חתונה בצל הקורונה: חדר המצב של כלות אורבניות

12.03.20

וירוס הקורונה הציב עובדות בשטח ואנחנו נרתמות למשימה ומוכנות לסייע לכן לראות את הדברים קצת יותר בבהירות, לייעץ ובעיקר להעניק לכן מענה - ככל הניתן. אנחנו מעדכנות אתכן כאן באופן שוטף, נכון להנחיות העדכניות ביותר.

 

המציאות החדשה משתנה מרגע לרגע ואנחנו מבינות לחלוטין את המתח, החרדה והבאסה הגדולה שרבות מכן חשות בימים האלו. אי הוודאות והאופי הנזיל של ההנחיות מכניסים אותנו לכוננות שיא ואנחנו רוצות שלפני הכל - תנשמו! הכל בסדר. אתן עומדות להתחתן כי מצאתן את אהבת חייכן וזו סיבה למסיבה - גם אם המסיבה הזו לא תהיה בדיוק כמו שחלמתן או דמיינתן.

 

jen(צילום: ג'ן סלדקוב)

חשוב לנו להזכיר לכן שהמצב פוגע בכולנו. באולמות, בגנים, בצלמים, במעצבים, בדיג'ייז - ממש בכולם. גם אנחנו כאן בכלות אורבניות בכוננות ספיגה. ההשלכות של המצב נרחבות ואין טעם לייפות את האמת - הן קשות לתעשייה שלנו ויצריכו תקופה של התאוששות ושיקום. וכן, אנחנו מאמינות שהיא תגיע, אבל עד שזה יקרה, אנחנו מבקשות להזכיר לכן שאתן חלק ממעגל גדול של אנשים המושפעים עמוקות מכל מה שקורה וכולנו נעבור את זה ביחד. מבטיחות.

אז בואו נעשה קצת סדר?

 

כלות אפריל 2020

מי שאמורות להתחתן בימים או בשבועות הקרובים בוודאי נמצאות בסיטואציה לא פשוטה. חודשים של תכנונים ספגו מהלומה אבל זכרו מה אנחנו אומרות לכן: אתן תתחתנו! אתן צריכות להתמודד עם האכזבה אך בו בזמן להיות החלטיות. האמינו לנו שהספקים שלכן יעשו הכל כדי לבוא לקראתכן ולסייע.

 

אז מה עושים? אתן יכולות לדחות את החתונה בכללותה. להעביר את האירוע כולו לתאריך עתידי שאתן מרגישות שהוא "בטוח" יותר או לחילופין להכניס הכל להקפאה עד שיתבהרו הדברים. כן, זה אומר שאין ערבויות לגבי ספקים אבל זכרו שוב שגם הם נפגעים קשות מהמצב והתסכול הוא לגמרי הדדי. חשוב להסתכל קדימה ולהבין מה כן אפשר לעשות ולא להתעכב על מה אי אפשר.

אנחנו מפצירות בכן לשוחח עם הספקים שלכן (אם עוד לא עשיתן זאת). אולמות וגנים ערוכים לסייע לכן למצוא תאריך חלופי בו תוכלו לחגוג את אירוע החלומות שלכן וכולם באים עם רצון טוב והמון הבנה למצב שלכן. חשוב שגם אתן תבואו עם ראש פתוח והבנה למצב שלהם - אובדן פרנסה שסופו אינו ידוע. 
צלמים, מעצבים ומפיקים מחכים גם כן לשמוע מכן, הם רוצים להיות חלק מהשמחה שלכן וחשוב שלפני שאתן מרימות ידיים, נסו לשריין אותם לתאריך עתידי, או לקבל המלצה מהם על קולגה מעולה במידה והם לא פנויים. נכון, יש פה גם עניינים של כסף שחייבים לדבר עליהם וליישב, אבל כפי שאנחנו חוזרות ואומרות, הכל פתיר ואיש לא יתנהל בצינות - כולם רוצים את אותו הדבר כמוכן. 

אם אתן נישאות בטקס דתי, התייעצו עם הרב שלכן מה האופציות העומדות בפניכן. ייתכן וההמלצה תהיה לערוך טקס ולדחות את המסיבה למועד לא ידוע, אבל דעו שאין איסור מפורש על דחיית חתונה אז חשוב שתהיו רגועות ושלמות עם החלטתכן. חשוב גם שתדעו שהרב הראשי ורבנים מובילים נוספים מתירים השנה באופן חריג חתונות בימי העומר ובתקופת בין המצרים, מה שיפתח עבור זוגות את האופציה לקיים אירועים בתקופות הללו. 

