן הסירה הסביר שישנה אמונה שמי שמתנשק מתחת לגשר זוכה באהבה נצחית, וכמובן - זה היה הספוט בו כרע דניאל ברך והציע נישואין. 

  

13

 

24

 

8

 

21

 

וזה הזמן לגלות לכן שהכלה שלנו היא גם מפיקת אירועים וחתונות עם ניסיון של חמש שנים בתחום, כך שכאשר הגיעה לתכנון החתונה הפרטית שלה היא ידעה ב-ד-י-ו-ק (אבל בדיוק) מה היא רוצה!  

 

הקושי היחיד, מספרים בני הזוג, היה להתאים את החלומות הפרועים לתקציב... אך בסופו של דבר התוצר היה מדוייק עבור השניים, והם מספרים שלא היו יכולים להיות מרוצים יותר. 

 

23

 

בלט במיוחדצילום: חיים אפריאט - "ידוע שהוא פשוט אומן וכל מה שהיא נוגע בו הופך לזהב, ולכן התמונות יצאו מטריפות! הוא היה כל כך נעים וכיפי, והכי חשוב - הוא מכוון את התמונה כדי שתצא הכי מדוייקת. למי שהצילום בא פחות בטבעיות זה מושלם".

 

20

 

14

 

הסגנון העיצובי שרצו היה בוהו שיק רומנטי בדגש על צבעי פסטל. ירדן מספרת ששלחה למעצבת אינסוף השראות מפינטרסט, והיא דייקה אותן והפריחה בהם חיים. סוגי הפרחים ואפילו צבעי הפאמפסים נבחרו במשותף, ועמם שולבו כלי זכוכית ונרות רומנטיים.  

  

19

 

18

 

22

 

בלטה במיוחדעיצוב: סטודיו גליתא - "גלית לקחה את הויז׳ן שהיה לי וביצעה אותו באופן כל כך מושלם! אני מקבלת כל שבוע שאלות מכלות על הזר כלה שהיא הכינה לי"!

 

2

 

האירוע נדחה פעמיים בשל מגיפת הקורונה, והתאריך הסופי נקבע במאי, התקופה שבה התרחש מבצע "שומר החומות". בני הזוג מספרים שבסופו של דבר הטיימינג גרם לכך שהגיעו פחות אורחים מהמתוכנן אך הם שמרו על וייבים חיוביים וחיזקו זו את זה לאורך הדרך.

  

3

 

4

 

בלטו במיוחדלוקיישן: 5.91 - "הם היו פשוט מדהימים ומרגיעים לאורך הדרך. התחשבו, תמכו וביצעו הכל בסוף באופן מושלם! תמיד הרגשנו שהם איתנו באש ובמים, ושיש על מי לסמוך".

  

5

 

6

 

ומה הטיפ של בני הזוג עבור זוגות המתכננים את חתונתם? "למרות שזה נשמע קשה, צריך לשחרר ולדעת שלא משנה מה - דברים תמיד יכולים להשתבש", הם אומרים, "הגדולה היא להתגבר על הכל יחד, למצוא פתרונות יצירתיים ולהבין שמה שחשוב בסופו של דבר הוא איך שתרגישו באירוע. אם תהיו משוחררים, מחוייכים ומאושרים כך גם האורחים שלכם יהיו - וזה מה שהכי חשוב". 

  

1

  

7

 

קרדיטים:

צילום סטילס: חיים אפריאט

לוקיישן: 5.91

עיצוב: סטודיו גליתא

שמלה ראשונה: אייזן שטיין

שמלה שניה: רני ויינשטיין

תכשיטים: דנה מנצור

מוסיקה: אטיסוטו 

גרפיקה והזמנות: שירן אטד

+ קרדיטים נוספים

איפור: שחר שאבו

שיער: ברוך אברמוב

מתוקים להתארגנות: עדי ברק

מגנטים: גולדשטיין מגנטים

מאת:כלות אורבניות