מסיבת רווקות בתאילנד - שלב ב׳

22.08.18

thailand logos

קבלו ויז׳ן- אתן, 5 חברות, בדרך אל תאילנד למסיבת רווקות שאין איך לכנות אותה אחרת מ-׳To die for׳!

 

בעוד כשבוע תיסגר ההרשמה אל השלב הראשון של התחרות המטורפת שלנו, שהפרס הראשון שלה הוא מסיבת רווקות בתאילנד (שאגב, אם עוד לא נרשמתן, זו ההזדמנות האחרונה בהחלט). 

 

מה מצפה לכן שם? מלונות מפנקים מהסוג שרואים באינסטוש, ארוחות מדהימות ואותנטיות ואין סוף חוויות שעומדות ללוות אתכן לנצח. נשמע לכן מושלם? אין לכן מושג כמה! וכל מה שאתן צריכות לדעת לגבי השלב השני והאחרון בהחלט בתחרות שמובילה אל הפרס האמייזינג הזה נמצא ממש כאן: 

 
מה הלו״ז?
 
31.8.18- מסתיימת ההרשמה לשלב א׳ של התחרות.
2.9.18- כל אלו שביצעו את המשימות בשלב א׳ באופן תקין ועברו לשלב ב׳ - תקבלו מאיתנו הודעה אל תיבת המייל שלכן בה יהיו פרטים חשובים והכרחיים עבורכן בנוגע לביצוע של שלב ב'
27.9.18 - היום האחרון לביצוע שלב ב' 
30.9 - הודעה על הקבוצה המנצחת
 
 
 
מה קורה בשלב ב׳ ???
 
כיוון שאנחנו ב׳כלות אורבניות׳ רואות ביצירתיות ובסטייל ערכים עליונים, היה לנו ברור שהמשימה שתלווה את השלב השני של התחרות חייבת להיות וואו ולקחת את העניינים כמה רמות מעלה. לכן, לאחר מחשבות מרובות על מה יכול להיות הכי מגניב עבורכן, לבחון את הקריאטיביות שלכן ולגרום לכן להרגיש הכי תאילנד - המשימה שלכן בשלב זה היא לתת לנו טעימה מתאילנד. ומה זה אומר?
 
כיוון ששלב ב׳ מסתיים בחג הסוכות, עליכן יהיה ליצור בסוכה שלכן חוויה תאילנדית אותנטית. זה המקום שלכן להיות יצירתיות - הפכו את הסוכה שלכן לאי אקזוטי, ג׳ונגל פראי, או דוכן שייקים, כל מה שתאילנד מייצגת עבורכן.
אנחנו נספק לכן מספר עזרים גרפיים שיעזרו לכן בביצוע המשימה ובנוסף גם הדגמה שלנו לסוכה תאילנדית :) 
 
את החוויה שיצרתן בסוכה התאילנדית שלכן יהיה עליכן להעביר בוידאו של עד 30 שניות עד דקה או  ב10 עד 30 תמונות סטילס ולשתף בעמוד הפייסבוק הפרטי שלכן, כשהמטרה היא לקבל את מספר הלייקים והשיתופים הגדולים ביותר (שימו לב שהלייקים והשיתופים הם לא המדד היחיד לניצחון וזכיה בפרס)
 
26.9.18- זהו היום האחרון בו ניתן להעלות סרטונים/תמונות ולשתפם בפייסבוק. 
27.9.18- עד תאריך זה עליכן לשלוח אלינו את התוצאות של הלייקים ושיתופי הסוכה התאילנדית שלכן. תוכלו לעשות זאת בלינק הזה.
 
בתום שלב ב׳, הנתונים המשוקללים הבאים יהיו אלו שיכריעו מי הקבוצה הזוכה:
1. הסיבה שכתבתן לנו שבגללה מגיע לכן לזכות 
2. הסוכה הכי יצירתית ומקורית ושמעבירה חוויה תאילנדית
3. מספר השיתופים ולייקים
 
 
ב-30.9.18 בשעה 10 בבוקר הקבוצה הזוכה תקבל מאיתנו טלפון שהיא לא תשכח לכל החיים - בתאריך זה נכריז על הקבוצה הזוכה!
 
 
יש לכן שאלות? בואו לקבל מענה כאן
לא מצאתן תשובה לשאלה? שלחו אל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
 
ופשוט כי מתחשק לנו לשטוף את העיניים בכל הטוב שמחכה לזוכות בפרס, הרשו לנו לעשות לכן תזכורת קטנטנה לחלק מהמלונות ההיסטריים שיחכו לכן במסע לתאילנד.
 
must kiri1
 
must kiri1
 
must kiri1
 
 
 
 
מאת:כלות אורבניות