שיק מסביב לשולחן: השראה לסידורי חג מהממים

07.04.20

סידורי שולחן הם אחד הדברים החביבים עלינו בעולם החתונות, ואנחנו שמחות על כל הזדמנות שיש לנו להעתיק קצת מהשיק הזה לחיים האמיתיים שלנו. גם אם השנה סדר פסח מקבל אופי קצת אחר בצל הקורונה, וגם אם שולחן החג יהיה טיפה מצומצם יותר, אין זה אומר שהוא יכול - ואפילו צריך - להיות מלא סטייל, יופי, אביביות ואופטימיות. קבלו ארבע הצעות הגשה קסומות במיוחד לסידורי שולחנות שיפילו את האורחים (גם אלו שתדברו איתם בזום) מהכסא.

שיק בוהמייני
(עיצוב: בריידזילה / צילום: מורן מעיין)

שפע של פרחים באווירת בוהו שכולה אביב והתחדשות. דיוק מושלם עם פרח על כל צלחת, שימוש בירוק מלא חיים  בשילוב צבעוניות מלבבת של ורוד ובורדו רומנטיים ועל-זמניים.

 

gallery 1
gallery 1
gallery 1

לקז'רי לאור נרות
(עיצוב: Haim Mesi, מעצב הבית של ערוגות בושם / צילום: דריה גלר)

נרות הם האלמנט הבולט כאן, והשולחן שופע בהם. הם פזורים לכל אורכו ומייצרים אווירה מאירה, משמחת ומלאת תקווה. הפרחים כאן הם למעשה סנטר-פיס מוארך ובודד ושזורים בספוג רטוב. אנחנו ממליצות על שילוב של המון ירוק עם נגיעות צבע עדינות. עשו שימוש בסכו"ם מוזהב להשלמת המראה החגיגי והיוקרתי.

 

gallery 5
gallery 5
gallery 5

נקי ומדויק
(עיצוב: בריידזילה / צילום: רותם לבל)

ההשראה לעיצוב היא מינימליזם יפנית ונדמה שהחג הזה מחבר את כולנו לחוויה מינימליסטית ונטולת רעשי רקע. איקבנה הוא הויז׳ן החדש ליצירת מראה נקי ומאופק אך עם זאת עדיין עשיר ומתוחכם. את הסידור עצמו אנחנו ממליצות לערוך בכלי חימר או חרס בעבודת יד בצבעוניות עדינה ובהירה. ניתן גם לשלב פרחים או צמחים יבשים המעניקים מימד עכשווי ונכון לתקופה.

 

gallery 8
gallery 8
gallery 8

וינטג' חלומי
(עיצוב פרחים: סטודיו גליתא / עיצוב שולחן: ורד: פיכמן / צילום: דריה גלר)

הצבעוניות הכחולה עם נגיעות הפסטל שבתה את ליבנו  לחלוטין - במיוחד כששולבה עם כלי וינטג' ייחודיים, מפות ומפיות מכותנה ותחרה. ההגשה כאן היא מסורתית והכי אולד-סקול (במובן הנפלא ביותר של המילה): סט שלם הכולל צלחת גדולה, בינונית וצלחת מרק ומקנה לשולחן אווירה משגעת ומזמינה של בית, ושל סעודה אמיתית שאיש לא יודע מתי תסתיים.

 

gallery 11
gallery 11
gallery 11
gallery 11

וייבים רומנטיים 

(עיצוב: קים ביולו / צילום: דריה גלר)

שפע של צנצנות קטנות ופרחים עדינים בתוכן פזורות לאורך כל השולחן ליצירת מראה עשיר אך לא עמוס. את הסכו"ם תוכלו לקשור עם סרט בד קטיפה ולצרף לזה פתק קטן עם מסר חיובי ומרים. הוספת תחתית/פלייסמנט עגולים עשויים מחומר טבעי, תאפשר להגביה את הצלחות ותכניס עוד קצת טבע אל שולחן החג שלכן.

 

gallery 15
gallery 15
gallery 15
gallery 15

 


חג שמח! 

מאת:כלות אורבניות