 

ההגבלות העדכניות ביותר אוסרות על התקהלות של למעלה מ-10 אנשים, מה שכמובן הופך גם אירועים קטנים לבלתי אפשריים. אך טקס עדיין ניתן לקיים. הוא יהיה סופר אינטימי אבל גם מאוד מרגש - דווקא בגלל הנסיבות יוצאות הדופן בהן הוא מתרחש. המסיבה הגדולה שתכננתן תתרחש והיא תהיה נפלאה - בעיקר כי היא תקרה כשכל המשבר הזה יהיה מאחורינו. 

אנחנו רואות שלא מעט מחברות הקבוצה שלנו מחפשות שמלה והינומה לטקס חתונה קטן שהן החליטו לקיים למרות המצב. ההתגייסות שלכן תמיד מדהימה ובין אם אתן רוצות לשאול שמלה או להשאיל אחת, אנחנו לגמרי ממליצות לכן להיכנס לקבוצה, לתקשר זו עם זה, ומעבר לנחמה הגדולה שאתן בוודאי תעניקו אחת לשניה, תוכלו לעזור לכלות שמתחתנות ממש עכשיו ושאירוע החלומות שלהן לא מתקיים, להרגיש הכי מהממות ויפות בטקס הסופר-מצומצם שלהן. 

 
gallery27tomerlesher(צילום: לירון כהן אביב)

הצטרפו לקבוצה הוואטסטפ שלנו לכלות מרץ-אפריל:
https://chat.whatsapp.com/CF70iOl0hiuK9NFpbNBZnp

 
 

כלות קיץ
אם החתונה שלכן אמורה להתרחש החל מחודש מאי אל תוך הקיץ של 2020, אתן יודעות בדיוק כמונו, שכרגע אין מה לעשות מלבד להתנהל כאילו הכל ביזנס אז יוז'ואל. אם יש דבר אחר שוירוס הקורונה הוכיח זה שהוא לא צפוי, ולכן, ספקולציות לגבי העתיד הלא קרוב, הן לחלוטין מיותרות ורק ייצרו לכן סטרס שממש לא נחוץ לכן כרגע. שמרו על קשר מתמיד עם הספקים שלכן, אם אתן מרגישות חיבור מעולה איתם ובוטחות בהם שלא משנה מה יהיה, הם אתכן באש ובמים - אין ממה לדאוג כרגע.

אין זה אומר כמובן שאתן צריכות להיות שאננות - זכרו שהכל בערבון מוגבל, שבריאות הציבור נמצאת על כף המאזניים, ושגם אם עכשיו אתן ממשיכות להתנהל כרגיל כי יש סיכוי גדול שהכל יהיה בסדר - שום דבר לא יקרה אם תכניות ישתנו. אתן עדיין תתחתנו עם האחד או האחת שלכן, אתן עדיין תזכו לחלוק את האהבה שלכן עם יקיריכן וקרוביכן - אתן פשוט צריכות להפגין גמישות מחשבתית, בגרות נפשית ובעיקר רוח ספורטיבית ולזכור מה באמת חשוב בכל הסיפור הזה. אנחנו כמובן מאחלות לכן שעד שיגיע יום החתונה שלכן, הקורונה תהיה כבר זיכרון רחוק. 

 

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ שלנו לכלות קיץ:
https://chat.whatsapp.com/HyyCp6gZ5vq3oDMFnOXWqe

 

gallery 14 idan hasson(צילום: עידן חסון - ברנדו פוטוגרפי)


אנחנו סומכות עליכן שאתן ובני ובנות זוגכן מבינים שכולנו באותה סירה, ושאם יש דרך אחת לעבור את התקופה הזו, זוהי דרך הפרופורציה, השפיות והערבות ההדדית.

אנחנו כאן בכלות אורבניות, נמשיך לעקוב, לעדכן, להרגיע ולחבק כל עוד המצב הלא פשוט הזה יימשך. יבואו ימים טובים - ועד אז, רק בריאות ואהבה מאיתנו.