חג שמח מנבחרת הספקים: ברכות והשראה מהאנשים שעושים את עולם החתונות

07.04.20

לרגל החג אספנו עבורכן שלל איחולים, מילים מחזקות, ברכות חמות וטאצ' של אינספריישן ממיטב הספקים של תעשיית החתונות. מגשימי החלומות האלו, שבימים כתיקונם עסוקים בלהביא את הויז'ן שלכן למימוש מושלם, נמצאים גם הם בתקופה של חוסר ודאות אבל מוצאים את החיובי, מסתכלים קדימה ומבקשים להזכיר לכן לעשות את אותו הדבר. הנה הברכות המהממות שלהם:איה (חצי מהצמד איה ואבי צלמים)
"השנה, חג החירות מציב בפנינו אתגרים שלא ידענו כמותם ודווקא משום כך, אתן מוזמנות לפנות אל דרך הבחירה שהיא החירות האמיתית, ואותה אף סגר או הגבלה לא יפריעו.

אף מסכה לא תחשיך את שבלבכן, אף מרחק לא יכלה את התחושה, אף בידוד חברתי לא יבודד את שהובער בנשמתכן. הבחירה בבן או בת זוגכן, הבחירה להסתכל קדימה באופטימיות אל הימים שעוד יבואו, ומעל לכל, הבחירה באהבה - כל אלו לא ייכבו. התקופה הזו תחלוף ואיתה הסגר והמגבלות שיוחלפו באופקים חדשים ובחירות מחודשות. אני בוחרת להאמין בזה ומזמינה אתכן לנסות. אוהבת אתכן וממתינה לכולכן בצד השני של המשבר."


gallery 8

 


אלינור ברש 

"כלות אהובות, בתקופה לא שגרתית זו, אני מאחלת לכן שתשמרו על חיוך ואופטימיות, ואני בטוחה שהדברים יסתדרו על הצד הטוב ביותר. אני מחכה ומצפה לחזור ללוות אתכן ולחגוג ביחד את היום המאושר שלכן. כולי תקווה שהתקופה המטלטלת הזו תחלוף במהרה. אני כאן עבורכן לכל שאלה, בקשה או סתם שיחת הרגעה עם חיוך ומלא אהבה. שיהיה לכולנו חג אביב שמח, פורח ואופטימי."

 

gallery 5דנה קרספי

"החג הזה ניתנה לנו הזדמנות גדולה להביט פנימה ולהעריך המון דברים שלקחנו כמובן מאליו כמו חיבוק, ישיבה יחד בנחת, טיול בחיק הטבע, והתכנסות המשפחה. 

 

כלות יקרות שלי, מזכירה לכן  שהדבר המרגש באמת הוא שמצאתן את השותף לחיים , בחרתן אדם להקים איתו בית וליצור משפחה והאהבה המשותפת שלכם היא החגיגה האמיתית. אתן עוד תחגגו עם כל המשפחות והחברים ובטוח שיהיה שמח ביותר. מחכה לחגוג אתכם בדרך שלי ולהיות חלק בדרכם. עד אז נהנה מהאביב הפורח , מהביחד  ומההזדמנות שניתנה לנו להעריך מחדש את הפשטות ואת התמצית של  הדבר הזה שנקרא החיים. חג שמח!"

 

gallery 7

אור קופליס
"החופש מהשגרה אשר נכפה עליי מתחיל להיטמע. כל יום מחדש אני מגייסת את עצמי לתרום לאווירה טובה בבית בכדי שיהיה לנו כמה שיותר נעים יחד ואוכל בסוף כל יום להרגיש שהוצאתי ממנו את המיטב.

פעם ביום אני לוקחת לעצמי רגע קטן, אפילו אם הוא קצרצר, ושומרת על שגרת טיפוח - זה עושה לי טוב. אני משתדלת להפסיק את המירוץ והתחרות סביב המשימות ולא להתרגש אם אני לא עושה מספיק כושר או קוראת יותר ספרים. גם לא לעשות כלום זה בסדר גמור, העיקר שזה בא מתוך בחירה שלך - וזה המסר העיקרי שלי עבורכן בחג הזה: עשו מה שטוב לכן. "

 

gallery 1

 


הידרה 

“חג שמח והרבה בריאות. בואו נעשה לימונדה מהלימונים ונהנה מהזמן הזה של הביחד, המשפחה וההתכנסות פנימה שמלמדת אותנו כמה אנחנו חזקים. אוהבים ומתגעגעים אליכן."

 

gallery 4

 


קים ביולו 

"מאחלת לכולכן חג שמח, מלא אופטימיות, אהבה ותקווה לימים מלאים בפרחים ושמחות."

 

gallery 2

 


שי אשכנזי 

"אם יש משהו אחד שמחבר בין כולנו זאת אהבה. אהבה היא הכוח שמניע את העולם ואם נפעל מתוך הכוח הזה ונמשיך לחלום ימי חירות אמיתיים יגיעו. 


