Happy Vibes Only: החתונה של יאנה וניר

19.05.22

יש זוגות שהווייב הקליל והחמוד שלהם ממש ניכר בכל פרט בחתונה, וכאלה הם יאנה וניר שמתארחים אצלנו היום. החל מסיפור ההיכרות המתוק ועד לאיור מלא החן שכיכב במיתוג האירוע. אין לנו ספק שמדובר כאן בשניים שהצליחו להרים אירוע שתפור בדיוק למידותיהם ממש כמו חליפה של פראדה. 

 

1

 

2

 

3

 

הבטחנו סיפור היכרות חמוד? בבקשה: זה קרה כששניהם למדו מדעי המחשב בבן גוריון, ונאלצו ללמוד למועד ג' במבחן מבאס במיוחד. מדובר במבחן שניגשים אליו רק סטודנטים בודדים במחלקה, ולכן ניר חרג מהרגליו ופרסם בפייסבוק פוסט ובו חיפש מי שילמד איתו. התגובה היחידה הייתה של יאנה, והספרייה הלוהטת של אוניברסיטת בן גוריון הייתה המקום בו הכל החל. 

 

4

 

בלט במיוחדצילום: איתי iSO צלמים - "מהרגע שהוא הגיע היתה תחושה שחבר טוב הגיע לעשות לנו שמח וכיף ביום שלנו. הוא גרם לנו להרגיש בנוח מול המצלמה וממש הקליל את האווירה. והתמונות יצאו פשוט וואו".

 

6

 

7

 

הצעת הנישואין התרחשה אחרי שנה שלמה ובה ניר הקפיד לקשור שרוכים בכל פינה רומנטית בה טיילו השניים, ובכל פעם לשלוף משהו אחר מהכיס: טישו, שוקולדים ואפילו מסיכה… 

 

ואז, באחד הטיולים שנערך בהרי נפתלי שבצפון, הגיעו לתצפית מהממת על צלע ההר. ניר הציע שיצטלמו מול הנוף, והעמיד פנים שהוא מפעיל את הטיימר. למעשה, הוא הפעיל את הווידאו וכרע ברך מול המקום בו גדל - עמק החולה. יאנה לא האמינה ברגע הראשון, וכשקלטה מה שקורה כל כך התרגשה עד ששכחה לומר כן.

 

8

 

9

 

10

 

עשרה וחצי חודשים חלפו עד לחתונה. בני הזוג החליטו כבר בשלבים הראשונים שהם רוצים שתהליך התכנון יהיה חלק מהחוויה ונטול לחצים ככל האפשר, וההחלטה הזו ליוותה אותם לאורך הדרך: משלבי מציאת הספקים הנכונים ועד לשיתוף המוחלט בכל החלטה ובחירה. בהחלט גישה ששווה לאמץ. 

 

11

 

12

 

13

 

בלט במיוחדלוקיישן: חוות דרך ארץ - "מקום קסום ויפהפה באווירת טבע. בדיוק מה שחיפשנו".

  

14

 

15

 

בני הזוג רצו ללכת על עיצוב פשוט, רגוע ונעים שמשלב ורדים ועלי אקליפטוס. יאנה מתחברת מאוד לעולם העיצוב ולכן הוסיפה פריטי DIY חמודים כמו מספרי שולחן עם עובדות לא חשובות על בני הזוג, שלט כניסה ובועות סבון ממותגות - הכל כלל את האיור של בני הזוג שהופיע גם בהזמנה. 

 

16

 

17

  

19

 

20

 

בלט במיוחדדי. ג'יי: אור ביטון - "עשה את החתונה שלנו למסיבה הכי טובה שהיינו בה בחיים, מהיחס האישי ועד לטירוף שיצר ברחבה לאורך לילה שלם".

 

מה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? "לקחת הכל בקלות ובכיף, וליהנות כמה שיותר מכל התהליך - ומהיום עצמו כמובן!".

 

21

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 300

צילום סטילס: איתי iSO צלמים

מקום האירוע: חוות דרך ארץ

חליפת חתן: Names

מוסיקה: אור ביטון

הפקה: אופק פרבדה

עיצוב האירוע: שיר ראובן

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: עץ השדה

בר:פיקוק

צילום וידאו: אמיר סוננברג

שמלה:Rebride 

איפור ושיער: רוני אבן

טבעות: טבעת של ניר - ג'קסון. טבעת של יאנה - היתה של סבתא של ניר

נעלי כלה: ריפבליק

נעלי חתן: בלו נייבי

הזמנות/מיתוג: איור - שיר זרח, כל השאר - הכלה

עורך טקס: הרב חננאל מעודה

חוויות: מגנטים - טרנד 54

DIY: מספרי שולחן, בועות סבון ממותגות, בקבוקים עם פיירילייטס, שלט כניסה

מתנות לאורחים: מחזיקי מפתחות עם השמות של בני הזוג ועציצי תבלין

מאת:כלות אורבניות