מיקס מושלם של טבע ואלגנטיות: החתונה של צליל וגיא

20.01.20

יש אנשים שהם פשוט מפיקים בנשמה. חלקם הופכים את זה למקצוע, וכמובן שכשמגיע יום החתונה שלהם - הם לוקחים את הפרויקט הזה בשתי ידיים, רצים קדימה ולא מביטים לאחור. הכירו את צליל, שהצליחה להיות גם כלה הורסת וגם מפיקה מתקתקת של הביג דיי שלה בו נישאה לגיא, אהוב ליבה. מולטי-טאסקינג מעולם לא היה כה שיקי!

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1
gallery 1
ההיכרות של השניים היא החומר שממנו עשויות הקומדיות הרומנטיות האהובות עלינו. הם נפגשנו בארה"ב שם היו שותפים לאותה הדירה. הקשר ביניהם, שהתחיל כידידות, הפך במהירות שיא  לקשר רומנטי (תוך שבועיים-שלושה השותפים האפלטוניים כבר חלקו חדר). הם גרו יחד במשך שנה בחו"ל וכששבו לארץ, האהבה ניצחה את המרחק הגיאוגרפי ביניהם (היא בצפון, הוא בשרון) והם הצליחו לשמר את הקשר שנולד באותה דירת שותפים.

 

gallery 6
gallery 6
gallery 6
gallery 6
בכל הנוגע להצעת הנישואין, צליל הרגישה שהרגע מתקרב ומאוד רצתה שזה יהיה ממש כמו שהיא פינטזה  - טיול רומנטי בחו"ל והכי אינטימי שאפשר. אבל לגיא היה ברור שהוא הולך לדאוג שזה יהיה אחרת ומפתיע בטירוף.

ביום הולדתה של צליל, הם יצאו למסעדה האהובה עליהם בתל אביב, ובברכה שכתב לה, הוא סיים את האיחולים במשפט  "את תמיד אומרת לי 'תעשה תמיד מה שאתה רוצה'" ואז, גיא הביט בצליל, אמר "אז עכשיו, אני עושה מה שאני רוצה!" וכרע ברך באמצע המסעדה מול כל קהל האנשים. צליל הייתה כמובן המומה ואחרי הארוחה, הם יצאו לבר בו חיכו להם החברים והמשפחה שכבר ידעו על האירוסין.

 

gallery 10
gallery 10
gallery 10
gallery 10
בתור כלה/מפיקה, צליל ידעה שלא יהיה לה פשוט לשחרר שליטה ולתת לדברים לקרות. השניים ידעו שהם חפצים בחתונת קיץ בגן אז בחירת הלוקיישן הייתה קלה. השניים הבינו שברגע שהם מקיפים את עצמם באנשים הנכונים ובוייב הכי חיובי שיכול להיות - הדברים פשוט מתקתקים - אפילו מעל למצופה.

 

gallery 14
gallery 14
gallery 14


gallery 14
צליל וגיא בחרו ספקים שהם קודם כל אנשים מצחיקים עם אנרגיות מעולות, ופשוט סמכו עליהם. לאורך כל תהליך התכנון השניים דיברו על הכל, התייעצו הגיעו להחלטות משותפות יחד. הם חילקו ביניהם משימות כשצליל - כמובן - לוקחת על עצמה את החלק הארי של הארגון  שכלל סגירה מול ספקים, בחירת עיצוב, ומיתוג החתונה. גיא, מצדו, היה אחראי על הדפסות תלת מימד לאירוע. 

gallery 18
gallery 18
gallery 18
gallery 18

 

הוייב העיצובי שאב השראה מהגן עצמו - אלגנטיות בשילוב עם טבע. לכן הבחירה בשילובים של זהובים וירוקים  באה לידי ביטוי בכל האלמנטים העיצוביים באירוע. התוצאה הייתה שיקית, לא מתאמצת והכי טבעית שיכולה להיות. הסטיילינג של צליל, שהיה שילוב מהמם בין בוהו לקלאסי, הלם באופן מושלם את הקונספט הקסום.

gallery 22
gallery 22
gallery 22
gallery 22

 

אז אחרי שצלחו את המשימה, מה הטיפ של השניים לזוגות בשלבי התכנון? חלוקת תפקידים נכונה! הגדירו ביניכם תחומי אחריות, על מה מתייעצים, מה מחליטים לבד - זה יהפוך את התהליך למהנה ויעיל הרבה יותר. 

gallery 26
gallery 26
gallery 26
gallery 26


קרדיטים:
צילום סטילס: איתמר כהן
מקום האירוע: צל החורש
שמלה:
ליהי הוד
חליפת חתן:
NAMES
עיצוב האירוע: טרהלהלה

+ קרדיטים נוספים
הפקה: הכלה
קייטרינג: קסם הקרמל
מוסיקה: עדידור
בר:ORO
צילום וידאו: גילי גלדן
איפור: לירז פיינמן
עיצוב שיער:בועז עוזרי
טבעות: ג'קסון
חוויות: ארטיקים טבעיים ברחבה
DIY: מצתים ממותגים, בירות חברים, מספרי שולחן, חבקים
מתנות לאורחים: צנצנות דבש ממותגות

מאת:כלות אורבניות