ציפורי גן עדן ואנרגיות מרימות: החתונה של טל ומטיאס

27.07.22

החתונה המגניבה והייחודית של טל ומטיאס, בני הזוג הסופר קולים שמתארחים אצלנו היום, נדחתה לא פחות משלוש פעמים. אבל אחרי כל התלאות הם הצליחו להרים את החגיגה השמחה והמהממת שאתן מתבוננות בה, כך שהם לגמרי יכולים להיות דוגמני הבית של הפתגם 'כל עכבה לטובה'. 

 

1

 

2

 

אבל בואו נחזור עוד טיפה אחורה, לסיפור ההיכרות של השניים. שניהם היו סטודנטים בבן גוריון, והכירו באחד ממקומות הבילוי, ממש ליד הרמקול. הם יצאו קצת. טל לא ממש הייתה בעניין. מטיאס היה עקבי בחיזוריו, ואחרי כמה חודשים הבינה טל שהיא מתגעגעת, ומאז הם יחד. 

  

4

 
5

 

 

6

 

אחרי כמה שנות זוגיות הם החלו לדבר על חתונה. טל ידעה מהרגע הראשון שתרצה טבעת בלתי שגרתית. מטיאס שאל אותה אם תרצה לעצב בעצמה, והתשובה הייתה ברורה. טל חיפשה אבן ספיר מרובעת וגדולה, וכשמצאה לבסוף, אחרי לא מעט הדמיות ושינויים, נוצרה טבעת סופר ייחודית להצעה.

 

כשהייתה לגמרי מוכנה, הציע מטיאס נישואין תוך כדי טיול עם הכלבה באמצע הרחוב, כשטל מזיעה, ממש אחרי אימון. אנחנו אוהבות את הזוג הזה, כבר אמרנו?  

 

3

  

7

 

9

 

10

 

שנתיים וחודשיים חלפו עד לחתונה, שכאמור, נדחתה כמה פעמים בשל המגיפה. בני הזוג מספרים שנדלקו על הרעיון של חתונה בשישי בערב, אליה מגיעים המוזמנים אחרי שנ״צ, מוכנים לארוחת שישי טובה. 

 

לשניים היה חשוב במיוחד שהאנשים הקרובים לליבם ייקחו חלק באירוע: כך נבחר חבר טוב כדי לערוך את הטקס, בן דוד אמן בנה קונסטרוקציה לעמדת המוזיקה וחבר שמנגן במסיבות עלה אחרי הדי.ג'יי לסט של טראנס, כמו שבני הזוג אוהבים. 

   

11

 

15

 

בלט במיוחדצילום: מתן כצמן - "אין אנשים כאלה. יש לו אש בעיניים, הוא מקצוען והתמונות מדהימות. גם ברגעים שפחות היה חשק להצטלם הוא ישר קלט, זרם איתנו ופשוט היה לנו כיף איתו".

  

16

 

17 18

 

עיצוב הלוקיישן וזר הכלה כללו פרחי ציפור גן עדן, מה שהיה הפרח האהוב על סבתה של טל, והיא מספרת שתמיד ידעה שהוא יוביל את הקו העיצובי באירוע. יצא כה מהמם. 

  

19

 

20

 

21

 

22

 

השניים מספרים שרצו שהאירוע יהיה הכי פיין, וכל מי שלקח בו חלק נבחר בקפידה, כך שהם לגמרי מרגישים שהאורחים נהנו והתפנקו בחתונה. כיף להם!

  

23

 

25

 

ונסיים כרגיל בטיפ של השניים, לזוגות המתכננים את חתונתם: "לא לעשות מה שכולם עושים, לעשות את מה שאתם רוצים! לכל זוג יש את הדרך שלו וזה מה שכל כך מיוחד". לא היינו יכולות לומר את זה טוב יותר. 

 

26

 

27

 

28

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 290

צילום סטילס: מתן כצמן

מקום האירוע: אביגדור

חליפת חתן: דיפלומט

עיצוב האירוע: קדמונה

מוסיקה: נעם צלנר ו-Mosh

+ קרדיטים נוספים

שמלה: אלה לוי

איפור ושיער: טל בן צור

טבעות: דניאל מתת

קשת לשיער: תמי בר לב

כתובה: עטרה ממן

נעלי כלה: Mary

נעלי חתן: Zara

תכשיטים: תכשיטים של סבתא

עורך טקס: חבר

DIY: קונסטרוקציה לעמדת דיג׳יי - שי הופנברטל

 
מאת:כלות אורבניות