אירוע גן בניחוח בינלאומי: החתונה של טל ורפאל

05.09.22

אנחנו אוהבות חתונות שיש בהן מעין שיק בינלאומי וניחוחות של ארצות אחרות, והחתונה שמתארחת אצלנו היום היא בדיוק כזו. הלאב סטורי של טל ורפאל, בני הזוג החמודים שאת סיפורם תקראו היום, הוא לגמרי טראנס אטלנטי, וגם החתונה עצמה כללה מעין רכבת אווירית מחו"ל. כמובן שאי אפשר להתעלם מהסטייל, שמזכיר לנו חתונות מוקפדות מעבר לים, הכי פינטרסט מטריאל. 

 

1

 

2

 

3

 

השניים נפגשו לראשונה בישראל, בחתונת אחיו התאום של רפאל. רפאל התגורר בשוויץ, ואילו טל גרה בניו יורק והייתה אז בכלל במערכת יחסים אחרת. חמש שנים לאחר מכן החיים שוב הפגישו בין השניים ומאז הם יחד, בזוגיות שנעה על הקו שבין ניו יורק, ציריך וישראל. 

 

4

 

5

 

6

 

הצעת הנישואין התרחשה בניו יורק, בה מתגוררת טל כבר 8 שנים. רפאל הגיע לביקור, ואמור היה לטוס בחזרה לשוויץ. טל תכננה לשניים יום כיפי באפסטייט ניו יורק לפני הפרידה. בדרך ליעד, רפאל רצה לעשות עצירה להליכה במסלול יפה כדי לצלם קצת עם רחפן. טל מספרת שבחוץ היתה טמפרטורה קפואה של מינוס 4 מעלות, והיא פשוט לא הבינה מה הם עושים בחוץ בקור שכזה.

 

7

 

8

 

9

 

אחרי מסלול קטן ורבע שעה שבה רפאל מצלם (וטל כבר הפכה למעין גוש קרח) הוא סיפר שהכין פיקניק הפתעה, וביקש מטל שלא להסתובב עד שהכל יהיה מוכן. זה לקח לו קצת זמן, מה שנראה היה לטל מוזר אך היא לא חשדה בדבר, שכן כל היום תוכנן ברגע האחרון ורפאל הוא רומנטיקן שהפתעות מהסוג הזה הכי מאפיינות אותו. 

 

10

 

11

 

12

 

כשהסתובבה, הבחינה מיד בכיתוב על החוף 'WILL YOU MARRY ME' שנוצר ממקלות עץ ששבר רפאל (עלי הכותרת שהביא לצורך העניין עפו ברוח, ולכן הכל לקח כל כך הרבה זמן…). טל מספרת שהייתה בשוק והשניים התחבקו, קפואים והכי מאושרים בעולם. 

 

13

 

14

 

15

 

שנה ושלושה חודשים חלפו עד לחתונה. כפי שכבר ציינו, בני הזוג אינם מתגוררים בישראל וגם הרבה מהאורחים הגיעו מחו"ל, לכן בכל תקופת הגבלות הקורונה לא התאפשר להם להרים אירוע בדיוק כפי שרצו. שנה לפני האירוע שוריין תאריך, אז גם נסגרו כל הספקים, אחרי סקר שוק מעמיק (שלחלוטין הוכיח את עצמו!). 

 

16

 

17

 

18

 

בני הזוג בנו אתר אינטרנט ייעודי במיוחד למוזמנים מחו"ל, שהכיל מידע מקיף על האירועים שצפויים להתקיים, כולל המלצות למסעדות, מלונות, טיולים ועוד. קרוב ל-150 איש הגיעו בטיסה, ויומיים לפני החתונה נערך אירוע נוסף בקונספט לבן מול הים רק לכבודם, מה שאיפשר לבני הזוג לזכות בעוד קצת זמן איכות עם כולם. 

 

19

 

20

 

21

 

22

 

הקונספט העיצובי שנבחר לחתונה כולה היה אירוע גן קלאסי ורומנטי, והעיצוב שיצרה להם סתיו אגם כלל שפע מרהיב של פרחים והרבה מאוד ירק. סופר מוקפד ואלגנטי. ממש כמו השניים האלה. 

 

23

 

24

 

25

 

26

 

27

 

ומה הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? "ליהנות מכל השלבים. לתת אחד לשני מקום לבוא לידי ביטוי, להיות סבלנים בתהליך, והכי חשוב - להיות נוכחים ברגע". 

 

28

 

29

 

29a

 

30

 

31

 

32

 

33

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 350

צילום סטילס: חיים אפריאט

עיצוב האירוע: סתיו אגם

מוסיקה: אביאל ברנט - אלפא

שמלה: גליה להב

מקום האירוע: חוות רונית

+ קרדיטים נוספים

מקום התארגנות: בבית

קייטרינג: מטבח מקומי

בר: סילבר האמר ופיקוק בר קוקטיילים

צילום וידאו: אביחי וקסלר

איפור: טלי פרץ

עיצוב שיער: גיא סמואל

הזמנות/מיתוג: הכלה

עורך טקס: הרב יעקב עזרן

עמדת צילום: PHOTOSET

DIY: עמדת כניסה עם שלט, כיפות ממותגות, מניפות וסלסאות שירותים

מגנטים: שוקו מגנטים

 
מאת:כלות אורבניות