גרין האוס אפקט: חתונת הצהריים של תמר ודניאל

03.10.22

כפי שאתן בטח יודעות, יש לנו אהבה גדולה לסטייל אורבני מהודק ומחוספס, ובאותה מידה קראש ארוך טווח על כל מה שמחובר לטבע ומשדר מרחבים של יופי וסטייל. ישנן כל מיני דרכים לשלב את שני הסגנונות הללו יחדיו, ובחתונה שזורחת אצלנו היום בבלוג, זה נעשה עם המון חן ושיק בלתי נגמר, שהופך אותה לוואן אוף א קיינד.

 

1

 

2

 

3

 

4

 

אז הכירו את בני הזוג המקסימים שמתארחים אצלנו היום, תמר ודניאל. השניים גדלו באותה סביבה אבל מעולם לא שוחחו. חברים משותפים ניסו פעמיים לשדך ביניהם, ובכל פעם זה לא היה רלוונטי לאחד הצדדים. בסופו של דבר, חברה ניסתה שוב לעשות את החיבור והפעם זה הסתדר לשניהם הכי פרפקטלי, כפי שעיניכן רואות. 

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

 

10

 

הצעת הנישואין התקיימה במהלך טיול בנחל פרת, ובמהירות מעוררת השראה - רק שלושה חודשים אחרי הרגע המרגש - הרימו את חתונת הצהריים הכיפית והיפה הזו. בנוגע ללוקיישן לא הייתה כלל התלבטות, אימו של דניאל היא בעלת הטרמינל, והיה הכי טבעי בעולם שבמקום היפהפה הזה תיערך החגיגה. 

 

10a

 

11

 

12

 

13

 

שני בני הזוג מחוברים מאוד לטבע, והם רצו לייצר חוויה שמשלבת פשטות מחד, ומאידך - אלגנטיות מוקפדת. בדומה למסעדות, בתי קפה ומלונות באירופה שמשלבים בוטניקה בחללים הציבוריים, הוחלט על ידי בני הזוג עם מעצבות הבית של הטרמינל, להפוך את האולם התעשייתי לגרין האוס ירוק, שצמחייה העוטפת אותו מייצרת משחק בין האורבני לטבע. 

 

14

 

15

 

15a

 

15b

 

האירוע התקיים בשישי בצהריים, באווירה שמחה ומשוחררת, ובחופה נשזרו שרכים, קיסוסים ועלי אקליפטוס. עציצי לוונדר ריחניים קישטו את השביל ובחלל המרכזי תלו המעצבות צמחייה שריחפה מעל ראשי האורחים. 

 

16

 

17

 

18

 

18a

 

עציצים מסוגים שונים בכלי טרקוטה מיוחדים העשירו את השולחנות, לצד עצים ענקיים ששולבו בחלל. המיתוג ליווה את העיצוב ונוצרה שפה אחידה במיוחד לאירוע, שבאה לידי ביטוי בהזמנות, בתפריטים, בשילוט, במפות, בכריות שנתפרו במיוחד ואפילו במתנות שניתנו בסיום החתונה לאורחים. יש מקסים מזה?

 

19

 

20

 

21

 

22

 

23

 

23a

 

24

 

24a

 

25

 

25a

 

25aa

 

25b

 

25c

 

26

 

27

 

ומה הטיפ של הכלה האורבנית שלנו לזוגות המתכננים את חתונתם? "הרבה מתלבטים ומתלבטות בנוגע לחתונת שישי, ואני חושבת שאין מה להתלבט! האווירה הקסומה והמיוחדת של חתונה באור יום שווה את הכל. הכל מואר ויפה, כולם מגיעים לחתונה בשיא שלהם, יש מלא זמן לחתונה עצמה ואנרגיות משוגעות!". עומדות מאחורי כל מילה.

 

27a

 

28

 

29

 

30

 

31

 

32

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 600

צילום סטילס: איה ואבי

מקום האירוע: טרמינל מקבוצת הבאר של סבא

מוסיקה: נדב שפילמן - הייפ

תכשיטים: דנה מנצור

עיצוב האירוע, הזמנות ומיתוג: מינט דיזיין

+ קרדיטים נוספים

מקום התארגנות: בית

בר: מיקסולוגי

צילום וידאו: אביחי וקסלר

שמלה: יואב ריש

איפור: טלי פרץ

עיצוב שיער: נועה דולגין

טבעות: shira, אגס ותמר

נעלי כלה: ריפבליק

חליפת חתן: בלו נייבי

עורך טקס: הרב שי פירון

מתנות לאורחים: זר פרחים לשבת

 
מאת:כלות אורבניות