גלאם משובח ודיטיילז במלאכת יד: הקולקציה של סטודיו מדינה

14.06.23

כוח נשי הוא הבסיס ממנו צמח סטודיו מדינה, ובכל פעם מחדש מייצרת המעצבת שבראשו, טל מדינה, קולקציות שמעניקות כבוד לגוף הנשי וחוגגות עד הסוף את רגעי הזוהר של היום הגדול. 

 

BLANCE 1

 

ROSE 1

 

AMBER 1

 

AMBER 2

 
DIAMOND 1

 

הקולקציה החדשה של הסטודיו משלבת קווים נקיים, גלאם מהודק והמון פרטים קטנים במלאכות יד - אלה שעוברות בסטודיו מדור לדור - שהופכות כל דגם לכזה שכולנו נהנות לבהות בו עוד ועוד. 

הגזרות עוצבו עם המון מחשבה, בתפר שבין אלגנטיות שקטה לזוהר מתפרץ. הקולקציה כוללת דגמים חלקים וקלאסיים עם טוויסטים מיוחדים, לצד דגמים מנצנצים ושילובי תחרות מרהיבות. 

 

DIAMOND 2

 

EMERALD

 

GRIS1

 

MARRON 1

 

קל לזהות בקולקציה כמה מהאלמנטים שהפכו כבר לסימני ההיכר של סטודיו מדינה: מחוכים מובנים, שסעים עמוקים ושובלים ארוכים ונסיכיים. לאלה מתווספות הינומות רקומות ומיוחדות או כפפות נסיכיות  לפרינסס מומנט המושלם, ולכל מי שרוצה ששמלת החתונה שלה לא תהיה דומה לאף אחת אחרת. 

 

MARRON 2

 

ROSE 2

 

RUBI 2

 

SAPIR 1

 

SAPIR 2

 

הינומות 2

 

אילו מהדגמים שבה במיוחד את ליבנו? שילובי התחרות והמחוך של דגמי VIOLET ו-ROSE מייצגים היטב את הווייב של הקולקציה כולה, ומהדגמים החלקים - דגם RUBI הוא דפנטלי זה שהיינו רוצות לחזור איתו הביתה. 

 

BLANCE 2

 

VIOLET 1

 

RUBI 1

 

הינומות 1

 

אם גלאם משובח לצד ניקיון ודיוק בפרטים הם כל מה שאתן מחפשות בשמלת הכלה שלכן, הקולקציה חדשה של מדינה תספק לכן את המענה המושלם. 

 

TOPAZ 1

 

TOPAZ 2

 

VERT 1

 

VERT 2

 

VIOLET 2

 

קרדיטים:

צילום: דניאל אלסטר

מאת:כלות אורבניות