צבעוניות מרהיבה וסטייל מטורף: החתונה של סתיו ושרון

08.07.21

אם אי פעם תהיתן איך נראית חתונה של מפיקה ומעצבת חתונות, תעיפו מבט אחד בתמונות של החתונה עוצרת הנשימה שמתארחת אצלנו היום. כן, בדיוק כך היא תיראה. ואם אכן העפתן מבט והכלה נראית לכן מוכרת, זה לא במקרה. זוהי סתיו אגם שתמונות הזוגיות היפות שלה כבר כיכבו אצלנו לפני כמה חודשים, וכבר אז הייתה לנו תחושה שבחתונה נזכה לראות ניסים ונפלאות ממנה. לא התבדינו. 

 

6

 

7

 

19

 

3

 

4

 

אבל לפני שנשתפך פה על העיצוב ההורס הזה, בואו נתחיל - כמו תמיד - מסיפור האהבה. הכל החל באינסטוש, ומשם התגלגל מהר, כמו שקורה כשזה מנט טו בי. שרון התחיל עם סתיו לפני שנה וחודשיים, וההצעה הגיעה ממש לפני חצי שנה. בני הזוג נסעו לטיול ג'יפים במדבר עם ההורים והאחים, וממש לפני שסיימו, באמצע הפסקת ארוחת הבוקר, הוא כרע ברך והציע נישואים.

  

5

 

8

 

1

 

34

 

17

 

סתיו מספרת שדווקא משום שהיא מגיעה מתחום העיצוב, כשזה הגיע לחתונה שלה היא מצאה את עצמה מבולבלת כי היו לה מיליון רעיונות בראש. לכן, כל הפן המעשי של ההפקה והספקים נסגר ממש יום(!) אחרי ההצעה, והפן העיצובי? רק שבועיים לפני. 

 

31

 

32

 

33

 

הלוקיישן המתוכנן היה באיזור כרמי יוסף אבל איתרע המזל והאירוע נפל על תקופת מבצע "שומר החומות" ולכן בני הזוג נאלצו להזיז את הלוקיישן למושב בו הם מתגוררים בצפון. תוך שעה, הכל נסגר בלוקיישן החדש. כל האירוע, הסקיצה, הציוד והספקים עברו למגרש הכדורגל במושב. וסתיו סיכמה לנו הכל ב-6 מילים שאומרות הכל: "מזל שאני מפיקה, אחרת הייתי מתה".

    

12

 

13

 

14

 

בני הזוג מספרים שכל אנשי המקצוע שנבחרו לאירוע הם כולם חברים, שנתנו מעל ומעבר והיו מדהימים. יחד איתם נבנה הקונספט הקולינרי של מטבח פתוח מרכזי, וגם התאורה זכתה ליחס מוקפד והשקעה מא' ועד ת'. הצלם היה עידן חסון שצילם גם את תמונות הזוגיות המטורפות, והשמלה הנסיכתית הגיעה מבית האופנה של גליה להב. "עידן חסון תמיד היה החלום וגם השמלה של גליה להב. כל הספקים היו פשוט מושלמים ביחס ובשירות ובכל התהליך", מספרת סתיו. 

  

15

 

16

 
22

 

23

 

24

 

25

 

צוות ההפקה והעיצוב שהוציאו לפועל את הקסם הזה הם העובדים של סתיו, שעשו פלאים והחיו במדוייק את הקונספט המיוחד. לסתיו היה חשוב מאוד ללכת על פלטת צבעים צבעונית ולא שגרתית, והיא בחרה בגווני כחול,ורוד וסגול בשילוב של עץ וזהב מאט. עבור האירוע נוצרו במיוחד כלים מפורטוגל של חברת ״טארה״, ובכל השולחנות ניתן להבחין במשחק גבהים ובשילובי פרחים מיוחדים כמו סחלבים, הורטנזיות ופיונים. שלמות. 

  

26

  

21

 

20

 

18

 

ומה הטיפ של בני הזוג לזוגות המתכננים את חתונתם? להירגע, לשחרר וליהנות מכל רגע, כי זה עובר תוך שניה. ואנחנו מוסיפות: אבל לפחות יש תמונות מהממות שנשארות לנצח. 

  

9

 

30

 

קרדיטים:

צילום סטילס: עידן חסון

הפקה ועיצוב: סתיו אגם

שמלה: גליה להב

תמונות עיצוב: יוליה טוקרב

מוסיקה: נדב זיגלמן, צח זיו, ג׳ניה טרסול

מקום האירוע: מגרש הכדורגל במושב גבע כרמל

קייטרינג: מרינדה

+ קרדיטים נוספים

בר: לולה בר

צילום וידאו: רונן גולדשטיין

איפור: טל בנצור

עיצוב שיער: אור לוי

תכשיטים: קסוטו

הזמנות/מיתוג: רוני רפפורט

חליפת חתן: יומיני

עורך טקס: הרב איפרגן

מגנטים: מגנטינה

מאת:כלות אורבניות