חתונה בצל הקורונה: חדר המצב של כלות אורבניות

12.03.20

וירוס הקורונה הציב עובדות בשטח ואנחנו נרתמות למשימה ומוכנות לסייע לכן לראות את הדברים קצת יותר בבהירות, לייעץ ובעיקר להעניק לכן מענה - ככל הניתן. אנחנו מעדכנות אתכן כאן באופן שוטף, נכון להנחיות העדכניות ביותר.

 

המציאות החדשה משתנה מרגע לרגע ואנחנו מבינות לחלוטין את המתח, החרדה והבאסה הגדולה שרבות מכן חשות בימים האלו. אי הוודאות והאופי הנזיל של ההנחיות מכניסים אותנו לכוננות שיא ואנחנו רוצות שלפני הכל - תנשמו! הכל בסדר. אתן עומדות להתחתן כי מצאתן את אהבת חייכן וזו סיבה למסיבה - גם אם המסיבה הזו לא תהיה בדיוק כמו שחלמתן או דמיינתן.

 

jen(צילום: ג'ן סלדקוב)

חשוב לנו להזכיר לכן שהמצב פוגע בכולנו. באולמות, בגנים, בצלמים, במעצבים, בדיג'ייז - ממש בכולם. גם אנחנו כאן בכלות אורבניות בכוננות ספיגה. ההשלכות של המצב נרחבות ואין טעם לייפות את האמת - הן קשות לתעשייה שלנו ויצריכו תקופה של התאוששות ושיקום. וכן, אנחנו מאמינות שהיא תגיע, אבל עד שזה יקרה, אנחנו מבקשות להזכיר לכן שאתן חלק ממעגל גדול של אנשים המושפעים עמוקות מכל מה שקורה וכולנו נעבור את זה ביחד. מבטיחות.

 

ההגבלות העדכניות ביותר מאפשרות קיום חתונות של עד 50 איש בשטח פתוח. מדובר באישור לטקס חופה וקידושים ללא ריקודים. אז כן, מי שתנשא ממש עכשיו תזכה לחוויה יוצאת דופן -  טקס אינטימי אבל גם מאוד מרגש - דווקא בגלל הנסיבות יוצאות הדופן בהן הוא מתרחש. המסיבה הגדולה שתכננתן תתרחש והיא תהיה נפלאה - בעיקר כי היא תקרה כשכל המשבר הזה יהיה מאחורינו. 

נכון לעכשיו, התכנון הוא להסיר לחלוטין את המגבלות על התקהלות עד אמצע חודש יוני. אך אין זה אומר באופן אוטומטי שחתונות ישובו להתרחש מייד או באותו אופן כבעבר. אנחנו נמשיך כמובן לעדכן אתכן ככל ההנחיות יתעדכנו, וכמובן נדאג לספר לכן מה ההוראות הספציפיות הנוגעות לחתונות. 

 

אנחנו רואות שלא מעט מחברות הקבוצה שלנו מחפשות שמלה והינומה לטקס חתונה קטן שהן החליטו לקיים למרות המצב. ההתגייסות שלכן תמיד מדהימה ובין אם אתן רוצות לשאול שמלה או להשאיל אחת, אנחנו לגמרי ממליצות לכן להיכנס לקבוצה, לתקשר זו עם זה, ומעבר לנחמה הגדולה שאתן בוודאי תעניקו אחת לשניה, תוכלו לעזור לכלות שמתחתנות ממש עכשיו ושאירוע החלומות שלהן לא מתקיים, להרגיש הכי מהממות ויפות בטקס הסופר-מצומצם שלהן. 

 
gallery27tomerlesher(צילום: לירון כהן אביב)

 

כלות קיץ
אם החתונה שלכן אמורה להתרחש בקיץ 2020, אתן יודעות בדיוק כמונו, שכרגע אין מה לעשות מלבד להתנהל כאילו הכל ביזנס אז יוז'ואל. שמרו על קשר מתמיד עם הספקים שלכן, אם אתן מרגישות חיבור מעולה איתם ובוטחות בהם שלא משנה מה יהיה, הם אתכן באש ובמים - אין ממה לדאוג.כרגע.

אין זה אומר כמובן שאתן צריכות להיות שאננות - זכרו שהכל בערבון מוגבל, שבריאות הציבור נמצאת על כף המאזניים, ושגם אם כעת יש הקלה במגבלות, אין זה אומר שאי אפשר לחזור אחורה. יש לתת למספרים ולסטטיסטיקות לדבר בעד עצמם.  אתן פשוט צריכות להפגין גמישות מחשבתית, בגרות נפשית ובעיקר רוח ספורטיבית ולזכור מה באמת חשוב בכל הסיפור הזה.

 

 הצטרפו לקבוצת הוואטסאפ שלנו לכלות קיץ:
https://chat.whatsapp.com/HyyCp6gZ5vq3oDMFnOXWqe

 

gallery 14 idan hasson(צילום: עידן חסון - ברנדו פוטוגרפי)


אנחנו סומכות עליכן שאתן ובני ובנות זוגכן מבינים שכולנו באותה סירה, ושאם יש דרך אחת לעבור את התקופה הזו, זוהי דרך הפרופורציה, השפיות והערבות ההדדית.

אנחנו כאן בכלות אורבניות, נמשיך לעקוב, לעדכן, להרגיע ולחבק כל עוד המצב הלא פשוט הזה יימשך. יבואו ימים טובים - ועד אז, רק בריאות ואהבה מאיתנו.

 

מאת:כלות אורבניות