מניו יורק ליער הפיות: החתונה של תמי וליאור

26.10.22

דרך מעולה להתחיל לתכנן חתונה היא להכין שורט ליסט של הדברים שאתן יודעות שחייבים להיות בערב הגדול שלכן. מכאן - הדרך להבין את הווייב הכללי של האירוע כולו הופכת קצרה. זה בדיוק מה שעשו תמי וליאור, שחתונתם שומטת הלסת מתארחת אצלנו היום בבלוג. מה נגיד, כל המהממים אצלנו!

 

1

 

2

 

3

 

4

 

אז לשורט ליסט שלהם נגיע עוד מעט, ומיד גם תבינו מה היו קווי היסוד שהנחו אותם לאורך הדרך, אך נתחיל - רומנטיקניות שכמונו - בסיפור ההיכרות. זה קרה בתקופה שהשניים עבדו בחברת WeWork, תמי עבדה בניו יורק, שם התגוררה וליאור - בתל אביב. 

 

5

 

6

 

7

 

באחד האירועים הגלובליים בניו יורק, ליאור הופיע על הבמה עם הצוות מישראל, ותמי שהייתה בקהל שאלה חברה משותפת "who's the hot guy on stage"? החברה מיהרה לעדכן את ליאור ואחרי כמה חודשים של פלרטוטים וניסיונות להפגש בכל פעם שתמי הגיעה לארץ - בסוף יצאו השניים לדייט, שאחריו פצחו בלונג דיסטנס ריליישנשיפ במשך שנה, עד שתמי עשתה עליה. 

 

8

 

9

 

10

 

11

 

הצעת הנישואין התרחשה בארצות הברית, כשבני הזוג שכרו בקתה קטנה על שפת אגם ציורי באפסטייס ניו יורק. באחד מימי החופשה, יצאו השניים לטייל באחד היערות מסביב. כשהגיעו לפסגה נחשף לפניהם נוף טבעי מרהיב ועוצמתי, ושם פרשו שמיכה ופתחו בירות.

 

ליאור הפעיל רמקול קטן עם שיר שהשניים אוהבים מאוד, הושיט לתמי יד והציע שירקדו, באמצע היער. רגע לאחר מכן כרע ברך, שלף טבעת שעיצב עם יהלום של סבתא רבתא של תמי, והציע.

 

12

 

13

 

14

 

בלט במיוחדצילום: שי אשכנזי - "אחד האנשים שהכי כיף לעבוד איתם. הוא גרם לנו להרגיש מאד טבעי בכל מהלך הצילומים, וגם כשהוא לא היה לידנו, הוא הצליח לתעד כל רגע בערמומיות שהובילה לתוצאות העולות על כל דמיון".

 

16

 

17

 

שנה חלפה עד לחתונה. לבני הזוג היו ברורים כמה דברים מהרגע הראשון: הם ידעו שיגיעו הרבה אורחים מחו"ל, שהם מחפשים לוקיישן פסטורלי, שהם חייבים שאיתי יצחקי יהיה הדיג'יי ושחבר יערוך את הטקס. והפרט האחרון - האולם חייב לכלול את מערכות ההגברה והתאורה מהטובות שיש.

 

18

 

20

 

20a

 

21

 

22

 

23

 

הרשימה עזרה להם להתפקס על הרוח הכללית של החתונה, והובילה אותם לאחד הלוקיישנים הכי חלומיים שיש - ביער. למרבה המזל, בתאריך החתונה הנחיות הקורונה השתחררו, ואפשרו לכל האורחים מחו"ל להגיע כמתוכנן. 

 

24

 

25

 

26

 

את המקום עיצבו בסטייל עדין ויפהפה, שהותיר הרבה מאוד מקום לטבע המקסים שמסביב, ולחגיגות שנמשכו עד השעות הכי הכי קטנות. השניים מספרים שבדיעבד הם מבינים את המשמעות של ההחלטות שקיבלו, ושמחים שהלכו עם תחושת הבטן שלהם - כי האירוע לחלוטין עלה על כל הציפיות שלהם ושל האורחים.

  

27

 

28

 

29

 

30

 

31

 

ואם כבר הזכרנו את האורחים - לבני הזוג הייתה דרך מקורית ומקסימה לסייע למוזמנים לדלג על הפקקים של חמישי - הם פשוט שריינו עבורם קרון רכבת פרטי (!) 

 

הרכבת הסיעה את האורחים מסבידור מרכז עד לתחנת חדרה מערב, שם חיכו תמי וליאור ברציף וליוו את שיירת החברים והמשפחה לקבלת הפנים. אחת הדרכים הכי מקוריות וכיפיות ששמענו עליהן להתחיל את הערב.

 

33

 

34

 

35

 

36

 

בלט במיוחדדי.ג'יי: איתי יצחקי מאטיסוטו - "ליאור והוא קבעו שהוא הדיג'יי בחתונה שלו עוד לפני שאנחנו הכרנו! ידע בדיוק מה לנגן בכל שנייה ובנה את הערב בצורה מושלמת שמאפשרת לכל סוגי הקהלים למצות את המקסימום שלהם".

  

37

 

38

 

39

 

ומה הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם? הם ממליצים לכן לסמוך על תחושות הבטן, לנהל הכל במקום אחד מסודר ולא להתבייש לשאול שאלות. ויש להם עוד טיפ מעולה שקיבלו, והם מעבירים הלאה: באמצע המסיבה, לכו יחד הצידה, עמדו על 2 כסאות והתבוננו על כל הטירוף הזה מהצד. זה רגע שאתם תזכרו במשך שנים רבות.

  

40

 

41

 

42

 

43

 

44

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 325

צילום סטילס: שי אשכנזי

מקום האירוע: ביער

שמלה: לי פטרה גרנבאו

מוסיקה: איתי יצחקי - אטיסוטו

+ קרדיטים נוספים

עיצוב האירוע: סהר הררי Flowers by Sahar

קייטרינג: אבשה

בר: בר בר

צילום וידאו: שי דרויק

מקום התארגנות: אייר בי.אנ.בי

איפור: מירב רם

עיצוב שיער: מאור קידושים

טבעות: ג'קסון

נעלי כלה: ג'ובני ויטוריו

נעלי חתן: בלו נייבי

תכשיטים: בן וגיא תכשיטים, Ring Concierge

הזמנות/מיתוג: Paperless Post

אקססוריז: כפר גלעדי

חליפת חתן: בלו נייבי

עורך טקס: חבר של בני הזוג

פולארויד: אייל מריליוס

שמלה שנייה: שי רוזנשטוק

 
מאת:כלות אורבניות