הבאנו ביכורים: קולקציה חדשה למעצבת טלי דאי

04.06.24

אנחנו תמיד מתרגשות להציג בפניכן קולקציות ביכורים של מעצבות חדשות, והפעם - בטיימינג מושלם לקראת שבועות - יש לנו הפלז'ר לספר לכן על קולקציית שמלות כלה חדשה וגלאמית של מעצבת מבטיחה. 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

טלי דאי גדלה בבית שבו נשמו אופנה, והיא ספגה את האהבה לבדים, לטקסטורות ולגזרות עוד מהילדות. אימה היא מעצבת והוריה בעלים של חנויות בגדים, כך שרוב חייה היתה מוקפת בפאשן - מהבוקר ועד הערב. בבגרותה בחרה ללמוד בבצלאל, ומעל עשור התמחתה ועיצבה עבור בתי אופנה נחשבים, והתמקצעה בטכניקות רקמה וחריזה מתקדמות. 

 

5

 

6

 

7

 

8

 

טלי יוצאת לעבודת העיצוב מתוך אמונה ביופיה של כל אישה. עבורה, מטרת הלבוש היא להבליט ולשקף את היופי שכבר קיים בכל אחת ואחת מאיתנו. הלבוש הוא אמצעי להעצמה, וכשזה מגיע עם תפירה מוקפדת וסטייל מאוד מדויק - זה עובד מושלם. 

 

9

 

10

 

11

 

12

 

הסטודיו של טלי דאי שוכן בהרי ירושלים, ויש בו אווירה רגועה ומיוחדת שמגיעה מהקסם של האזור והאישיות הנעימה של המעצבת, שבאמת שמה את הכלות שלה במרכז. 

 

13

 

14

 

15

 

16

 

ההשראה לקולקציה החדשה הגיעה מדפי ההיסטוריה של עולם האופנה. האלמנטים העל זמניים שולבו עם גזרות עכשוויות, מה שהופך כל שמלה למיוחדת, ועם זאת - בעלת ניחוח קלאסי. הקולקציה משלבת בין רגעים רכים לבין עוצמה נשית, ולצד שמלות חלקות אפשר למצוא בה גם לוקים עשירים ברקמות וחריזות בעבודת יד. 

 

17

 

18

 

הגזרות והצלליות לקולקציה נבחרו בקפידה רבה, כדי להחמיא לגוף הנשי ולשלב בין מראה קלאסי לעכשווי, עם נגיעות חדשניות וטרנדיות.

 

בקולקציה יש נגיעה בכמעט כל סטייל כלתי שחברות הקהילה שלנו אוהבות: משמלות חלקות, דרך וייב גלאמי ועד אאוטפיטים ללוק שני. בהחלט שווה לכן להציץ, ולאתר את האחת שהכי קוסמת לכן. 

 

19

 

20

 

קרדיטים: 

צילום: ערן לוי

מאת:כלות אורבניות
תגיות: