כשטבע נאות פגשו את אלון ליבנה: נעלי הכלה הכי נוחות שתמצאו

16.05.23

אם יש מגמה אופנתית בעשור האחרון שאנחנו מתות עליה, זו ללא ספק החשיבות הבלתי מעורערת של הנוחות בכל סוגי האאוטפיטים, מבגדי קזו'אל וסטריט, דרך אופנת ערב ועד - כמובן - לנעליים. תסכימו איתנו שהכי כיף להגיע לעבודה עם טרנינג וז'קט, או לצאת לבילוי בסניקרס, ובעולם החתונות - לא נותרים אדישים למגמה. 

 

אז אם יש הוכחה ניצחת לכך שהצורך והביקוש לנוחות לא פסחו על עולם האירועים, הלוא זו הקולקציה החדשה לכלות של טבע נאות, שנוצרה במהדורה מוגבלת בשיתוף עם מעצב שמלות הכלה אלון ליבנה. 

 

Dudi Bobi 1

 

הפריטים בקולקציה נעים בין הדגמים הקלאסיים של טבע נאות עם הטאץ' של אלון ליבנה שהופך אותם לוודינג מטריאל ועד לסניקרס חגיגיות. בעינינו, כל זוג בקולקציה החדשה הוא פשוט מושלם לרחבה, לשלל האירועים סביב החתונה וחלקם יכולים לשמש אתכן גם לאורך הערב כולו - הכל תלוי בווייב הכללי של האירוע שלכן. כאן תוכלו לרכוש את הדגמים בקולקציה. אתן מוזמנות גם לפעילות שלנו בקבוצה הסודית ובאינסטוש שבסופן תוכלו לזכות בזוג משלכן!   

 

Dudi kita 1

 

המהדורה המוגבלת כוללת חמישה דגמים, וכל אחד מהם יקרוץ בעינינו, לסגנון כלתי קצת אחר. מי מכן שאוהבות את מראה הכפכפים הקלאסי, יוכלו לבחור מבין דגם קודי, מולו או בובי, כל אחד מהם כולל טייק מעט אחר על הדגם המוכר של טבע נאות. 

אנחנו מיידית חשקנו בדגם קודי, המשלב עם הפסים הקלאסיים של המותג פלטפורמה נוחה, וכולל שיבוץ של אבני קריסטל באבזמים ועל גבי הפלטפורמה עצמה. 

 

Dudi kodi 1

 

Dudi kodi 2

 

Dudi kodi 3

 

דגם מולו כולל גם הוא את מראה הכפכפים של טבע נאות, העטופים בפפיון וקפלולי בד אורגנזה, בתופסת תכשיט במראה קריסטל מנצנץ. בדגם בובי מקבלות רצועות העור הקלאסיות מראה א-סימטרי ומתוחכם (הכי אלון ליבנה) והן מעוטרות בשני אבזמי קריסטל בצורות אליפסה ומלבן.  

 

Dudi Bobi 2

 

Dudi Bobi 3

 

Dudi mollo 1

 

Dudi mollo 4

 

שני הדגמים שחורגים מהמראה המוכר של המותג הם סנדלי ניקו וסניקרס קיטה. ניקו הם סנדלים עדינים עם עקב קטן שכוללים רצועה דקה מעוטרת פנינים ותכשיט סטייטמנט על הקרסול. נעלי קיטה הם סניקרס לבנות בעיצוב נקי שכוללות חתכים גיאומטריים ולשונית נשלפת בעיטור פפיון משי. המיקס המושלם בין ספורטיבי לרומנטי. 

 

Dudi nico 1

 

Dudi nico 2

 

Dudi kita 3

 

המפגש בין טבע נאות לאלון ליבנה משלב שני עולמות שונים לחלוטין, אך גם יש במאץ' הזה הרבה מן המתבקש: השילוב של שני סיפורי הצלחה מייד אין איזראל שידעו ליצור לעצמם טביעת יד ייחודית שזכתה להדים ברחבי הגלובוס, ועוד היבט  - שגם הוא כבר מתבקש - המפגש ההכרחי בין כל מה שטרנדי למה שהכי נוח ונעים. כי לסבול כדי להיראות טוב זה ממש לא 2023. מסכימות? 

 

קרדיטים:

צילום: דודי חסון

מאת:כלות אורבניות