חלום בוהמייני בנחלה: החתונה של טל ורועי

02.03.22

החתונה שמתארחת אצלנו היום מעט שונה בנוף, ומיד נסביר לכן גם למה. ממבט ראשון ברור שיש כאן קונספט מקסים, עיצוב מטריף ותמונות בסטייל מגנזיני. אבל מה שעוד יותר מהמם באירוע הזה, הוא ההתאהבות שחוותה הכלה שלנו בעולם החתונות, שגרם לה להישאר בתחום כמעצבת, וכיום היא בעלת המותג ALBA לעיצוב אירועים. כך שמדובר כאן על אירוע משנה חיים משלל בחינות, וזה לגמרי מרגש להתבונן בכך מן הצד. 

 

1

 

2

 

3

 

4

 

בני הזוג המתוקים שמתארחים כאן הם טל ורועי, שהכירו עוד אי שם בתיכון, אבל אז היו רק חברים טובים. כשרועי סיים שנת שירות והתגייס לצבא, חודש הקשר.

 

טל מספרת שבלילה לפני שנפתח קורס החובלים של רועי הוא נישק אותה בפעם הראשונה, ונסע לחודש שלם שבו הייתה לו גישה לטלפון רק פעם בשבוע, למשך עשר דקות. בעשר הדקות הללו הוא התקשר לטל, והיא זוכרת היטב איך הלב שלה התפוצץ מהתרגשות. מאז עברו 8 שנים מאושרות. 

  

5

 

6

 

7

 

8

 

הצעת הנישואין התרחשה בשיא הקורונה, בסגר השני. טל התעוררה בבוקר כשרועי מולה, עם טבעת בידו. הכי פשוט ורומנטי, כמו שתמיד חלמה. 

  

9

 

10

 

מאז חלפה שנה עד לחתונה. במקור תכננו השניים אירוע קטן בצפון עם משפחה וחברים קרובים. ואז, שבועיים לפני היום הגדול צצו בעיות בעקבות הקורונה, ובני הזוג נאלצו להחליף מקום ותאריך.

בדרך נס, בטיימינג המושלם התפנה תאריך בנחלה, לוקיישן בו טל תמיד חלמה להינשא. ואפילו ניתן היה לקיים בו אירוע קטן בגלל הנסיבות המיוחדות. 

 

12

 

13

 

14

 

טל מספרת שהעיצוב בחתונה היה הדבר החשוב לה ביותר, והדבר נראה לגמרי הגיוני, לאור העובדה שהיא מעצבת טקסטיל במקצועה. את החתונה הפרטית שלה היא מדמיינת עוד מכיתה ו', ואחרי שחיפשה מעצבת שתגשים לה את החלום, החליטה פשוט לעשות זאת בעצמה. 

 

15

 

16

 

17

 

18

 

אז כפי שאתן כבר מבינות, את כל הדיטיילז שאתם מתבוננות בהם יצרה טל במו ידיה, עד אחרון הפאמפסים. גב החופה המיוחד נוצר מעשרות פיסות קרושה סרוגות בעבודת יד, שיצרה טל בעצמה מפיסות הטקסטיל העוברות מדור לדור במשפחה. את טקס החופה המרגש והאישי העביר אחיה של טל, העוסק בכך בחייו וערך כבר את טקסי החתונות של כל חבריו. 

 

19

 

20

 

21

 

ההצלחה המסחררת של החתונה הובילה את טל להקים את עסק החלומות שלה, ובמשך שנה שלמה עמלה כדי ליצור קולקציה שלמה של פריטי בוהו קסומים בעבודת יד, וכיום היא עוסקת בכך במשרה מלאה. 

 

22

 

23

 

24

 

ומה הטיפ של השניים לזוגות המתכננים את חתונתם? "בחרו בספקים אמינים, שמעבר למקצועיות שלהם הם קודם כל בני אדם. כאלה שנעים לכם בחברתם ואתם באמת סומכים עליהם". בדיוק מה שאנחנו היינו אומרות.

 

25

 

26

 

28

 

29

 

30

 

31

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 160

מקום האירוע: הנחלה

עיצוב האירוע: ALBA

הזמנות/מיתוג: ALBA

איפור: אלי חורי

נעלי כלה: נעלי ארו

חוויות: פולה פולארויד

מתנות לאורחים: ALBA

צילום סטילס: ג'ן סלדקוב

+ קרדיטים נוספים

קייטרינג: עלי דפנה, קייטרינג הבית של הנחלה

שמלה: עיצוב של הכלה

עיצוב שיער: NOA DOLGIN

טבעות: NETA WOLPE

נעלי חתן: VEJA

חליפת חתן: ZARA

עורך טקס: עמית אונגר

שיר כניסה לחופה: ROY UNGAR

מאת:כלות אורבניות