פשטות מדברית רבת קסם: החתונה של טל ודור

08.12.20

 

 

כשאנחנו מתבוננות בחתונות שמגיעות אלינו, אנחנו אוהבות במיוחד לראות בני זוג שיש להם את אותו ראש, ואותה צורת חשיבה מקורית, כך שהחתונה שלהם מספרת את סיפור האהבה הייחודי שלהם בדרך מקסימה שהיא פשוט הכי "הם" שאפשר.

 

gallery 9 13

 

gallery 8 11

 

זה המקרה עם דור וטל שמתארחים אצלנו היום בבלוג. לשניהם יש את אותו סטייל מיוחד, כך שעוד לפני ההיכרות כבר שמעו האחד על השניה מכיוונים שונים ומשונים (בעיקר מחברה שהיתה בטירונות עם טל וגדלה עם דור בקיבוץ), עד שהחליטו סוף סוף להיפגש. מאז, הם מספרים, עבר כמעט עשור של אהבה, טיולים, טבע, אתגרים, סיפוק וכיף.

 

gallery 4 11

 

gallery 3 16

 

הצעת הנישואין המרגשת קרתה אחרי הטיול הגדול, כשהשניים כבר גרו בתל אביב. בני הזוג קיבלו הצעה לדגמן לצימר מקסים ובתמורה זכו במתנה להתארח בו. במהלך החופשה הוציא דור טבעת שעיצב בעצמו והציע במטע פקאנים, כשטיפות גשם וגם קצת דמעות שוטפים את שניהם.

 

gallery 5 13

 

 

אחת שבלטה במיוחדשמלה: חגית כסיף - "הראשונה שבחרתי! לא האמנתי כמה גמישות, סבלנות ורגישות; חגית פתחה עבורי בשעות לא שעות, תמכה, הייתה זמינה לכל שאלה ואפשרה לשנות גזרות בהתאם למצב, ללא תוספת עלות".

  

אחרי הרבה מחשבה על האופן בו ירצו לקיים את האירוע, הגיעו בני הזוג לחאן חולות מקמן, התאהבו בשלווה המדברית והגיעו למסקנה שזה המקום בו ירצו להתחתן. הכל נסגר ושוריין שנה מראש כדי לקחת את שלב ההכנות באיזי ובמלוא ההנאה. 

 

במהלך שנת הארגונים, סבלה טל מהתקף קרוהן, ושלושה שבועות לפני האירוע הגדול, הודיעו בני הזוג לספקים שהם נאלצים לדחות את האירוע בשמונה חודשים כדי להתייצב בריאותית. 

 

gallery 2 13

 

gallery 6 14

  

אחרי הקרוהן באה הקורונה. בשיאו של הסגר דחו בני הזוג את החתונה בשנית, וקבעו לחגוג בספטמבר בפורום מלא. עם השינויים בהנחיות, שונה הפורמט לשתי קפסולות, האחת של מבוגרים והשניה של צעירים. אבל האירוע התקיים סוף סוף, והוא היה מהמם.  

 

הקו העיצובי תאם למוטו הכללי של האירוע: טבעי, צנוע, פשוט וברוח האופי של בני הזוג ככל הניתן. טל בחרה בשמלה מקסימה של חגית כסיף ואיפור קליל ומחמיא של שירן שפלר. אחד מרגעי השיא המרגשים היה בשיר הכניסה לחופה, "לפני שייגמר" של עידן רייכל, בביצוע ועיבוד של החתן המוכשר.

 gallery 7 13

 

gallery 11 11 

 השניים מספרים שגילו תוך כדי התהליך כמה חשוב לבחור את בעלי המקצוע הנכונים והטובים ביותר לצרכים שלהם, וליהנות מהאינטימיות של החתונות הקטנות - ובכלל, מההפתעות שהעולם מזמן להם.

הטיפ שלהם לזוגות המתכננים את חתונתם הוא לזרום, אבל באמת. הם מייעצים לכן להבין שזה עוד יום בחיים… שנועד בשביל לשמוח. זכרו שהדרך סופר חשובה, ואולי ככל שהיא ארוכה - גם זוכים להרוויח יותר.

 

קרדיטים:

מספר אורחים: 100

צילום סטילס: מאיה לוזון

שמלה: חגית כסיף

איפור: שירן שפלר

צילום וידאו: איתי מדר

חליפת חתן: חולצה דורון אשכנזי, מכנסיים ממנגו

מקום האירוע: חולות מקמן

מוסיקה: נעמה בן נפתלי

מתוקים: יובל ששון - הכלה ממליצה בחום

+ קרדיטים נוספים

 

 הפקה: עצמית

עיצוב האירוע: החברים, ההורים והזוג. פרחים, זר כלה, סידור חופה ותכנון רגיש וסבלני לעיצוב- גרטה ממשתלת "פרחי ספיר" בבאר שבע

בר: ג'ה בר - אדי

עיצוב שיער: דנה צמות

טבעות: קוינטנר

נעלי כלה: הזמנה מיוון ושדרוג בארץ

נעלי חתן: אלדו

תכשיטים: קוינטנר

הזמנות/מיתוג: נופית חי עם ציור moment in line

אקססוריז: מסכות מעוצבות על ידי הזוג, קעקועים וצבעי פנים ברחבה

עורך טקס: קרן, אחות של הכלה

חוויות: עמדת ריענון ב500 מטר הליכה המדברית שכוללת בירה קורונה צוננת, לינה לצעירים וג'חנונים עם טבילה בשכשוכית בבוקר

DIY: מרכזי שולחן, אוהלי טיפים, שלטים, ערכות לילה (מברשת שיניים ומסכת עיניים), מסכות לרחבה

 
 
 
מאת:כלות אורבניות