מצומצמת ומלאת שיק: החתונה של יעל ודויד

30.05.21

סיפור ההיכרות החמוד של יעל ודויד הכי הזכיר לנו את פרק מ"המשרד" ואת הפלרטוט התמים והמתוק של ג'ים ופאם בין לבין שלל הסיטואציות המצחיקות של הסדרה. במקרה של יעל ודויד, הסט אפ היה פחות מצחיק - משרד עורכי דין מוכר בירושלים, וגם תחילת סיפור האהבה היה הכי זורם והרבה פחות מסובך. ועדיין - ג'אסט אז סוויט.

 

37

 

38

 

10

 

36

 

באותה תקופה דויד היה סטודנט למשפטים ויעל הייתה חיילת משוחררת שעבדה שם במשרה חלקית. בחודש הראשון להיכרות השניים עוד בחנו את השטח, קשקשו פה ושם, החליפו מבטים במסדרון וניסו להרשים זה את זו עם בדיחות שנונות ומשפטים מתוחכמים. 

  

35

 

9

 

31

 

33

 

אחרי חודש דויד החליט שהגיע הרגע לשלוח הודעה בפייסבוק. משם מהר מאוד הבינו השניים שזה פשוט זה. דייט ראשון הפך לדייט שני שהפך לדייט שלישי ולפני ששמו לב כבר הפכו לזוג. מדובר במערכת היחסים הרצינית הראשונה של שניהם, ואין ספק שהיה להם המון מזל.

  

12

 

8

 

30

 

32

 

הצעת הנישואין התרחשה בסמטאות יפו, שם דויד כרע ברך אחרי ארוחת ערב רומנטית במסעדה האהובה על בני הזוג בתל אביב. ועל זה אומרת יעל: פייר, הפתיע.

  

27

 

29

 

26

 

28

 

בין ההצעה לאירוע עבר זמן שיא של שנתיים, כשהקורונה - איך לא - נכנסה באמצע ושיבשה את מהלך העניינים. 

 

הכוונה היה להתחתן בתחילת אפריל 2020. השניים סגרו תאריך והכל היה כבר מוכן. למרבה הצער, שלושה שבועות לפני החתונה החלו הסגרים והקורונה תפסה תאוצה. בני הזוג הבינו שזה לא כבר יקרה בתאריך שרצו. האירוע נדחה פעמיים ובסופו של דבר התקיים שנה (ועשרים יום) אחרי התאריך המקורי.

 

5

 

6

 

7

 

20

 

יעל ודויד מספרים שתכנון היום הגדול עצמו היה מבחינתם יחסית קליל וכיפי. מלכתחילה שניהם היו באותו הראש, והיה להם ברור שהם רוצים חתונה קטנה, אינטימית ושונה ממה שרואים בדרך כלל בנוף, עם מוזמנים שהם רק האנשים הכי קרובים, שיתרגשו וישמחו איתם מכל הלב. 

  

15

 

4

 

21

 

23

 

הם נדלקו על הלוק האולד פאשן של אנגלו ונינה, שהתאים לקונספט המצומצם. מכיוון שהחלל של המקום כבר מעוצב, הם הוסיפו רק פרחים ונרות. בלוקיישן אין שולחנות הושבה קלאסיים, והאורחים הסתובבו בין החלל המרכזי לבין החדרים הצמודים לו בין פינות ההושבה השונות. לדברי בני הזוג, העובדה שלא היו שולחנות יצרה מעין flow וקונספט מיוחד לאירוע. כולם חקרו, הסתובבו ולא נשארו לשבת סביב השולחן.

  

19

 

11

 

22

 

3

 

בסוף האירוע, קיבלו האורחים במתנה צנצנות ריבה תוצרת בית עם הכיתוב: "Spread the love", ואין ספק שהאירוע כולו היה מקסים ויפהפה, ושיקף במדויק את הרצונות והאופי של בני הזוג. 

 

1

  

14

 

18

 

25

 

24

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? למצוא את עצמכם באירוע וללא ללכת אחרי מוסכמויות שלא תמיד מתאימות לכם. תובנה חשובה בהחלט.

 

2

 
17

 

16

 

13

 

קרדיטים: 

מספר אורחים: 90

צילום סטילס: תום סיימון

שמלה: ליהי הוד דרך Rebride

מקום האירוע: אנגלו ונינה

איפור ועיצוב שיער: רוני אבן

קייטרינג: נודדת

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: אסף אורטל

טבעות: ג'קסון

נעלי כלה: Steve Madden

נעלי חתן: Aldo

תכשיטים: איה בן יעקב

הזמנות/מיתוג: החתן והכלה

חליפת חתן: Dsquared2 מ-Factory 54.

עורך טקס: הרב אבי קדיש

חוויות: מצלמת פולאוריד

Photo guestbook: DIY

מתנות לאורחים: ריבות תוצרת בית עם מדבקת "Spread the love"

מתוקים: עוגת חתונה של Dr. Frosting

מאת:כלות אורבניות