גלאם מלכותי: הקולקציה של טלי ומריאנה

16.06.21

צמד המעצבות טלי ומריאנה ידועות בסטייל הגלאמי הבלתי מתנצל שלהן, שמייצר רגעים מרהיבים למדי בזכות שילובי גזרות דרמטיות עם שלל דיטיילז מוקפדים ובדים עשירים ואיכותיים. בקולקציה החדשה שלהן, White Magic, הן מציגות מגוון רחב של שמלות שהמשותף בין כולן הוא הווייב הנסיכי והזוהר, ודגמים שנתפרו בעבודת יד מוקפדת שהופכת אותם למלאי שיק.

  

6

 

7

 

8

 

9

 

הגוונים של השמלות ב-White Magic נעים בין לבן-פנינה לוורדרד-פסטל רומנטי, ובעיצוב השמלות הושם דגש על שובלים מרשימים, משחקי טקסטורות מעניינים, מעט שקיפויות והמון תחרות ושיבוצים מרשימים. 

 

12

  

14

 

15

 

16

 

מקורות ההשראה של המעצבות הם מגוונים, והעבודה המשותפת שלהן יוצרת הפרייה הדדית ושמלות המתאפיינות בקווים אלגנטיים של יוקרה מעודנת, החוגגת נשיות מלאת עוצמה.

 

17

 

19

 

20

 

22

 

תוכלו למצוא בקולקציה שמלות בגזרה צמודה לצד טולים אווריריים, שמלות סטרפלס וצווארוני קולר, שרוולים ארוכים ואוף שולדר ואפילו דגם הכולל טופ וחצאית. שתי המעצבות מתכתבות היטב עם הטרנדים העולמיים החמים ומעניקות להם את הטאצ'ים האישיים והאינטרפרטציות שלהן. 

 

23

 

24

  

27

 

ויש גם הפתעות. הקולקציה כוללת גם שמלות שמאפשרות שתי הופעות שונות בשמלה אחת. הקסם הזה מתאפשר בזכות טריקים כמו חצאית או שובל נשלף, כתפיות הניתנות להסרה או שרוולים נשלפים. כך, ה'וואו' מומנט שמייצרות השמלות של המעצבות מוכפל, ומאפשר לכלות לשנות את הלוק במהלך הערב ללא מאמץ מיוחד. 

 

29

 

30

 

31

 

32

  

34

 

מגוון הגזרות הרחב של הקולקציה מאפשר לכל כלה למצוא בה את האחת שתהיה מדוייקת למבנה גופה, זו שתהיה גם הנוחה והמחמיאה ביותר. השמלות מגיעות עם מחטב וקאפ מובנה, מה שמייתר רכישת אביזרים נלווים, והופך את הרגע המרשים שמייצרת כל שמלה לשלם.

   

37

 

38

 

40

 

אז אלה מכן שמחפשות לחגוג את היום הגדול שלהן עם מראה גלאמי, נשי ומוקפד עשויות למצוא בקלות בקולקציה הזו את מבוקשן.

 

41

 

42

  

44

 

45

 

46

 

47

 

50

 

קרדיטים:

לוקיישן: טרמינל

צלם: דניאל אלסטר

איפור: שיקו ואן

שיער: דקל בן ציון

דוגמנית: פאולינה לסוכנות MC2

מאת:כלות אורבניות