פשוט ליהנות מהדרך: החתונה של יעל וברק

13.03.22

איזה כיף שיש חברים שיודעים לזהות בדיוק מי יהיה המאץ' הנכון לנו, וכמה מהמם זה כשהם פשוט צודקים! במקרה של יעל וברק שמתארחים אצלנו היום בבלוג, זה היה הכי קל ופשוט. חבר של ברק חשב שהשניים מושלמים זה לזו, הכיר ביניהם ו-בום - גם הם יצא מהדייט בתחושה שכנראה זה זה. 

 

1

 

2

 

3

 

הצעת הנישואין התרחשה לאחר כשנתיים של קשר. זה קרה בחנוכה, בטיול ספונטני לירושלים שבמהלכו עצרו לפיקניק ביער עין חמד. במהלך הטיול כולו ברק החביא את הטבעת בכיס המעיל ונראה לגמרי קול, כך שיעל לא ציפתה לדבר. אחרי האוכל, הוא שלף את הטבעת והפתיע בהצעה אינטימית ומרגשת. 

 

4

 

5

 

6

 

מאותו הרגע ועד לחתונה חלפה חצי שנה. בני הזוג רצו ללכת על אירוע תל אביבי באווירה נקייה ואורבנית, והקולטורה ענה על כל הסעיפים בצ'ק ליסט. את המקום עיצבו בגווני ירוק ולבן רעננים וחגיגיים, בווייב קלאסי ומלא שיק. 

 

7

 

8

 

9

 

כיאה לחודש איפור-שיער בבלוג שלנו, שווה להזכיר את הלוק המדוייק של יעל עליו אחראית קארין דקל, שכלל עיניים מעושנות קלות ותסרוקת אסופה למחצה באווירה קלילה שכל כך מחמיאה לה. גורג'ס.

 

10

 

בלט במיוחדצילום: ווילו, YOUR STORY - "מושלם. ווילו בלט מעל כולם בשיחה האישית והאכפתיות, התמונות כולן מוצלחות והיה לנו קשה לבחור לאלבום. קיבלנו ים פידבקים מחברים שהתחברו אליו גם ברמה האישית".

 

12

 

13

 

במהלך השבוע שלפני החתונה לא התראו בני הזוג, מה שהפך את המפגש ביום האירוע - שהתרחש על גג של מלון תל אביבי - למרגש במיוחד. לאחר מכן המשיכו השניים בסיבוב פוטוגני בנווה צדק, והצטלמו בשלל הפינות הקסומות של העיר. ומשם - לחתונה!

 

14

 

15

 

16

 

כפי שניתן לחוש בכל תמונה ותמונה האירוע כולו היה יפהפה, כיפי ומרגש ונחתם במסיבה שהמשיכה ממש עד השעות הכי קטנות. 

 

17

 

בלט במיוחדלוקיישן: קולטורה - "אביב מהקולטורה ליווה אותנו ונתן לנו הרבה ביטחון במהלך הדרך. גם בזמן אמת באירוע היה שם לכל שאלה ופתרון".

 

19

 

20

 

וכשהכל מאחוריהם, מה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? פשוט ליהנות מהדרך, כי הכל עובר מהר מדי. 

 

21

 

22

 

23

 

24

 

25

 

26

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 220

צילום סטילס: Your Story - ווילו רוטר

מקום האירוע: קולטורה

שמלה: אלון ליבנה

איפור ושיער: קארין דקל

חליפת חתן ונעליים: Names

קייטרינג: עומר מילר

+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: camino.bohostyle

מוסיקה: ערן ברנע

צילום וידאו: אורן יעקובסון

טבעות: Top Diamonds

נעלי כלה: Nine West

תכשיטים: אוסף פרטי

הזמנות/מיתוג: Free Print

עורך טקס: הרב משה מועלם

צמידים זוהרים: ערן ברנע

מאת:כלות אורבניות