הסוד בפרטים הקטנים: החתונה של יעל ודניאל

26.02.24

מהם שני העקרונות שתצטרכו ליישם כדי ליצור לעצמכם את החתונה המושלמת? אם תשאלו את יעל, הכלה המקסימה שלנו להיום, אפשר לסכם הכל בשתי מילים: מחקר ואינטואיציה. ואם לשפוט לפי החתונה הקסומה שהרימה עם בנזוגה דניאל, זה בהחלט המתכון האולטימטיבי.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

אבל לפני שנצלול פרטי ההכנות, נספר לכן, כמיטב המסורת, על בני הזוג. השניים מתגוררים בהרצליה, יעל היא מנהלת סושיאל מדיה בחברת דיגיטל ודניאל הוא סטודנט למדעי המחשב באוניברסיטת תל אביב. 

 

הם מציינים יותר מעשר שנות זוגיות, בזכות העובדה שנפגשו אי שם בגיל 15! כן, הם הכירו בתיכון, למדו יחד באותה השכבה והחלו בכלל כידידים. מהר מאוד הבינו שהם מעוניינים ביותר מכך. אחרי הרבה התכתבויות בוואטסאפ, התגברה יעל על הביישנות והזמינה את דניאל אליה הביתה. מאז עבר יותר מעשור והאהבה רק הולכת וגדלה.

 

5

 

6

 

7

 

8

 
הצעת הנישואין התקיימה בחו"ל, על הגלגל הענק בבודפשט. היא הייתה אינטימית, מיוחדת במינה וכללה המון בכי של התרגשות. מיד אחריה, המשיכו השניים לגוג במסעדת מישלן מושלמת. 

 

9

 

10

 

11

 

12

 

בני הזוג לקחו שנה לתכנון החתונה, והם מספרים שהתאים להם מאוד לפרוס את התכנון וההתרגשויות לאורך כמה שיותר זמן. כך, הם יכלו ללמוד לעומק על כל ספק וספקית ואז לבחור לפי תחושת הבטן. מחקר ואינטואיציה, זוכרות? 

 

13

 

בלט במיוחדצילום: יוניק פוטוגרפי - "כמה כישרון בבן אדם! אנחנו לא אנשים שיודעים להצטלם, ואלון הנחה אותנו בסבלנות מדהימה ובאווירה כיפית. התוצאה - פשוט אומנות".

 

15

 

16

 

כדי לא להתבלבל יותר מדי, השניים בחרו למקד את עצמם עד כמה שאפשר. הם ראו רק שני לוקיישנים לחתונה ונפגשו רק עם ספק אחד מכל תחום. מעבר לכך, הם מספרים שהקשיבו לעצמם ובחרו שלא להתייעץ יותר מדי עם הסביבה, מתוך הנחה שריבוי דעות עשוי לבלבל. עבורם, ההקשבה ללב - היא המפתח. 

 

17

 

18

 

19

 

20

 

הקונספט העיצובי שבחרו היה בוייב עדין ומתוק, וכלל פלטת צבעי פסטל רכים שכיכבו גם על שלט הכניסה וזר הכלה. את ההזמנה והתפריטים עיצבה יעל בעצמה באותם הגוונים ואפילו הקאפקייקס של הבוקר השתלבו בקונספט.

 

21

 

22

 

23

 

24

 

בני הזוג בחרו לשאת דברים זו לזה בחופה, והטקס היה אישי, מרגש ונגע בכל אחד ואחת מהאורחים. 

 

25

 

26

 

27

 

28

 

   

בלט במיוחדדיג'יי אור שלום מפיינל דראם - "תותח שאין דברים כאלה! קלע בול לטעם המוסיקלי שלנו והעיף את כולנו באוויר עד שעה הרבה יותר מאוחרת ממה שחשבנו. ביום שני בשבוע!".

  

30 1

 

אחרי שהכל מאחוריהם, הטיפ המרכזי של השניים אליכן הוא פשוט: "תבחרו ספקים מקצועיים שאין לכם ספק שיעשו עבודה טובה", הם אומרים, "וכך תורידו מעצמכם את הדאגות ותוכלו להירגע ולשחרר את השליטה". 

  

31 2

 

32 3

 

33

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 315

צילום סטילס: יוניק פוטוגרפי

מוסיקה: פיינל דראם - אור שלום

שמלה: אייזן שטיין

נעלי חתן: סלינה

 

+ קרדיטים נוספים

מקום האירוע: לוקא

עיצוב האירוע: היסמין Hayasmin
מקום התארגנות: מלון דיוויד טאוור נתניה

צילום וידאו: אבי אלצ'ה
איפור ושיער: דקלה חוסטיק
טבעות: ג'קסון
נעלי כלה: רפבליק
הזמנות/מיתוג: עיצוב של הכלה בקאנבה
עורך טקס: הרב אריאל נתיב
חוויות: עמדת צילום - Roni.Omri Photography
DIY: תפריט לכל אורח + שלט כניסה

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)