לחיות בתוך חלום: הקולקציה של ורד גלעדי

03.04.24

שאנחנו חושבות על סטייל עדין, קליל ופייתי - אנחנו חושבות על ורד גלעדי. הקו הרך והחלומי לחלוטין מזוהה עם הסטודיו של המעצבת, ובקולקציה החדשה זה נוכח כתמיד, ואף מגיע לשיאים חדשים.

 

אפילו שם הקולקציה, Daydream, משקף באופן מושלם את הסגנון, ומרמז על שאיפה להגשמת חלום כלתי אולטימטיבי, בקולקצייה אחת שלמה ומגובשת.

 

1

 

4

 

6

 

7

 

שילובי תחרות צרפתיות בעבודת יד ובדי חריזה עדינים הם שיוצרים בקולקציה החדשה את האפקט הגלאמי הקליל שכולנו אוהבות לאהוב, ועבור השמלות החלקות והמדויקות ב-Daydream נבחרו בדי משי מובחרים ויפהפיים. 

 

10

 

11

 

13

 

15

 

כדי להתאים למגוון מבני גוף, פיתחו בסטודיו גזרות חדשות שמדגישות את כל מה שהכי מחמיא, תוך כדי שמירת הקו הנקי והעדין. אוף שולדר, סטרפלס, מחשופים עמוקים וקאט אאוטס מעניינים נוכחים בקולקציה הזו, ויש גם נציגות מכובדת לפפיונים ופרחים - בין הטרנדים הבולטים של התקופה -  שמשתלבים בדרכים מעניינות ומקוריות עם סילואטות על זמניות. 

 

16

 

18

 

19

 

21

 

הקולקציה כוללת גם משחקי שקיפויות עדינים ויפים, טולים נשפכים וגווני בלאש ואייבורי שתורמים עוד לאווירה החלומית. האלמנטים הללו הם גם בין סימני ההיכר של המעצבת, ומי שעוקבת אחרי עבודותיה, יכולה לזהות אותם גם מקולקציות קודמות.  

 

22

 

23

 

24

 

27

 

השמלות של ורד גלעדי יכולות להיות מושלמות לאלה מכן שאוהבות את הסטייל הרומנטי הקליל, שמגיע עם טוויסט מנצנץ ושיק נקי ומהודק. ואם זה בדיוק הסגנון שלכן, אנחנו בטוחות שיש כמה וכמה שמלות מהקולקציה הזו שהייתן לגמרי שמחות לנסות.

 

28

 

29

 

30

 

31

 

קרדיטים:

צילום: שי פרנקו

איפור ושיער: גילי שני

מאת:כלות אורבניות