איפה מוצאים אהבה ב-2023? התשובות ממש כאן

02.08.23

הבלוג שלנו קיים כבר יותר מעשור, ובכל התקופה הזו אנחנו שומעות עוד ועוד סיפורי הכרויות מרגשים, מצחיקים, חמודים, מיוחדים - ותאמינו לנו, זה אף פעם לא נמאס. לכל זוג יש את הסיפור שלו, שהופך למעין מיתוס חשוב בתוך דפוסי הזוגיות, ומסופר גם הלאה, לדורות הבאים. 

 

אז מאיפה הכל מתחיל? ואיפה מוצאים אהבה ב-2023? בט"ו באב הזה החלטנו שמעניין לחקור קצת על המקומות העיקריים בהם קורה המג'יק, ולכן פנינו לחברות הקהילה שלנו עם שתי השאלות הכי מעניינות: היכן הכרתן את בן/בת הזוג, ותוך כמה זמן מהדייט הראשון הגיעה ההצעה. את הנתונים אנחנו מציעות לכן לשגר ישר אל החברים הרווקים והרווקות שלכן. קבלו אותם: 

 

2 47

 

1 62

 

 

אתן מזומנות לצלול לכמה סיפורי היכרות מהממים מחתונות שפורסמו בבלוג שלנו, או כאלה שסיפרו חברות הקהילה, למי שתמיד סקרניות לשמוע עוד דיטיילז, מעבר לנתונים (אנחנו בהחלט כאלה). 

 

אור וברי עבדו בשתי חברות תיירות מתחרות בקפריסין והיו חתומים על חוזים שחייבו אותם לא לפתח קשר עם אנשים מהחברה המתחרה. איך זה נגמר? אתן כבר יודעות. 

 

5 34

(צילום: תום סיימון)

  

עדן ויונתן מכירים עוד מהגן (!) והצעת הנישואין הראשונית קרתה כבר בנשף בי"ב... מאז הספיקו להיפרד ולחזור בדיוק ביום השנה שלהם, קצת אחרי שכל אחד חזר מהטיול הגדול. 

 

6 27

(צילום: הפידייז)

  

נעה ונתי הכירו בחתונה! נתי היה הצלם, נעה חברה טובה של הכלה ומהחתונה ההיא, נולדה עוד חתונה.

 

7 21

(צילום: ידין חסון)

 

 גם חברות הקהילה שלנו סיפרו כמה סיפורים מקסימים משלהן:

 

נופר מספרת: הייתי המפקדת של אחותו. היא הייתה המחזור האחרון שפיקדתי עליו, ואחרי הצבא הפכנו לחברות ממש טובות. היא זמרת והוא מפיק. היא ביקשה ממני לבוא איתה לאח שלה להקליט שיר, ומפה השאר היסטוריה.

 

רחל מספרת: הכרנו בכנפיים של קרמבו. היינו מדריכים בתנועה במשך עשור. היו בינינו רגשות אבל זה לא באמת הצליח כי היינו עדיין ילדים. מפה לשם, יש לנו שנתיים של אהבה מטורפת וזוגיות מדהימה אחרי ששנינו חווינו מערכות יחסים כושלות, אבל היי, מהרגע הראשון ידענו שזה יגיע. ממש מגיל 14. 

 

מילי מספרת: הכרנו ב'כלי זמר'. הוא הבריז משעתיים כימיה עם חבר שלו והלכו לנגן. לי היו שעתיים חופשיות והלכתי גם אני עם חברה שלי שהייתה בת כיתתם. צילמתי סרטון שלו וחיפשתי אותו בפייסבוק כדי לשלוח לו, התחלנו לדבר ומאז לא מפסיקים...

 

רוב חברות הקבוצה שלנו סיפרו שההצעה הגיעה אחרי יותר מארבע שנות זוגיות, ולנו יש עבורכן כמה סיפורי הצעה מחתונות בבלוג, שדפנטלי עשו לנו עור ברווז: 

 

טל ואור הכירו עוד מהחטיבה, כשהמורה החליטה להושיב אותם זו לצד זה. הם חגגו עשור למערכת היחסים קצת לפני הצעת הנישואין, והיא התרחשה בגינה בה קרתה הנשיקה הראשונה שלהם. 

 3 50

(צילום: שי אשכנזי)

 

סיפור ההצעה של נטלי ושי מתחיל בחלום. לילה אחד הגיע סבו המנוח של שי הופיע בחלומו והושיט לו טבעת אירוסין. מובן ששי התעקש לעצב טבעת בדיוק באותו הסגנון, והציע נישואין לבת זוגו תוך כדי מטר מטאורים יפהפה.  

 

6 26

(צילום: PACANA)

 

שלי, בנזוגה של אמילי מנהלת הקבוצה הסודית שלנו, הציע לה נישואין בצורה הכי חמודה שיש. הוא תכנן בכלל הצעה רומנטית בבולוניה אבל רגע לפני ארוחת שישי, הוא פשוט חש שזה המומנט הנכון. הוא יצא לסלון מהמקלחת חיוור כולו, וכרע על ברך אחת. 

 

8 18

(צילום: אורי סמג'ה)

 

ההצעה של אליאור ושחר התרחשה בלונדון, ביום פסטורלי ומושלם. בדרך לביג בן ניגשה אישה ושאלה אם ירצו להצטלם, שחר ביקש שתצלם בוידאו וכרע ברך. אליאור, שתכנן הצעה בעצמו, כרע ברך בחזרה. 

 

4 44

(צילום: מורן מעיין)

 

לאב איז אין דה אייר! תמשיכו לחיות את סיפורי האהבה שלכן, ולזכור תמיד את הרגעים המרגשים והטובים שהביאו אתכן בדיוק למקום בו אתן נמצאות. חג אהבה שמח!

מאת:כלות אורבניות