אני מאחל לכולכן תקופה של פריחה והתחדשות עם כמה שיותר אתגרים כי רק מהם אנו צומחים להיות טובים יותר. קחו נשימה עמוקה של אביב ותהנו מעכשיו - מהרגע הזה. כי רק הרגע הזה קיים באמת. הקדישו שניה אחת להחלטה כנה שהחג הזה יהיה הכי מדהים שאפשר. חג של צמיחה, של הסתכלות פנימה, של פרופורציה ואהבת חינם. פסח שמח ונתראה בקרוב."

 

gallery 6

 


Sweet Shira

כלות יקרות ואהובות, לכבוד חג האביב הקרב ובא, אני רוצה לאחל לכן שתתמלאנה אהבה ואופטימיות, הסתכלו תמיד על חצי הכוס המלאה והטוב. כולי תקווה ואמונה כי התקופה הזו תחלוף בקרוב ונוכל לחגוג יחד בכוחות מחודשים והמון אהבה. שולחת נשיקות וחיבוק גדול - מחכה בקוצר רוח לשמוח איתכן." ⁩

gallery 11חיים אפריאט
"אם יש דבר אחד שחשוב לזכור זה ש 'בקצה האור יש עוד אור.' מאחל לכן פסח שמח ומיוחד."   

 

gallery 3לי פטרה גרבנאו 

"אני רוצה לאחל לכולן חג אביב שמח. שהחג הזה יהיה מלא אור, התחדשות, אופטימיות, אושר ושמחה. השתדלו להסתכל על הצד החיובי של התקופה המאתגרת בה אנחנו חיים, שכן בפעם ראשונה בחייכן אפשר פשוט לעצור הכל, להפסיק לרוץ קדימה, לחיות את הרגע, כל אחד בביתה עם האנשים הכי קרובים אליכן, ולמלא את הנשמה בדברים קטנים שלא תלויים בסיפוקים חיצוניים. זו תקופה שמקרבת וממנה אפשר לצאת רק מחוזקים יותר. הישארו חזקות וחיוביות, כי אהבה אי אפשר לבטל."

 

gallery 10

 


עידן חסון - ברנדו פוטוגרפי

"מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,הנאות קטנות ומתוקות והמון הפתעות מרגשות. חג של פריחה, חג של מנוחה, חג של ביחד, חג של נחת, חג של תקווה, חג של חום ואהבה, ובקיצור, שיהיה לכן את החג הכי נפלא. מי ייתן ונחגוג אתכן בקרוב את החתונה שחיכיתן לה ונתעד את הרגעים היפים של היום המיוחד הזה. אוהבים ומאחלים חג פסח שמח, לכן ולמשפחותיכן."

 

gallery 12ליאט בן שמשון 

"החתונה - היום הזה שהרצת כל כך הרבה פעמים בראש, שחיכית וציפית לו, אחרי כל ההכנות, התיאומים, בחירת הספקים הכי שווים והציפיה שכל המוזמנים יגיעו ויהיה שמח. לקום בבוקר ליום ההתארגנות כשאת מוקפת חברות, אחיות או אמא, לחוות את ההתרגשות של לראות את עצמך אחרי איפור ושיער, לבושה בשמלה לבנה, מחייכת ומרגישה הכי יפה בעולם. רגע לפני המפגש המרגש. אבל אז, רגע לפני, את מקבלת הודעה מהאולם שנאלצים לדחות. מי חשב על דבר כזה?

אז לכל הכלות המיוחדות שהחתונה שלהן תתאחר טיפה אני רוצה לאחל:

בריאות - כי זה הכי חשוב, במיוחד בימים אלו. 

אהבה - כי איזה כיף לך שמצאת את שאהבה נפשך, האחד או האחת שתמיד יהיו שלך ובשבילך. 

שמחה - שתמיד תהיו בשמחה כי חיוך וצחוק זה הדבר הכי מחייה שיש. 

אופטימיות - שתמיד תסתכלו על חצי הכוס המלאה כי היא תמיד שם, מחכה שתבחינו בחצי הנכון.

 

למרות שזו קלישאה לומר שהכל בחיים מדויק, זה גם תמיד נכון. נצלו את הרגעים היפים שנוספו לרווקות לבלות עם אהבת חייכן, כי כולנו יודעות שהחגיגה הגדולה עוד תגיע. ואני, שבתקופה הזאת רואה איך כולם מנסים להגשים את הטוב והיפה שבהם, מאמינה שהמשבר יהפוך את כולנו לטובים יותר. אני מתפללת לטוב ומקווה לראות אתכן בקרוב תחת חופה וקידושין. בינתיים, שולחת חיבוקים ואהבה לחג שמח ולימים בריאים לכולן, כאן ובעולם כולו."

 

gallery 9

 

 

וכמובן, מכולנו כאן במערכת כלות אורבניות - חג שלו, בריא, שמח ורגוע. ימים טובים בדרך, ואנחנו נהיה שם אתכן כשהם יגיעו. פסח שמח!

 

 

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)