אהבה בימי קורונה: חתונת הרגע האחרון של טל ויונתן

22.03.20

בימים טרופים ומבלבלים שמרגישים קצת כמו סרט מדע בדיוני, כולנו מחפשות קצת נחמה. וירוס הקורונה הפך את החיים של כולנו על פיהם והפך את החתונות שזוגות רבים ציפו להם ותכננו במשך חודשים, לבלתי אפשריים. אנחנו שמחות לארח היום את החתונה המרגשת של טל ויונתן שהאירוע המתוכנן שלהם התבטל ממש - אבל ממש - בדקה התשעים, אך בעזרת המון אהבה, תמיכה ואופטימיות, הצליחו להרים חגיגה אלטרנטיבית מהממת. 

 

הזוג הקולי הזה הכיר לפני 12 שנה דרך חבר משותף והפכו בעצמם לחברים טובים, אך איבדו קשר למספר שנים. רצה הגורל, ולפני שנתיים טל הגיעה לחגיגת יום הולדת של חברה ונשארה לישון בתל אביב אצל אחותה באותו הלילה. בבוקר למחרת היא נתקלה - לחלוטין במקרה - ביונתן, שהיה בדרכו לעבודה. דרכיהם הצטלבו - ומאז הם יחד. באותו יום, הם לא נפרדו יותר. 

 

gallery 1

 


gallery 1
gallery 1

 

הצעת הנישואין המתוקה התרחשה גם היא ביום עבודה שגרתי. טל עבדה באותה תקופה בכרמיאל, ונסעה מדי יום ברכבת מתל אביב לצפון. באותו בוקר, יונתן אמר לה שהוא יוצא מוקדם לצילומים (חלק שגרתי מעבודתו ולכן היא לא חשדה בדבר). אך כשהיא הגיעה בשמונה בבוקר לתחנת הרכבת בכרמיאל, טל גילתה שיונתן כבר מחכה לה שם עם טבעת. משם הם המשיכו למלון מפנק בכנרת לחגוג את האירוסין (יונתן המשקיען תיאם הכל עם מקום העבודה של טל).


gallery 1
gallery 1


עד כאן יש לנו סיפור אהבה מקסים ולחלוטין רגיל של זוג חמוד שמתכנן במשך חצי שנה את חתונת החלומות שלו. הם היום אמורים להינשא ביום חמישי, ובערב לפני, יונתן החל להתארגן לצאת לישון אצל אחיו כי השניים בחרו לבלות בנפרד את הלילה שלפני האירוע. אך פתאום נכנסה הודעה מחבר טוב שהמליץ להם לצפות בחדשות - אז הכריזו על איסור התקהלות של יותר ממאה איש (מאז השתנו כבר ההנחיות והוחמרו כמובן).

הם הבינו שהחתונה שתכננו לא עומדת להתרחש, הודיעו לאורחים שהיא מבוטלת, ובמקום להילחץ ולכסוס ציפורניים לגבי הצעד הבא - הם הלכו לישון והחליטו שיתעסקו בהכל ביום שלמחרת. כמה קוליות!


gallery 1
gallery 1
gallery 1

 

השניים היו אמורים להתחתן בחתונת תחפושות פורימית בלוקיישן שעומד לסגור את שעריו בחודש הבא, כך שדחייה לאותו מקום לא הייתה אפשרית. בהלת הקורונה הביאה לכך שעוד לפני האיסורים, ביטלו הגעה 100 אורחים - מה שהכין את טל ויונתן לגרוע מכל. אבל הם ידעו רק דבר אחד - שהם רוצים להתחתן ביום המיועד.

הם התעוררו נחושים למצוא בית כנסת שיארח את חופתם באותו יום, אך זוג אחר (שגם חתונתו התבטלה) כבר תפס להם את בית הכנסת בו חשקו בלילה שלפני. הייאוש השתלט למספר רגעים, אך הם החליטו ללכת לאכול פנקייק לארוחת בוקר, ולחשוב מה עושים הלאה רק על בטן מלאה - הגישה הכי נכונה לחיים, אם אתן שואלות אותנו.


gallery 1
gallery 1
gallery 1


gallery 1
gallery 1
gallery 1

 

הם נזכרו שיש בית כנסת במורד הרחוב מביתם והחליטו למהר ולבדוק את יש אפשרות להתחתן שם באותו הערב. הם חיכו שתסתיים התפילה, עשו סיבוב במקום וסגרו. אז מה נשאר עכשיו? כל השאר! הם הגיעו הביתה ופתחו מיני חמ"ל ובפחות מיממה ארגנו לעצמם חתונה. צמצמו את רשימת המוזמנים לפחות ממאה, דאגו לקייטרינג והזעיקו את הצלם שלהם. 

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1

 

לאט לאט חבריהם החלו להגיע לביתם (ריחוק חברתי עדיין לא היה הנחיה מפורשת) והקיפו את הזוג באהבה ובאנרגיות חיוביות. את הסרטון שהכינו להם החברים הם ראו בטלוויזיה שבסלון שלהם, כשסביבם משפחה, חברים, מוזיקה, אלכוהול וגוד וייבז. הערב ירד והחבורה הלכה בתהלוכה שמחה לכיוון בית הכנסת שבהמשך הרחוב.


gallery 1
gallery 1

 

gallery 1

 

בבית כנסת הם ערכו טקס סופר אינטימית ומרגש עם מוזיקה שהתנגנה מרמקול נייד קטן. משם המשיכו למסיבה מצומצמת בבר-מסעדה תל אביבי, עם אווירה מלאת אהבה, שמחה ותמיכה. באופן פלאי, דווקא החתונה הזו, שתכננו במספר שעות, ולא הייתה דומה בשום דבר לאירוע המקורי שארגנו, הפכה לערב מרגש מאין כמותו, אותנטי ולחלוטין מלא בחיוביות.


gallery 1
gallery 1
gallery 1
gallery 1
gallery 1

 

אז מה הטיפ של הזוג האופטימי ומעוררי ההשראה? גם כשדברים מתפקששים ולא הולכים כפי שתכננתם - אפילו ברמה של ביטול האירוע כולו יום לפני -  אפשר להוציא מהיום הזה את המיטב עם אנרגיות טובות וקצת יצירתיות.


gallery 1
gallery 1
gallery 1

 

קרדיטים:

צילום סטילס: איתמר כהן

מקום האירוע: קבלת פנים  - בבית, חופה - בבית הכנסת, מסיבה - אמש

שמלה: אוברול בעיצוב אישי
חליפת חתן: דורון אשכנזי
הד פיס: ולדיס
טבעות: תכשיטי שי - ראשון לציון

הזמנות / מיתוג: דפוס דנה

עורך טקס: רב אשר משולם

מאת:כלות אורבניות