גלאם נסיכותי מלא רומנטיקה: החתונה של תומר ויהונתן

17.05.20

ארגון חתונה הוא משימה גדולה, לעתים מתישה אבל תמיד מרגשת ומספקת. אנחנו תמיד מתלהבות מזוגות שמחלקים ביניהם את מטלות התכנון ובונים את האירוע שלהם בהרמוניה מושלמת ובתקתוק מירבי. ממש כמו תומר ויהונתן.

 

 

gallery 1

 

gallery 1
gallery 1

מתוך הפינצטה שלנו

gallery 1

 

הם הכירו במסיבת שחרור של מכר משותף, כאשר היא הייתה קצינה בתפקיד חדש ויהונתן קצין ותיק בקבע. הוא היה בעניין, השניים החליפו נשיקה חטופה אך תומר לא הייתה בראש לקשר רומנטי. הוא מצדו החליט לכבוש את ליבה ובמשך כמה חודשים גישש את דרכו לליבה דרך חברה משותפת. הטוויסט התרחש במהלך מבצע "צוק איתן" כאשר יהונתן הוצב בבסיס של תומר. אחרי 50 ימים  50 ימים אינטנסיביים בבסיס - ללא יציאה הביתה - תומר החליטה לתת צ'אנס והשאר הוא היסטוריה.


gallery 1
gallery 1
gallery 1

 

הצעת הנישואין התרחשה בדירתם בתל אביב, אותה קישט יהונתן בכ-300 תמונות משותפות של השניים, בפיירילייטס, בשביל עלי כותרת של ורדים ובהמון בלונים - משקיען! תומר הגיעה לדירה אחרי יום לימודים ארוך, עם חשד שמשהו מוזר קורה. כשפתחה את הדלת, אמרה מיד "לא, זה לא יקרה" וטרקה אותה. אל חשש,    יהונתן רץ עם הכלב של השניים לפתוח את הדלת ולהכניס אותה פנימה.

הוא היה לבוש בחליפה, והוביל את תומר בשביל הורדים לכיסא שהוצב בסלון מול הטלוויזיה. הוא הציג לה סרטון שסקר את כל החוויות המשותפות של השניים מתחילת הקשר, ואז סובב בלון גדול עליו היה רשום "תומר, התנשאי לי?", וכרע ברך. תומר מספרת שעד היום לא באמת ענתה לו "כן" על השאלה, אבל כשהוא הביא לה את כדורי השוקולד שהיא הכי אוהבת - היא נענתה בחיוב! אחרי כן סיפר לה יהונתן שערך אינספור חזרות עם כלבם המשותף כדי שלא יהרוס את שביל הורדים והבלונים. מרגש.


gallery 1
gallery 1
gallery 1

 

הם תכננו את החתונה במשך קרוב לשנה והצליחו למצוא איזון בתוך לכ הלחץ, בעיקר בזכות חלוקת תפקידים ברורה.  תומר הייתה זו שבדקה וחקרה לגבי השראות, ספקים, ןאיך כדאי לעשות את הדברים,  ויהונתן היה זה שדיבר וסגר את החוזים. הם השתדלו לסגור את רוב הספקים שלהם תוך חודש-חודשיים מרגע ההצעה, מה שאפשר להם לבחור את אנשי המקצוע שבאמת רצו ונתן להם שקט כמעט עד ליום החתונה.


gallery 1
gallery 1
gallery 1
gallery 1

 

הם החליטו על אירוע בסגנון זוהר ורומנטי עם המון קסם ומאחר ורצו חתונת חורף, עיצוב האולם שילב המון פיירי לייטס, נרות, בועות זכוכית ופרחים בצבעים כהים של סגול ובורדו. בנוסף, לשניים היה חשוב שיהיו לחתונה נגיעות אישיות - החל מההזמנה המאוירת שלחלוטין לכדה את המהות הזוגית שלהם ועד לשלל פרויקטים של DIY כמו מוטות זהב עם פרפרים ואורות לד בקצה, עמדת הברכות וערכות ההתארגנות בחדרי הנוחיות.


gallery 1
gallery 1
gallery 1
gallery 1

 

טקס החופה היה מרגש להפליא והנדרים היו אמוציונליים במיוחד שכן זמן קצר לפני שהכירה את יהונתן, איבדה תומר את אימא שלה למחלת הסרטן. תומר מספרת שהעובדה שהקשר העמוק שלה ושל יהונתן הצליח לצמוח מתוך מקום של אובדן ועצב, היא מטלטלת ועוצמתית במיוחד עבורה, ואין ספק של הרגשות האלו באו לידי ביטוי  בכל שלב בתכנוני החתונה והגיעו לשיאם מתחת לחופה.


gallery 1
gallery 1
gallery 1
gallery 1

 

את אחרי שרקמו לעצמם חתונת חלומות נסיכותית, מה הטיפ של השניים לזוגות הנמצאים בשלבי התכנון? לפני הכל, לשבת יחד ולהבין מה הכי חשוב לכם, על מה מתפשרים ועל מה לא. וכמובן, אם ננעלתם על ספקים שאתם ממש רוצים, אל תחכו לרגע האחרון - שריינו אותם ותנו לעצמכם שקט נפשי - אתם לגמרי תזדקקו לו. 

gallery 1
gallery 1
gallery 1

 

קרדיטים:
צילום סטילס: ידין חסון
מקום האירוע: כוכב הים
צילום וידאו: אביב וטלי
עיצוב האירוע: הדר רביד
קייטרינג: אינדיגו

+ קרדיטים נוספים

מוסיקה: עילי גולן
בר: בולה בר
שמלה: עמנואל Emanuel Bridal
איפור: ענבל מרגלית
עיצוב שיער: שקד צמות
טבעות: גיספן
נעלי כלה:יושו - נעלי ריקוד כלה וערב
חליפה ונעלי חתן: דיפלומט
תכשיטים: איה בן יעקב
הזמנות / מיתוג: יאן ליברמן
מגנטים: רועי עטרי
חוויות: אדון בלון
מנהל אירוע חיצוני - משה איטח (M-Event)
DIY: מוטות פרפרים לחופה, ערכות התרעננות, עמדת ברכות
עורך טקס: הרב חיים הבלין

 
מאת:כלות אורבניות