פשטות כובשת בסטייל רומנטי: החתונה של ורוניקה ואיליה

23.06.20

לחתונות קטנות יש קסם מאוד ספציפי, אינטימי וחמים. וכשהן מתרחשות בלוקיישן שיוצא מעט מהשגרה של גבולות חדרה-גדרה, מדובר בתענוג אמיתי. ממש כמו החתונה הקסומה של ורוניקה ואיליה. 

 

הם הכירו בפרויקט "תגלית" כשורוניקה הייתה אחת המשתתפו שהגיעה להכיר את ישראל מקרוב ואיליה היה חייל שהגיע לספר על החיים בארץ. הם המשיכו לשמור על קשר מרחוק במשך שלוש שנים עד שורוניקה סיימה את לימודי ועשתה עליה. טרו לאב אינדיד!

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1
gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1
הצעת הנישואין המתוקה התרחשה ביום שישי בערב, כשהם יושבים בגינה עם החברים וההורים. לפתע הביא איליה מתנה לורוניקה - בלי שום סיבה מיוחדת - אלבום תמונות שלהם המתעד את הקשר ביניהם מהיום שבו הכירו. ורוניקה חלה לדפדף עד שהגיע לתמונה האחרונה - תמונה של טבעת. כשהסתובבה לשאול למה הכוונה, איליה כבר כרגע ברך ושלף את הטבעת האמיתית.

 

gallery 6
gallery 6
gallery 6
gallery 6
gallery 6
הם תכננו את החתונה בשלושה חודשים בלבד, וברגע שננעלו על תקציב והכינו רשימת אורחים, הבינו שהולך להיות זה אירוע מצומצם מאוד של כ-100 אורחים. הם הלכו על קונספט אינטימי של שישי בצהריים ומצאו את המקום המושלם לערוך בו את החגיגה במושב גלילי ירוק וקסום.

 

gallery 11
gallery 11
gallery 11
gallery 11
gallery 11
עיצוב המקום היה בהתאם ללוקיישן ולעובדה שמדובר היה בחתונת צהריים. סגנון בוהו וינטג'י ורומנטי, ששידר פשטות, כפריות ושיק לא מתאמץ.  הגליל המהמם סיפק כמובן גם נופים עוצרי נשימה לצילומי הזוגיות של השניים.

 

gallery 16
gallery 16
gallery 16
gallery 16
gallery 16
הטיפ של השניים לזוגות המתכננים חתונה הוא לבחור את הספקים הכי מקצועיים ומדויקים עבורכם - עם דגש על הצלם - שכן הוא זה שיתעד וילכוד את הרגעים הכי חשובים ומרגשים של היום הזה אשר יישארו אתכם לנצח.

gallery 21
gallery 21
gallery 21
gallery 21
gallery 21


קרדיטים:

צילום סטילס: מיכאל טומרקין
מקום האירוע: עדיה המקום לשמחה
מוסיקה: דיג'יי קרן רון
שמלה: גל אביטן
איפור ושיער: פולינה פלדמן

 

+ קרדיטים נוספים

עיצוב קייטרינג ובר: של המקום
טבעות: ROYALTY
חליפה ונעלי חתן: Valentino Milano
מתנות לאורחים: ענבל שריד קריקטורות
מגנטים: זיקוקי ישראל

 

 

 

מאת:כלות אורבניות