חגיגה ציורית בגווני פסטל: החתונה של תום ולירן

24.08.21

 

החתונה היפה שאתן מתבוננות בה היום לא הייתה יוצאת אל הפועל אם תום, הכלה המקסימה שלנו, לא הייתה כה נחושה ומכוונת מטרה מהרגע הראשון. ממש עוד מעט תבינו למה אנחנו מתכוונות. 

 

5

 

28

 

27

 

4

 

בני הזוג הכירו בקיץ של 2014, על חוף הים. תום הגיעה עם חברה, קלטה את לירן, ומיד נרשמה התלהבות. אחרי גישושים, היא גילתה שהוא עובד בגלידריה ברעננה. מובן שהתייצבה במקום בשיא הנון-שלאנט כדי לאכול קרפ ועל הדרך - גם ביקשה את מס' הטלפון. משם החלו 7 שנות זוגיות מושלמות, ולנו נותר רק להעריץ את רוח היוזמה. כל הכבוד סיסטר!

  

19

 

20

 

בלט במיוחדצילום סטילס: עידן מרציאנו - "אין דברים כאלה, עידן היה פשוט מושלם מכל הבחינות! והתמונות יצאו פשוט וואו".

 

18

 

תום מספרת שידעה שתתחתן עם לירן אחרי שגרו יחדיו במשך 4 חודשים בניו יורק ועברו את כל סוגי החוויות, מה שחיזק והעמיק מאוד את הקשר. 

  

21

 

16

 

13

 

15

 

אחרי שחזרו עשה לירן הפתעה ולקח את תום לטיול סנובורד בבולגריה. הם עלו למסלול של 8 ק״מ (שם - מספרת תום - כמעט שברה את רגלה 8,382 פעמים...) ובסופו חיכתה הצעת נישואים מופלאה כשברקע מתנגן השיר ״PERFECT”. ממש כמו בחלום.

  

25

  

22

 

12

 

מההצעה ועד לחתונה חלפו שנה וחודש. כשהשניים מודים שתהליך התכנון עם הקורונה ברקע היה מאתגר למדי. כשברקע סגרים, בידודים, שיחות וידאו עם נותני שירותים ופגישות שמתבטלות. 

 

עם זאת, ברגע שהגיע היום הגדול נשכחה הדרך הקשה. למרבה המזל, ההגבלות הוסרו זמן מה לפני החגיגה, ובני הזוג זכו לחתונה שזרמה בדיוק כפי שרצו. 

 

11

 

10

 

7

 

9

 

העיצוב הנבחר היה בגווני פסטל רומנטיים שהחמיאו ללוקיישן הכפרי והיפה, צל החורש. השניים מספרים שכל נותני השירותים שברחו לחתונה היו מדהימים, ובזכותם האירוע היה מושלם אפילו יותר ממה שיכלו לבקש. 

  

24

 

6

 

8

 

מה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? קחו הכל בקלות. בסוף הכל עובר, ויום אחרי - החיים מתחילים עם אהבת חייכם. אז פשוט תהנו מהתהליך ותעשו הכל-הכל ביחד.

  

3

 

2

 

1

 

23

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 370

צילום סטילס: עידן מרציאנו

מקום האירוע: צל החורש

מוסיקה: אלי מתנה - HYPE

צילום וידאו: רותם מור דנון

שמלה: הלנה קולן

+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: החממה של דגן

איפור ושיער: שי הללי זיו

טבעות: ג׳קסון

חליפת חתן: Polgat

עורך טקס: הרב נדב

חוויות: סקסופון - דר כהן

מאת:כלות אורבניות
פרויקט מציאות מדומה יצא לדרך
באיזה איזור בארץ? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
מה הסגנון? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)
כמות אורחים משוערים? (ניתן לסמן כמה אפשרויות)