וינטג', רטרו ומה שביניהם: צילום וידאו עם טאץ' נוסטלגי מהמם

07.07.24

כמו בכל תחום סביב החתונה, גם בצילום וידאו ישנן כל הזמן מגמות חדשות ומעניינות, שהופכות את כל תיעוד היום שלכן לסופר אסתטי ומיוחד. הרי כולנו רוצות וידאו לחתונה שנצפה בו שוב ושוב, ולא כזה שיימאס לחלוטין אחרי פעם אחת. לכן, צלמי הוידאו מחדשים כל הזמן, מושפעים ממגמות מעבר לים והופכים את הזכרונות מהחגיגה שלכן לטיימלס, בכל המובנים. 

 

אחד הסגנונות הכי בולטים בתקופה האחרונה הוא הרטרו, וכפי שתראו מיד - תחת הכותרת הזו אפשר למצוא הרבה סגנונות וצבעים, כשכל צלם מעניק לה את הפרשנות האישית שלו ומייצר לכל זוג וידאו ייחודי שהוא מיקס של הסגנון האישי שלו, טרנדים עדכניים והסטייל של החתונה.

 

מחפשות השראה לוידאו שלכן? זה בטוח יקרה כאן:

 

Black & White
תמיר ישעיהו הוא צלם וידאו עם אצבע על הדופק סביב טרנדים שווים, והוא התאהב לאחרונה בסגנון צילום שמזכיר צילום בפילם, בשחור-לבן כמו במצלמות של פעם, מה שמייצר אווירה סופר מיוחדת. בתוספת של השיר הנכון, יש לכן כאן שלאגר אמיתי (אם להמשיך את קו הרטרו). מוזמנות לשפוט בעצמכן.

 

 

 

90s Fever

מושיקו טישלר הוא צלם שמיישם את הסטייל הוינטג'י גם בבחירת אמצעי הצילום וגם בבחירות האמנותיות. הוא משתמש הרבה במצלמות ישנות מהניינטיז, מה שמייצר בקלילות אווירת רטרו נוסטלית, שטרנדית היום מאוד גם בעולמות צילום האופנה. הסגנון זה לקוח באופן ישיר מסרטי חתונה של פעם, ובייחוד מהנייטיז. כמו לדוגמה, zoom-in על הפרחים בקבלת פנים. גם שילוב צילום תמונה פחות חדה כביכול, מאפשרת התרכזות בסיטואציה ובאווירה הכללית, מבלי להוסיף פרטים מיותרים.

 

 Urban Vintage

לפעמים ההשראה לסגנון הוידאו כולו מגיעה מהזוג. נטע ואופק, בני הזוג בסרטון הבא אוהבים מאוד וינטג', והם בחרו בגרסת הסטריט האורבני שלו לצילום, לאאוטפיטים ולעיצוב החתונה שלהם. בהתאם - צילמה וערכה להם רותם מור דנון סרטון שכולו באווירת תל אביב של פעם, עם ביקור במוסדות ותיקים בפלורנטין שתאמו את הקו הכללי, כמו חנות תאורה וצילום ישנות ומיוחדות. העריכה וקצב הצילום מתחברים גם הם לאווירת הרטרו הכללית. 

 

 

 

Classic Romance

סגנון הצילום של שלומי ברזילאי הוא מאוד קלאסי, רומנטי ועל זמני. הוא אוהב לצלם בפריימים סגורים ולתת דגש על הרגשות שצפים ביום הגדול. עימם הוא משלב לפעמים נגיעות טרנדיות עכשוויות ששאובות מעולם צילום האופנה, הדוקו וצילום פריסטייל משוחרר. קלאסיקה עם טאץ' של וינטג', שיהפוך את הוידאו לכזה שיהיה תמיד רלוונטי ומרגש. 

 

 

Oldies Touch

ארתור מ-Arty Films שואב השראה מהזוגות שלו, ומשלב בכל חתונה מוטיבים שהוא אוהב מעולם הקולנוע. לזוג בסרטון הבא הוא בחר בסטייל חו"לי, עם מוזיקה לפסקול מתוך סרט איטלקי קלאסי ואווירה כללית רומנטית, איטית, ללא קאטים מהירים. ארתור מחפש אצל כל זוג מחדש את המקומות הייחודיים בהם ניתן לשלב אלמנטים קולנועיים, בוייב שהכי מתאים לזוג ולסגנון שהוא מביא. 

 

 

 

 

מקוות שמצאתן כאן סגנון שבא לכן לאמץ!

מאת:כלות אורבניות