חתונת חורף מושלמת בארגון זריז: החגיגה של תמר ואמיר

23.11.19

ארגון חתונה הוא לחלוטין מה שאתן עושות ממנו. ולמרות שתמיד נחמד לקחת לעצמכן כמה חודשים ארוכים ואפילו שנה כדי לתכנן את אירוע החלומות, לפעמים דווקא דדליין צפוף מביא עמו גם נחישות גדולה מתמיד ומאפשר לזוג - כמו תמר ואמיר - להרים אירוע מקסים בפחות משלושה חודשים.

gallery 1

gallery 1

gallery 1

gallery 1
השניים הכיר בירושלים ואמיר התאמץ מאד להשיג את המספר של תמר מחבר משותף שלהם. הוא כתב לה הודעה שתפסה לה את העין ולמרות שמעולם לא הסכימה לצאת עם מישהו שאין לה היכרות מוקדמת עמו, ובטח לא דרך הודעה - משהו בתוכה סימן לה שזה הדבר הנכון לעשות הפעם.

 

gallery 5

מתוך הפינצטה שלנו


gallery 5

gallery 5

gallery 5
השניים יצאו און ואוף במשך שלוש וחצי שנים ועל אף חוסר היציבות הזה, תמר ידעה שיבוא יום והם יתחתנו. השניים נסעו לשליחות חינוכית יחדיו באוסטרליה ושבועיים לאחר ששבו לארץ, מול חומות העיר העתיקה ושכונת ימין משה - אמיר הציע לתמר להינשא. הלוקיישן לא היה מקרי, אלו הם המקומות שהפכו עם השנים לאהובים עליהם במיוחד ובהם הם חשים הכי מחוברים לעצמם וליהדות. אחרי שנה באוסטרליה בה בילו בדיבור אינסופי על המדינה ועל היהדות - זה הרגיש הכי טבעי בעולם להתארס שם.

gallery 9

gallery 9

gallery 9

gallery 9

gallery 9


השניים ידעו שהם רוצים להתחיל את חייהם המשותפים יחד כמה שיותר מהר ותמר ידעה שהחלום שלה על חתונת קיץ באמצע השדות כבר לא תתממש. הם החליטו שלא לחכות ולאחר אירוסין באמצע ספטמבר, פתחו מבערים והחלו לארגן חתונת חורף שעדיין תענה על חלק מהחלומות של תמר.

gallery 14

gallery 14

gallery 14

gallery 14


אחרי חיפושים אונליין היא הבינה שיש רק מקום אחד שהיא רוצה לראות, ואכן הייתה זו אהבה ממבט ראשון. היו חששות שהמקום קטן מדי, שלא יוכלו להביא להקה, ושייאלצו להעביר את החופה פנימה ואז לא יוכלו להתחתן תחת החופה המרהיבה שמציע הגן. בעזרת מפיקת אירוע מסורה וחרוצה, כל החששות התפוגגו.

 

gallery 18

gallery 18

gallery 18

gallery 18
העיצוב של המקום היה טבעי ופשוט מעוטר עלים ירוקים שהעניקו לוק מינימליסטי ולחלוטין לא מתאמץ. נבנתה במה ללהקה, נערך טיש מסורתי לחתן, ותפילותיהם של השניים עזרו ולמרות שבבוקר החתונה ירד גשם - שעה לפני החופה השמיים התבהרו והם אכן נישאו תחת השמיים היפים שנצבעו בגווני ורוד וכתום. 

gallery 22

gallery 22gallery 24

gallery 24

gallery 24


תמר ואמיר מספרים שהנחישות שלהם ושל המפיקה בשילוב הנכונות של המקום לבוא לקראתם יצרו אירוע שהם לא חלמו לרגע שיוכלו להרים בזמן כל כך מועט. לפעמים גוד וייבז וקצת אמונה זה כל מה שצריך.

 

gallery 27

gallery 27

gallery 27

gallery 27


קרדיטים:
צילום סטילס ווידאו: Flea studio

מקום האירוע: האחוזה בית חנן

הפקה: Yonina

קייטרינג:פרלה וג׳וזף
שמלה:כלה קלה

מוסיקה: להקת קופרמן

+ קרדיטים נוספים

איפור: Makeup by Tiferet

עיצוב שיער: נועה דולגין

נעלי כלה: Shein

מאת:כלות אורבניות